Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
źródło: 1000076728
Pobierz- 10
#gielda #rklb rocket pobil oczekiwania finansowe, neutron wiadomo bylo ze bedzie opóźniony, było to już w cenie. Jakis czas temu wspominałem o pozwoleniu na start w q4 2026 które dostali od jakiejś tam agencji , więc nie było to ogromnym zaskoczeniem.
Ważna informacja padla ze awaria zbiornika nastąpiła z powodów zewnętrznych czyli firma która to przygotowała zrobiła błąd, nie jest to wada konstrukcyjna. Nastepne zbiorniki beda produkowane bezposrednio
Ważna informacja padla ze awaria zbiornika nastąpiła z powodów zewnętrznych czyli firma która to przygotowała zrobiła błąd, nie jest to wada konstrukcyjna. Nastepne zbiorniki beda produkowane bezposrednio
źródło: IMG_5920
Pobierz- 11
@milpl: No i to ja szanuje i lubie :) co miesieczne DCA idzie :)
- 3
@milpl: usa chcą mieć konkurencje dla SpaceX, i RKLB spełnia te wymagania..
@milpl: Akurat Blue Origin to nie jest popierdółka, wysyłanie duzych rakiet vs małych rakiet to są dwie odrębne rzeczy i to że Rocket Lab ma doświadczenie z małymi rakietami niekoniecznie może przełożyć się na gwarantowany sukces z Neutronem.
@msr99 ale różnica w KG wyniesionych per start, spora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@msr99 ale różnica w KG wyniesionych per start, spora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
- 5
@milpl: @john_transvolta ja mam sporo kupione po 4,5 ; d
@Czahor92: jak rklb bylo po 4.5 to jeszcze nie wiedzialem, ze istnieje taka aplikacja xtb i ze z gieldy jest tyle funu
- 0
- 4
konto usunięte via Wykop
- 32
@Obruni: to tak jak IONQ tylko że nie wyciąga na plus
konto usunięte via Wykop
- 0
@Obruni: sobie też
- 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kremufka2137: ejaj, mowi to panu coś panie kremufka?

@krash: rozumiem że pijesz do mnie, ja nie mówiłem że jest drogo tylko spodziewałem / spodziewam się cofki i temu sprzedałem (gdybym odkupił po 53 to byłbym happy, ale czekalem na 50), w długim terminie nie wątpię że 150-200 realne jak wszystko będzie dobrze szło z Neutronem
@benzyna_abstrakcyjna: a jak nie będzie?
@Drevnykocur: mamy nowe ath 73usd, czy akcje mogą zjechać w dół 20-30%? Oczywiście że tak, wystarczy jakiś czynnik poliyyczno/gospodarczy, czy tak na pewno się stanie? No nigdy nie ma pewności, ale jak zjedzie to pewnie dokupie
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@HAMSKLOSS89: fajnie leci, od roku mam w obserwowanych
@GeneralLedger: nie musisz, u mnie polowa portfela to kosmos, a prawie druga polowa energetyka
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@HAMSKLOSS89: pod IPO SpaceX i potencjalne data centers w kosmosie - ale to long term, na krotko to moze wyplyniecie czesci Neutrona. Ale rynki sa p------e takze uj wie
@HAMSKLOSS89: trzymaj ten papier człowieku.
- 0
- 1
@Kakoq: Sprzedałem to kiedyś po 32 z zyskiem 30% bo sobie wymyśliłem, że nic nie wskazuje na szybką pompę do czasu premiery nowej rakiety.
Oj to był bolesny peron, ale nie aż tak bolesny jak przy $ASTS
ale kojarzę, że ty długo trzymałeś rok minimum?
Oj to był bolesny peron, ale nie aż tak bolesny jak przy $ASTS
ale kojarzę, że ty długo trzymałeś rok minimum?
@gieldowySyzyf: zrobiłem tak samo, a miałem spory % portfolio i pomyślałem żeby ulokować w jakieś solidne i bezpieczne value. Ostatnio wyszedłem na zero z brk.b ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5
Szacun, pamiętam jak oglądałem pierwsze próby lądowania Falcona 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to teraz czas na #rklb żeby pokazał nam jak się ląduje rakieto - nie mogę się doczekać.
#blueorigin
#blueorigin
@irf540n: a rocketlab jeszcze sie bawi w łapanie helikopterem elektrona czy juz full focus na opoznionym neutronie?


















#gielda #rklb
Ulalalal?