Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
lazynmb
- 2

konto usunięte
- 1
@lazynmb: 2k Cię wyruchało, tak jak mnie z 2k14 na PCta

konto usunięte
- 0
@lazynmb @marsellus1: mimo, że gra niby coraz lepsza to od 14 postanowiłem nie kupić od nich nic więcej. Odgrzewają kotlety gorzej niż EA ze swoją fifą, wciskanie starego silnika pod metką nowej gry to k------o po całości
- 21
Nawet #ubisoftcwel czasami potrafi. Ukończyłem wczoraj Valiant Hearts (leżało, leżało i się doczekało) i jeżeli ktoś nie zna, to gorąco polecam. Dosyć prosta, przyjemna, nastawiona na historię gra. Do tego niesamowity styl graficzny. Gra wyszła na wszystko oprócz platform Nintendo i handheldy, stąd spam tagami.
#pcmasterrace #xboxone #ps4 #android #xbox360 #ps3 #ios
#pcmasterrace #xboxone #ps4 #android #xbox360 #ps3 #ios

- 3
@plnk:
Do pobrania na Xbox One w Games with Gold ;]
Do pobrania na Xbox One w Games with Gold ;]
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czinczinatti: God of War
- 1
PS4:
Broken Age (PS4) (6 października)
Super Meat Boy (PS4) (6 października)
Unmechanical: Extended Edition (PS4) (6 października)
PS Vita:
KickBeat (PS Vita) (6 października)
Broken Age (PS4) (6 października)
Super Meat Boy (PS4) (6 października)
Unmechanical: Extended Edition (PS4) (6 października)
PS Vita:
KickBeat (PS Vita) (6 października)
- 1
ja zaczynam przygodę z AC na PS3 od pierwszej części. Chciałem przejść na PS3, bo wygodniej, niz na PC. Jestem po około 2.5h i jest cholera śmiertelnie nudno... ;/
@Zielony34: Druga cześć to już czyste przeciwieństwo i najlepsza część serii. Chociaż, dla zrozumienia fabuły warto jedynke przejść.
- 5
- 4
@czinczinatti: nie wiem, w demku masz fragment drugiej. Niby ma być.
A polskie dubbingi wszędzie brzmią jak w bajkach dla dzieci i odklejone od wszelkich innych dźwięków. Sterylnie i sztucznie ;P
A polskie dubbingi wszędzie brzmią jak w bajkach dla dzieci i odklejone od wszelkich innych dźwięków. Sterylnie i sztucznie ;P
@weeman: polski dubbing w grach jest marny, aktorzy myślą, że gry to bajki i wychodzi im to kiepsko
- 1
#ps3 #playstation #konsole
Mirki właśnie sprzedałem DS-a oraz Wii (jeszcze została mi deska do Wii) i będę rozglądał się za używaną konsolą PS3. Widać że ostatnio potaniały, już za ok 400 zł można wyhaczyć coś fajnego. Jak jest z awaryjnością? Na jaki model się nastawiać (podobno ss wyglądają tandetnie, ale interesuje mnie bezawaryjność)? Jak sprawdzić "przebieg" konsoli. Dodam, że nie interesuje mnie jakiekolwiek przerabianie.
Dużo jest
Mirki właśnie sprzedałem DS-a oraz Wii (jeszcze została mi deska do Wii) i będę rozglądał się za używaną konsolą PS3. Widać że ostatnio potaniały, już za ok 400 zł można wyhaczyć coś fajnego. Jak jest z awaryjnością? Na jaki model się nastawiać (podobno ss wyglądają tandetnie, ale interesuje mnie bezawaryjność)? Jak sprawdzić "przebieg" konsoli. Dodam, że nie interesuje mnie jakiekolwiek przerabianie.
Dużo jest
@kepak: generalnie slim cieszy sie najlpeszymi opiniami. Ja mam super slim i jedyne co mnie irytuje to wkladanie plyt. Jak na ostatnia wersja z umieszczanirm plyty jak w ps2 to .... Przykre. Czasem zetnie, ale to chyba kazda.
- 1
@kepak: @MiHau3: RSOD to przypadłosc głównie modelu fat w wersji CECHL, podobno jeszcze czasem CECH20 (czyli slimka) - eLki miały wadliwe kości pamięci firmy Samsung, z uszkodzonymi sektorami i wtedy konsola świrowała czerwonym ekranem o koniecznosci serwisu. Pomaga przelutowanie kosci pamięci (po odczytaniu i remapowaniu uszkodzonych sektorow) na kosc firmy Spansion - te były pozbawione tej wady. Problem wtedy znikał, ale no dla zwykłego kowalskiego to zbyt duza
Ile dostanę za #ps3 super slime 12 gb + dysk 110gb 1 pad kamera i muve. Do tego mam Gta V ME 3 Saint row the third sport champions i farcry 3
@kacpervfr: z 500 ? Porownaj z allegro
O cholera... It's Happening :D
https://www.gtplanet.net/gran-turismo-6-course-maker/
#ps3 #granturismo
https://www.gtplanet.net/gran-turismo-6-course-maker/
#ps3 #granturismo
- 1
@megustaf: ostatnio sprzedałem swoją za 35 zł :)
#ps3 Planuję kupić pada do PS3 czy wie ktoś może czy da się kupić nowego oryginalnego pada taniej niż za 200 zł?Na allegro jest dużo ofert, nawet za 70 zł, ale to pewnie podróbki z Chin.
- 1
@Murzyn1009: nie da się, pady po 200 są solidnie i na lata
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
wymieni się ktoś? Mam God of War Wstąpienie, interesuje mnie Diablo z dodatkiem, The Last of Us, lub God of War Origins.
#ps3
#ps3
- 65
@r5678: Akurat ten koleś z GIFa to z E3 2008 Nintendo, mogłeś dodać tag ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepsza konferencja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepsza konferencja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- 1
http://allegro.pl/fifa-16-pl-dubbing-ps3-playstation-3-dzis-grasz-i5692354253.html
Gdzie tu jest sciema?
#fifa16 #ps3
Gdzie tu jest sciema?
#fifa16 #ps3
- 0
@golagolagola: Nie ma takiej możliwości. Musiałeś zostawić zapisane dane logowania, i ty albo ktoś inny z twojej konsoli logował się na to konto. Ewentualnie musiałeś usunąć to konto z konsoli, wtedy dzieje się to samo i tracisz dostęp do gry. Mam kilkadziesiąt gier kupionych w ten sposób.
@Synu: kupiłem na innej aukcji za 55zl i śmiga aż miło patrzeć :).
Da się włączyć polskie napisy i angielskie audio w Beyond: Two Souls?
#ps3 #kiciochpyta #beyondtwosouls
#ps3 #kiciochpyta #beyondtwosouls
da się
- 0
@czinczinatti: zalezy jaką masz wersję, jesli na płycie są polskie napisy i angielskie audio, to w opcjach masz mozliwosc przełaczenia. Ale zazwyczaj wersja z polskim dubbingiem nei ma innych glosow niestety
- 29
Miraski, kurze wytarte wiec troszkę #chwalesie . W końcu się udało i mam całą kolekcję konsol #playstation. Niestety #ps3 to tylko super slim, ale w planach jest posiadanie wszystkich wersji. Nie licząc #ps4 każdą z nich udało się kupić w bardzo okazyjnej cenie, więc moją cebulę uznaję za nakarmioną.
Do ogarnięcia mam jeszcze jakieś miejce na pady i kable za telewizorem ale aktualnie
Do ogarnięcia mam jeszcze jakieś miejce na pady i kable za telewizorem ale aktualnie
źródło: comment_4TWciOYjBBWmsvaFcttbjS1jqDFUUFZp.jpg
PobierzKiedyś ktoś kupował pada do #ps3 na #aliexpress. I mam pytanie czy dalej działa? I od jakich sprzedawców kupowaliście?
- 2
@mortalmark69: ja kupiłem raz trzy jak były kupony na #dhgate.
Analogi są cyfrowe, nie są precyzyjne jak oryginalne i do strzelanek się nie nadają zupełnie.
Jeden z nich działa tylko przewodowo, bezprzewodowo nie łączy się
Analogi są cyfrowe, nie są precyzyjne jak oryginalne i do strzelanek się nie nadają zupełnie.
Jeden z nich działa tylko przewodowo, bezprzewodowo nie łączy się
- 0
@mortalmark69: http://www.aliexpress.com/store/product/free-shipping-like-original-Wireless-Bluetooth-Game-Controller-For-sony-playstation-3-PS3-SIXAXIS-Controle-Joystick/809475_32332468220.html
Od tego samego sprzedawcy, ale oferta była inna (droższa o 3$).
Od tego samego sprzedawcy, ale oferta była inna (droższa o 3$).
Dlaczego używane gry do ps3 (nie wiem jak jest w przypadku innych konsol) są na aukcjach internetowych sprzedawane w tak dużym przedziale cenowym? czasem 40zl różnicy (wersje pudełkowe). czy jest jakiś haczyk w tych tańszych grach? Opisy gier w zasadzie niczym się nie różnią: stan bdb itd. opłaca się w tym przypadku kupować grę za 45 niż np, za 70zł?
#ps3 #playstation3 #playstation #konsole
#ps3 #playstation3 #playstation #konsole
- 2
@nie_tak_szybko: ja bym obwiniał niewiedzę i trochę januszostwo w stylu 'hur dur przeciez kupilem 5 lat temu te gre za 250 cbl, to jak to tak, sprzedac teraz za 30? 150 to minimum! ( ͡€ ͜ʖ ͡€)'
- 2
@nie_tak_szybko: troszkę obserwuje sobie gry na olx i chyba jest tak jak pisze @yacolek - rozrzut jest duży ale nie upatrywałbym się w tym jakichś ukrytych wad. Ot janusze biznesu.
Orientuje się ktoś może czy Red Dead Redemption w wersji GOTY ma polskie napisy? przeszukam cały internet i nie znalazłem o tym żadnych informacji. Jedyne do czego się dogrzebałem to to, że podstawowa wersja ma polskie napisy, dodatek już nie. Zero info na temat GOTY.
#ps3 #playstation3 #playstation #gry
#ps3 #playstation3 #playstation #gry
- 4
@nie_tak_szybko: Ani podstawka ani dodatek nie mają polskich napisów niezależnie od platformy i wersji. Tak czy inaczej polecam grać nawet po ang bo jest bardzo łatwy tam jeśli się włączy angielskie napisy a gra no cóż... dla mnie najlepsza gra ever.
@Singularity00: Przecież RDR nigdy nie wyszło na PC( ͡º ͜ʖ͡º)
@Singularity00: Przecież RDR nigdy nie wyszło na PC( ͡º ͜ʖ͡º)
@nie_tak_szybko: niestety nie miało - pierwsza gra od Rockstar z PL napisami wbudowanymi to GTAV
ale graj bo rdr przednie jest :)
ale graj bo rdr przednie jest :)




























