@MissCthulhu: Byłem na eventach gdzie właśnie Pszczoła UV i 2deko robili dekoracje to po prostu zwala z nóg :D U mnie znajomi na co dzień też nie gustują w takiej muzyce, ale raz na pół roku lubimy sobie poszybować w kosmosie na takich imprezach czy przy psytrancach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach