@Zioman: Imo bez sensu, gameplay jest już trochę archaiczny. Chciałbym za to SA jako dlc dla GTAV skupiający się na fabule bo bardzo podał mi się ten afro-gangsta klimat z SA.
  • Odpowiedz
Ma ktoś może z was problem z zalogowaniem się do Rockstar Social Club ? Chciałem sobie popykać w gta czwóreczkę bo dłuższej przerwie i jest napisane "social club login failed"

#gry #rockstargames #gta #socialclub

na stronie normalnie się loguje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Linux_Shines: Nie mam na sprzedaż, po tyle najtaniej był na gmg.

Jak chcesz też 4 z dodatkiem to czekaj na promocję na steam. Bo wtedy 4 z dodatkami, 3, vc i sa kosztuje tyle samo co 4 z dodatkami. :) bodajże taki zestaw kosztuje jakieś 7€. Ja sam dzięki kartom dałem 2€ za ten zestaw. :)
  • Odpowiedz
GTA V stało się spektakularnym sukcesem i ewenementem, jakiego w branży gier jeszcze nie było. Jest to niezaprzeczalny fakt i nie ma chyba developera, który nie chciałby teraz być na miejscu Rockstar Games. A ci z pewnością zdają sobie z tego sprawę, a także mają świadomość, jak wysoko postawili sobie poprzeczkę. Jaki będzie ich następny ruch?

http://www.gamemag.pl/rockstar-co-dalej/

#rockstargames #gtav #gamemag
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marugon: Co to rockstar i o co chodzi z tym GTA - to jakaś niszowa gra poza steamem co wyszła na te hipsterskie komputery nazywane konsolami co jedyne co potrafią to odpalić gierkę a i z tym różnie bywa?


p.s.

To prawda, że 30/40 godzin i po grze? U mnie TOP gier każda >300 a jedna ok. 1.000 godz. Gra wszech czasów za ćwierć miliarda dolców... na 40 godzin,
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kasper93: GTA V i GTA IV zrobiło Rockstar North (Edynburg, Szkocja), wersję PC dla GTA IV tworzyło Rockstar Toronto (Kanada), więc najpewniej to samo studio zajmuje się teraz wersją "komputrową" dla piątki.

Natomiast Max Payne 3 na wszystkich platformach tworzone było przez Rockstar Vancouver, zupełnie inne studio, odpowiedzialne za grę Bully.

Trzeba jednak pamiętać, że problemem przy optymalizacji GTA IV był świeży, nie do końca opanowany silnik gry. Płynne Max
  • Odpowiedz