Piękny poziom wiedzy pokazało #grampl xD

"Gorzej, gdy podobne ruchy dotykają flagowych produkcji, takich jak Call of Duty: Black Ops III. O tym, że wersja gry przygotowana z myślą o starszych konsolach będzie pozbawiona trybu kampanii, już pisaliśmy. Nowością jest natomiast fakt, że na obu konsolach tytuł nie zaoferuje 60 klatek na sekundę. Ten rarytas będzie dostępny tylko na PlayStation 4 i Xbox One."

Od kiedy to jest nowość że stara generacja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, którą z wersji #ps3 opłaca się kupić ?

Slim, superslim, fat ? Patrzę pod względem awaryjności i parametrów.

Zagrałbym sobie w demon's souls.

#konsole
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bigunek: Dowiedz się ile ma pamięci (zgaduje, że 12 GB) i ewentualnie będzie trzeba dokupić dysk ~200zł (za 500-1TB). Sam bym brał na twoim miejscu i jeżeli kupisz ten zestaw to chętnie odkupię pada ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Koledzy i koleżanki, krótka piłka. Nie mogę dodać funduszy do portfela z mBanku. Jest napisane, że dane karty są nieprawidłowe. Ta przerwa techniczna się nie skończyła?

Druga sprawa, czemu w historii operacji mam że PS pobrało mi dzisiaj 0,61 zł ?? Nie czaję tego wszystkiego.

#ps3 #ps4 #playstation #mbank
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #konsole #ps3 co wybrać - The Last of Us czy Risen 3 (grałem trochę w jedynkę ale nie znam historii ani dwójki) czy może From Dust - chodzi mi o promocje październikowe w sklepie. Chyba, że macie coś innego do polecenia? Nie mogę się zdecydować a nie chce kupować wszystkich więc ograniczam się do jednej.

Słyszałem, że The Last of Us jest świetne, ale jakoś nie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Istnieją jakieś ligi, turnieje w FIFE 16 na ps3? Pamiętam kiedyś było ESL, ale z tego co widzę na FIFE 16 już tego nie ma. A może znalazłoby się kilku chętnych do utworzenia wykopowej ligi?

#ps3 #fifa16
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj ukończyłem jedną z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek miałem okazję zagrać i do teraz nie mogę o niej przestać myśleć. Nie żałuję żadnej minuty i żadnej godziny spędzone przy konsoli gając w tę grę a było ich przeszło 15. Ogromne brawa dla reżysera za opowieść, która wciągnęła mnie bez końca i gdy pokonując kolejne zagadki i potyczki czy to z zarażonymi czy z ludźmi, tylko czekałem na kolejną cut-scenkę która popchnie
ZoNKeR - Wczoraj ukończyłem jedną z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek miałem okaz...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@rebel101: Grę przeszedłem ale cumplu @cherryq ma rację. Wchodzą tutaj losowe osoby, np. spod tagu gry czy ps3 które The Last of us jeszcze nie grały (a przypomnę, że jest też reedycja na PS4) i słabo by było czytając dyskusję wpaść na taki spoiler dlatego usunę twój wpis

Tutaj usunięta wypowiedź @rebel101 gdyby kogoś to interesowało. UWAGA SPOILER!:

  • Odpowiedz
Właśnie skończyłem Castlevanię Lords of Shadows 2. Do rewelacyjnej moim zdaniem pierwszej części to to się nie umywa. Daję 5/10. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#castlevania #ps3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki mam pytanie. Mógłby ktoś polecić jakąś dobrą grę z kanapowym co-opem na ps3? Najlepiej z jakąś kampanią i fajnym rozwojem postaci.Kończymy z różowym diablo 3, w Borderlandsy byśmy grali gdyby nie fakt, że jedna postać ciągle się usuwała i ciężko było nadgonić po kilku godzinach. #pytanie #gry #ps3 #coop
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki doradźcie. Kupić The last of us GOTY na ps3 w promocji za 47,60, czy zaczekać na wersję remastered aż kupię ps4 na premierę U4? Tylko, że znając życie U4 pochłonie, mnie na tyle że nie wiem kiedy zagram w inną grę. Zależałyby mi też, żeby kotś jeszcze grał w multi TLOU.
#ps3 #ps4
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Paputka: goty na ps3

remastered nie oferuje nic specjalnego w porównaniu z wersją z ps3

na ps3 multi dalej żyje i ma się dobrze (gram stale jak tylko mam ochotę na rozluźnienie)

wg mnie remastered powinno się grać tylko jeśli wcześniej nie miało się możliwości ogrania tytułu na ps3
  • Odpowiedz
#ps3 #gry #konsole #gtaiv
Mireczki własnie kupiłem w komisie Gta 4 i często sie tnie. Macie jakąś metodę żeby zneutralizować lagi ? Dodam ze płytka praktycznie żadnej rysy nie posiada i patch 1.08 instalowany.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asterling: Wiem o tym, jestem tego żywym przykładem ( ͡ ͜ʖ ͡)
Na konsolach jest jeszcze gorzej.
@wolth: Zobacz jeszcze w głębinach internetu czy to na pewno to, pooglądaj gameplaye i porównaj czy masz podobnie. Na PS3 grałem w Czwórkę dosłownie chwilkę, więc nie pamiętam jak to wyglądało.
  • Odpowiedz