Wpis z mikrobloga

#ds2 #darksouls2 #ps4 #ps3

jakie są dobre buildy? Gram głównie tarcza + miecz, knight i póki co to mam wit25, end15, wigor11, siła 23, dex 18. Raczej wolę grać w zwarciu, nie chcę robić jak na razie maga (choć wiem, że gra jest wtedy łatwiejsza).

Pytanie - każdy nowy level endurance daje bardzo mało dodatkowej staminy i prawie nie ma co liczyć ile życia (staminę zwieksza o 2, a życie o jakieś 10pkt) - to normalne czy coś skopałem? równowagi w ogóle mi nie przybywa, mam set dreageolic który znalazłem po zabiciu pursuera.

ps - gdzie dobrze jest farmić? Heide, czy są lepsze lokacje? Przy Heide z heide knightami którzy stali się dość agresywni po tym jak zabiłem im dragonslayera to nie raz mam problem, a parowanie ich ataków wychodzi mi tak w ok 50%.
  • 9
@TralalAlf: kolejne pytanie - jak pójdę do wiedźmy z przedsionka na początku gry i wyzeruję punkty - to otrzymam z powrotem dusze które wydałem na levelowanie i będę mógł wydać je rozdysponywując inaczej na statystyki, czy przepadną mi i postacią zaczynam od 1lvl od początku?
@terwer358: A też nie napisałeś czy ps4 czy ps3 to są dwie różne wersje. Jak masz ciężki sprzęt i jeszcze bez pierścieni to wiadomo że będziesz biegał jak żółw. I nie rozkładaj tak statów, wpieprz w str i vit, ściągnij zbroje i albo 1h plus tarcza albo 2h i combo hity robisz.
@terwer358: olej buildy tak jak kolega mowi, to bez znaczenia. najwazniejsza jest bron i pod nia ukladaj statystyki. zaraz za bronia wazne sa pierscienie a cala reszta rzeczy jak zbroja, rekawice itp jest praktycznie bez znaczenia. a jesli chodzi o farmienie to bez sensu jest w tej grze stac w miejscu. za chwile bedziesz mial potworusow z wieksza iloscia dusz. po prostu idz przed siebie :-)