Ale #nostalglem :D Pamiętam ten ekran startowy z pajęczyną tak jakby to było wczoraj :D Ze względu na młody wiek trochę bałem się tej gry ale i tak grało się wybornie :) Ciesze sie, że w czasach, kiedy ps2 już było jakiś czas na rynku (2003-04) ja jako młodziak dostałem od kuzyna PSX z masą świetnych gier jak właśnie MediEvil, pierwszy MOH, Tomb Raidery, Driver 1,2 itd, przynajmniej liznąłem trochę
R.....r - Ale #nostalglem :D Pamiętam ten ekran startowy z pajęczyną tak jakby to był...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach