@robertkk: Nie lubię takich licytacji kto kogo bardziej. Poza tym Wołyń to sprawa między Polską a Ukrainą. Bucza i Irpień to sprawa między Ukrainą a Rosją. Ja tu nie widzę powodu do porównań
  • Odpowiedz
@Asterka_Boza: Rozumiem, ze wklejasz tego typu srake, poniewaz gdybys napisal takie cos na wykopie, to bys bana zarobil prawda?
Liczy sie sranie przekazem, niewazne ze wyglada jakby to bylo pisane przez jakiegos pacjenta szpitala psychiatrycznego.
  • Odpowiedz
@Asterka_Boza: Karol w cyrylicy to jak jest?

Zauważyć można pewne modele zachowań we wpisach ruskich dzikusów. Tutaj mamy kilka. Od pisania Ykraina i inne tego typu po komika z kijowa.

Ogólnie bełkot którym sobie dupe można wytrzeć
  • Odpowiedz
  • 19
Nie wybielaj oszusta Żeleńskiego


@1masa: Abym go wybielał musiałbyś potwierdzić, że to co oni wrzucili sjest prawda. Czyli tęz manipulujesz.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz:

Kociołek Rosyjski

Ja jestem bardzo tolerancyjny na gówniane żarcie, i niejeden syf jadłem, ale ten rosysjski kociołek to powinien być zakazany przez konwencję Genewską. Coś absolutnie obrzydliwego. Swego czasu byłem głodny i miałem w domu tylko to i kartofle. Jak spróbowałem tego kociołka, to poszedł do śmieci i sobie upiekłem kartofle na sucho, bo tego gówna w słoiku nie dało się zjeść xD
  • Odpowiedz
@BayzedMan: To juz jest od lat. Nagminnie przy wielu sprawach poajwiały sie komentarze ,że sprawca to obcokrajowiec mimo iż nie było ku temu przesłanek. I to było plusowane przez ruskie trole i pozytecznych oraz konfederatów mozolnie budujacych na tym swoja poparcie. Potem zwykle okazywało się, że sprawca to Polak, ale tylko pierwszy nius wchodził na główną.
  • Odpowiedz
@zafrasowany: komuch w papieskiej czapce to dalej komuch, nigdy o swojej drużynie nie powie źle - nawet gdyby łapali i wywozili pielgrzymów na Sybir prosto z placu Św Piotra na jego oczach.
Ukraina ukrainą, ale to my powinniśmy teraz robić dyplomatyczny r--------l za to co i kiedy powiedział o caracie
  • Odpowiedz
Zerkajac na propagande w białoruskiej tv można doznac uczucia deja vu.
Np. nagranie z lekarzem z Białorusi, który mówi jak to w Niemczech źle pracować, jak drogo i ludzie uciekają, a jak dobrze w Białorusi, nowoczesnie itp przypomina narracje z TVPis o powrotach rodaków z emigracji.
https://www.youtube.com/watch?v=pcw08hvmAXg
A tu materiał o polskim motocykliscie, który wolał wyjechać i mieszkać na Białorusi - to z kolei przypomina powtarzane przez kilka lat wywiady z Francuzem,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kejmilek: nawet jakby Ukraińcy prostowali jakichś dreso-patriotow w ten sposób, to bym nie miał nic przeciwko... Fajnokremlaki opowiedzieli się już po stronie moskwy- trzeba ich prostować.
  • Odpowiedz