Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 17
konto usunięte
- 6
@Howkin: ale duży minus za koszmarny port GTA4 na PC ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Areooo51
- 5
@ZjemCiKumpla: Ale będą. Myślisz że to takie łatwe takie napady zrobić, aby było setki możliwości?
- 8
seria MAX Payne zawsze trzymała poziom ścieżki dźwiękowej. Ten utwór rządzi:
#gry #muzyka #soundtrack #maxpayne #rockstargames #oswiadczenie
#gry #muzyka #soundtrack #maxpayne #rockstargames #oswiadczenie

4
Grand Theft Auto - oficjalna strona pierwszej części serii
lata 90 powracają...
z- 0
- #
- #
- #

Ma ktoś może z was problem z zalogowaniem się do Rockstar Social Club ? Chciałem sobie popykać w gta czwóreczkę bo dłuższej przerwie i jest napisane "social club login failed"
#gry #rockstargames #gta #socialclub
na stronie normalnie się loguje
#gry #rockstargames #gta #socialclub
na stronie normalnie się loguje
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Zydokomunopastafarianowegetarianin: u mnie w porządku, wymień ramy.
@Zydokomunopastafarianowegetarianin: u mnie też w porządku, jedynie w VC nie strzela w środek celownika, ale to wina rodzielczości
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
games for windows live
@Linux_Shines: najnowsze?
spróbuj odinstalować i zainstalować najnowsze
pamiętam, że też się z tym j-----m, ale w końcu się udało
- 1
#rockstargames ssie. Tak samo #steam. Co więcej, nawet #eagames i #origin nie odpierdziela takiej maniany i pozwala normalnie pograć, nie będąc w cholerę nachalnymi... Czy to w NFS, czy to w Simcity, nigdy nie miałem żadnych problemów. Dlatego... Nigdy więcej GTA. Żadnego.
- 0
@diarrhoea: a nie miałbyś też GTA IV + EFLC?
@Linux_Shines: Nie mam na sprzedaż, po tyle najtaniej był na gmg.
Jak chcesz też 4 z dodatkiem to czekaj na promocję na steam. Bo wtedy 4 z dodatkami, 3, vc i sa kosztuje tyle samo co 4 z dodatkami. :) bodajże taki zestaw kosztuje jakieś 7€. Ja sam dzięki kartom dałem 2€ za ten zestaw. :)
Jak chcesz też 4 z dodatkiem to czekaj na promocję na steam. Bo wtedy 4 z dodatkami, 3, vc i sa kosztuje tyle samo co 4 z dodatkami. :) bodajże taki zestaw kosztuje jakieś 7€. Ja sam dzięki kartom dałem 2€ za ten zestaw. :)
#gry #bully #rockstargames #bogaotoprosze
Rockstar parent company Take-Two has filed a renewed trademark in Europe for Bully's logo and name, suggesting that something could be in the works for the IP in the future. What that could be however, is unclear.
Rockstar parent company Take-Two has filed a renewed trademark in Europe for Bully's logo and name, suggesting that something could be in the works for the IP in the future. What that could be however, is unclear.
źródło: comment_d0fAXdOSvmMY6hrFY3He6F2y06jZkvMR.gif
Pobierz2
Podsumowanie mijającej generacji: Rockstar Games = najlepsze trailery

Można się spierać, podawać inne firmy lub swoje ulubione typy, ale trzeba przyznać - R* zawsze umiało stworzyć filmiki z klasą...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
GTA V stało się spektakularnym sukcesem i ewenementem, jakiego w branży gier jeszcze nie było. Jest to niezaprzeczalny fakt i nie ma chyba developera, który nie chciałby teraz być na miejscu Rockstar Games. A ci z pewnością zdają sobie z tego sprawę, a także mają świadomość, jak wysoko postawili sobie poprzeczkę. Jaki będzie ich następny ruch?
http://www.gamemag.pl/rockstar-co-dalej/
#rockstargames #gtav #gamemag
http://www.gamemag.pl/rockstar-co-dalej/
#rockstargames #gtav #gamemag
- 2
Drogi Rockstarze, masz już wszystko - prestiż, sławę, pieniądze. Co dalej?
http://www.gamemag.pl/rockstar-co-dalej/
#gry #gta #rockstar #rockstargames
http://www.gamemag.pl/rockstar-co-dalej/
#gry #gta #rockstar #rockstargames
@marugon: Valve zrobi outsourcing i wydadzą HL3 ;P
- 0
@marugon: Co to rockstar i o co chodzi z tym GTA - to jakaś niszowa gra poza steamem co wyszła na te hipsterskie komputery nazywane konsolami co jedyne co potrafią to odpalić gierkę a i z tym różnie bywa?
p.s.
To prawda, że 30/40 godzin i po grze? U mnie TOP gier każda >300 a jedna ok. 1.000 godz. Gra wszech czasów za ćwierć miliarda dolców... na 40 godzin,
p.s.
To prawda, że 30/40 godzin i po grze? U mnie TOP gier każda >300 a jedna ok. 1.000 godz. Gra wszech czasów za ćwierć miliarda dolców... na 40 godzin,
13
Raper oskarża Rockstar i domaga się zniszczenia wszystkich niesprzedanych...

- Tu chodzi o uszanowanie pracy artysty. Rockstar tego nie zrobił - mówi raper Daz Dillinger, który oskarża twórców GTA V o bezprawne wykorzystanie jego utworów w grze.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Shodan56: "bylo mowione" xD
@DominantSpecies: HHHHHHHHHEEEHEEHH BK
Jeśli chodzi o #gry, to #rockstargames mogłoby zając się sequelem gry poniżej...
źródło: comment_UdC9FsX1Tuey6Yai7ZwPPTwEubaYNU8y.jpg
Pobierz- 1
Wie ktoś czemu Rockstar nie wydało na PSP odpowiednika GTA San Andreas? Jest odp. VC i GTA IV a o SA "zapomnieli"? Kolega popyla w nie na emulatorze PSP na andka i takie naszło mnie pytanie.
#pytanie #pytaniedoeksperta #gry #rockstargames #psp
#pytanie #pytaniedoeksperta #gry #rockstargames #psp
- 1
#rockstargames #rockstar
Orientuje się ktoś czy ekipa od #maxpayne3 pracuje nad #gtav na PC. Czy to są różne frakcje?
Bo jakby GTA V na PC miało grafikę jak MP3 to nawet spoko by to wyszło, nie?
Orientuje się ktoś czy ekipa od #maxpayne3 pracuje nad #gtav na PC. Czy to są różne frakcje?
Bo jakby GTA V na PC miało grafikę jak MP3 to nawet spoko by to wyszło, nie?
- 1
@kasper93: GTA V i GTA IV zrobiło Rockstar North (Edynburg, Szkocja), wersję PC dla GTA IV tworzyło Rockstar Toronto (Kanada), więc najpewniej to samo studio zajmuje się teraz wersją "komputrową" dla piątki.
Natomiast Max Payne 3 na wszystkich platformach tworzone było przez Rockstar Vancouver, zupełnie inne studio, odpowiedzialne za grę Bully.
Trzeba jednak pamiętać, że problemem przy optymalizacji GTA IV był świeży, nie do końca opanowany silnik gry. Płynne Max
Natomiast Max Payne 3 na wszystkich platformach tworzone było przez Rockstar Vancouver, zupełnie inne studio, odpowiedzialne za grę Bully.
Trzeba jednak pamiętać, że problemem przy optymalizacji GTA IV był świeży, nie do końca opanowany silnik gry. Płynne Max
- 0
Więc izi, jak już się GTA V pojawi na PC to zniszczy i wyparzy nam oczy.
@Tooth: Też mam taką nadzieję :) I dzięki za informacje.
















