Cześć mirki, proszę was o pomoc w podjęciu decyzji.
Mam 2 oferty: jedna, to praca w #korposwiat od zaraz, za 3000 zł netto. Prosta księgowość Accounts Receivables, tabelki w excelu, itp.
Od zawsze jednak interesowałem się #naukaprogramowania, tylko nigdy nie było zbytnio motywacji do nauki, ostatnio dopiero zacząłem samodzielnie uczyć się #python , ale to podstawy podstaw, napisałbym sam jedynie może 'Hello world' i tyle. Ostatnio
Mam 2 oferty: jedna, to praca w #korposwiat od zaraz, za 3000 zł netto. Prosta księgowość Accounts Receivables, tabelki w excelu, itp.
Od zawsze jednak interesowałem się #naukaprogramowania, tylko nigdy nie było zbytnio motywacji do nauki, ostatnio dopiero zacząłem samodzielnie uczyć się #python , ale to podstawy podstaw, napisałbym sam jedynie może 'Hello world' i tyle. Ostatnio


























sudo apt-get install python-devDla Fedory (starszej):
sudo yum