Mirki, poszukuję kopii zapasowych gier do PSX, konkretnie chodzi wersje które można kiedyś było kupić na bazarkach w większości polskich miast. #psx #ps4 #gry #warszawa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jakim framerate działają na PocketGo V2 MGS, GT2 i Chrono Cross? Ktoś posiada i testował? Jak z dźwiękiem? Wszystkie testy w sieci skupiają się na crashu, spyro i tekkenie. Mam wrażenie, że konsola akurat te gry emuluje najlepiej.
#retrogaming #retrocomputing #psx #ps1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#retrorecenzje -> Tag na którym będę umieszczał swoje recenzje :)

Hogs Of War - Moja druga ultra amatorska recenzja :)

Podczas rozgrywki przejmujemy kontrolę nad świniami a naszym celem jest pokonanie świń należących do wrogiej drużyny.
Gra należy do gatunku strategii turowych, czyli do tej samej co słynna seria gier Worms, jednakże tutaj możemy przydzielić każdej świnie klasę takie jak lekarz, inżynier czy szpieg który potrafi przemieniać się w elementy widoczne podczas
G.....s - #retrorecenzje -> Tag na którym będę umieszczał swoje recenzje :)

Hogs O...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy tej gry nie przeszedłem, kilka lat temu do niej wróciłem i była na tyle trudna że nawet nie dałem rady dojść do etapu do którego doszedłem gdy grałem w nią za dzieciaka a miałem może z 10 lat :P

Ale mimo to mam do niej sentyment, mimo że była to jedna z setek gier a ze samej gry pamiętam tylko 1 i 2 etap, w ten weekend zamierzam zawalczyć z tą
SiemkaKtoPeeL - Nigdy tej gry nie przeszedłem, kilka lat temu do niej wróciłem i była...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki i mirabelki,
czy ma ktos jakieś stare numery Oficjalnego Polskiego Magazynu Playstation 1 albo 2? Znalazłem dwa numery u siebie i poczytałbym więcej bo nostalgłem, a na necie żadnych skanów ani ofert sprzedaży ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ps2 #ps3 #ps4 #psx #playstation #sony
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@booogus Janusze januszami, ale ktoś to licytuje i płaco tyle. W UK i na ebayu już podobnie. Retro sie kręci bo przy kasie akurat ludzie ktorzy w tamtych czasam byli mlodzi i wracaja wspomnienia. Trzeba liczyc na takich co nie wiedza co sprzedaja i tyle. Z tym, ze tych coraz mniej ale się trafiaja ;)
  • Odpowiedz