PS4:
Broken Age (PS4) (6 października)
Super Meat Boy (PS4) (6 października)
Unmechanical: Extended Edition (PS4) (6 października)
PS Vita:
KickBeat (PS Vita) (6 października)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja zaczynam przygodę z AC na PS3 od pierwszej części. Chciałem przejść na PS3, bo wygodniej, niz na PC. Jestem po około 2.5h i jest cholera śmiertelnie nudno... ;/
  • Odpowiedz
Po ograniu demka Uncharted Collection stwierdzam, że gra jest ok, ale polonizacja to rak, który ją trawi.

Nie rozumiem jak można ją chwalić. Może i jest lepsza od niektórych gier, ale to dalej dno i metr mułu. Jak już nabędę pełną wersję to tylko EN.

#uncharted #ps3 #ps4
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czinczinatti: nie wiem, w demku masz fragment drugiej. Niby ma być.

A polskie dubbingi wszędzie brzmią jak w bajkach dla dzieci i odklejone od wszelkich innych dźwięków. Sterylnie i sztucznie ;P
  • Odpowiedz
#ps3 #playstation #konsole

Mirki właśnie sprzedałem DS-a oraz Wii (jeszcze została mi deska do Wii) i będę rozglądał się za używaną konsolą PS3. Widać że ostatnio potaniały, już za ok 400 zł można wyhaczyć coś fajnego. Jak jest z awaryjnością? Na jaki model się nastawiać (podobno ss wyglądają tandetnie, ale interesuje mnie bezawaryjność)? Jak sprawdzić "przebieg" konsoli. Dodam, że nie interesuje mnie jakiekolwiek przerabianie.
Dużo jest
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kepak: generalnie slim cieszy sie najlpeszymi opiniami. Ja mam super slim i jedyne co mnie irytuje to wkladanie plyt. Jak na ostatnia wersja z umieszczanirm plyty jak w ps2 to .... Przykre. Czasem zetnie, ale to chyba kazda.
  • Odpowiedz
@kepak: @MiHau3: RSOD to przypadłosc głównie modelu fat w wersji CECHL, podobno jeszcze czasem CECH20 (czyli slimka) - eLki miały wadliwe kości pamięci firmy Samsung, z uszkodzonymi sektorami i wtedy konsola świrowała czerwonym ekranem o koniecznosci serwisu. Pomaga przelutowanie kosci pamięci (po odczytaniu i remapowaniu uszkodzonych sektorow) na kosc firmy Spansion - te były pozbawione tej wady. Problem wtedy znikał, ale no dla zwykłego kowalskiego to zbyt duza
  • Odpowiedz
Ile dostanę za #ps3 super slime 12 gb + dysk 110gb 1 pad kamera i muve. Do tego mam Gta V ME 3 Saint row the third sport champions i farcry 3

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki, znajomy szuka FIFA15 na ps3 w przystępnej cenie. ktos, coś?
wołam jeszcze #ps4 może ktoś ma a nie czyta
#ps3. najlepiej Kraków
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ps3 Planuję kupić pada do PS3 czy wie ktoś może czy da się kupić nowego oryginalnego pada taniej niż za 200 zł?Na allegro jest dużo ofert, nawet za 70 zł, ale to pewnie podróbki z Chin.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wymieni się ktoś? Mam God of War Wstąpienie, interesuje mnie Diablo z dodatkiem, The Last of Us, lub God of War Origins.
#ps3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@golagolagola: Nie ma takiej możliwości. Musiałeś zostawić zapisane dane logowania, i ty albo ktoś inny z twojej konsoli logował się na to konto. Ewentualnie musiałeś usunąć to konto z konsoli, wtedy dzieje się to samo i tracisz dostęp do gry. Mam kilkadziesiąt gier kupionych w ten sposób.
  • Odpowiedz
@czinczinatti: zalezy jaką masz wersję, jesli na płycie są polskie napisy i angielskie audio, to w opcjach masz mozliwosc przełaczenia. Ale zazwyczaj wersja z polskim dubbingiem nei ma innych glosow niestety
  • Odpowiedz
Kompletuję sobie różne #gry na poczciwe #ps3 i mam pytanie: lepiej zainwestować w "Dark Souls: Prepere to Die" czy gołą dwójkę? Jest jakaś duża różnica?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski, kurze wytarte wiec troszkę #chwalesie . W końcu się udało i mam całą kolekcję konsol #playstation. Niestety #ps3 to tylko super slim, ale w planach jest posiadanie wszystkich wersji. Nie licząc #ps4 każdą z nich udało się kupić w bardzo okazyjnej cenie, więc moją cebulę uznaję za nakarmioną.
Do ogarnięcia mam jeszcze jakieś miejce na pady i kable za telewizorem ale aktualnie
Stanley89 - Miraski, kurze wytarte wiec troszkę #chwalesie . W końcu się udało i mam ...

źródło: comment_4TWciOYjBBWmsvaFcttbjS1jqDFUUFZp.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gluszek: chętnie pokuszę się na wszystkie GTA na ps2 i Killzone3, brothers in arms,medal of honor na ps3. Powiedz jaka cena razem z wysyłką, wtedy najwyżej bede z czegoś rezygnował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps odblokuj pw.
  • Odpowiedz
@mortalmark69: ja kupiłem raz trzy jak były kupony na #dhgate.

Analogi są cyfrowe, nie są precyzyjne jak oryginalne i do strzelanek się nie nadają zupełnie.

Jeden z nich działa tylko przewodowo, bezprzewodowo nie łączy się
  • Odpowiedz
Dlaczego używane gry do ps3 (nie wiem jak jest w przypadku innych konsol) są na aukcjach internetowych sprzedawane w tak dużym przedziale cenowym? czasem 40zl różnicy (wersje pudełkowe). czy jest jakiś haczyk w tych tańszych grach? Opisy gier w zasadzie niczym się nie różnią: stan bdb itd. opłaca się w tym przypadku kupować grę za 45 niż np, za 70zł?
#ps3 #playstation3 #playstation #konsole
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nie_tak_szybko: ja bym obwiniał niewiedzę i trochę januszostwo w stylu 'hur dur przeciez kupilem 5 lat temu te gre za 250 cbl, to jak to tak, sprzedac teraz za 30? 150 to minimum! ( ͜͡ʖ ͡€)'
  • Odpowiedz
Orientuje się ktoś może czy Red Dead Redemption w wersji GOTY ma polskie napisy? przeszukam cały internet i nie znalazłem o tym żadnych informacji. Jedyne do czego się dogrzebałem to to, że podstawowa wersja ma polskie napisy, dodatek już nie. Zero info na temat GOTY.
#ps3 #playstation3 #playstation #gry
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nie_tak_szybko: Ani podstawka ani dodatek nie mają polskich napisów niezależnie od platformy i wersji. Tak czy inaczej polecam grać nawet po ang bo jest bardzo łatwy tam jeśli się włączy angielskie napisy a gra no cóż... dla mnie najlepsza gra ever.
@Singularity00: Przecież RDR nigdy nie wyszło na PC( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz