czy jakby zalało #nysa, to lepiej dla #wroclaw? bo mieszkańcom kazali spiertalać z miasta, i helikopter zrzucał jednego bigbaga na godzinę żeby załatać ten wał, także gdyby ludzie sami się nie zmobilizowali, to Nysy by już z nami nie było #powodz
myk-myk-myk - czy jakby zalało #nysa, to lepiej dla #wroclaw? bo mieszkańcom kazali s...

źródło: nyska

Pobierz

Chciano poświęcić NYSĘ?

  • YES 27.5% (58)
  • OCZYWIŚCIE, że TAK 31.3% (66)
  • [дякую] 41.2% (87)

Oddanych głosów: 211

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wpis ze strony FB Doniesienia z Putinowskiej Polski

Zdrowy rozsądek czy narcyzm?

W sieci głośno komentuje się wpisy Warzechy (ten poniżej), wiodącego polskiego chłoporozumowca, który nie potrafi się powstrzymać w obliczu tragedii w Sudetach i pisze swoje krzywdzące dla tamtejszych ludzi i dla rozumu w ogóle mądrości. Powódź? Ano powódź, ale powodzie były zawsze, po co ta histeria, pisze Warzecha, by zaraz nagrać filmik o “klimatystycznych hienach, które wyszły na żer”. A potem
JAn2 - Wpis ze strony FB Doniesienia z Putinowskiej Polski

Zdrowy rozsądek czy narcy...

źródło: 0056852792

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JAn2: Na pewno na głębszym, indywidualnym poziomie masz z tym narcyzmem rację, ale jest coś jeszcze co jest może też konsekwencją narcyzmu. To są wszystko darwnisci społeczni, randyści, mniej lub bardziej świadomi fani filozofii życiowej Ayn Rand, w różnym odcieniu, czasami mniej lub bardziej konserwatywnym, czasami anarchistycznym. Takie sytuacje jak solidarnościowa, altruistyczna reakcja na kryzysy, gdzie wartość wolności jednostki jest temperowana przez dobro społeczeństwa ta jest dla takich ludzi koszmar.
  • Odpowiedz
#wroclaw #powodz

Jest oficjalna prognoza momentu przejścia przez Wrocław fali kulminacyjnej na Odrze. IMGW zapowiada, że szczytowy poziom rzeka osiągnie między godz. 20.00 w czwartek a 8.00 w piątek. Prognozowany poziom w Trestnie to 640 cm. Obecnie jest tutaj 399 cm wody.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lurlve co wpis to ta fala do Wrocławia nadchodzi coraz później jak to jest możliwe? Pierw był poniedziałek, później środa, a teraz czwartek lub piątek?
  • Odpowiedz
Nie jestem za pisem i nie interesuje się zbytnio polityka, ale wiem, że nie powinienem tego pisać na tagu #powodz i powinienem to otagowac #polityka

A teraz proszę was o uwagę

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W piątek do Warszawy dotrze fala wezbraniowa — podał hydrolog po posiedzeniu powodziowego sztabu kryzysowego we Wrocławiu. — Nie przewidujemy sytuacji krytycznej. Fala ta będzie przechodzić w strefie wody średniej lub wysokiej —powiedział.

Ciekawe czy Czajka to wytrzyma?

https://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/kiedy-fala-wezbraniowa-dotrze-do-warszawy-jest-komunikat/mhjvbmv

#powodz #warszawa #wisla #ankieta
freedomseeker - W piątek do Warszawy dotrze fala wezbraniowa — podał hydrolog po posi...

źródło: images

Pobierz

Czy Czajka wytrzyma falę wezbraniową?

  • Tak, wytrzyma bo Tusk wyśle tam ABW 22.2% (26)
  • Nie, nie wytrzyma a PiSiory już zacierają ręce 25.6% (30)
  • Ta ankieta jest bez sensu 52.1% (61)

Oddanych głosów: 117

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podczas tej powodzi najlepiej widać jakim gównem jest ten Alarm RCB. Wysyłają to co 3 dni jak tylko lekko popada, więc jak rzeczywiście jest potrzeba to nikt go nie traktuje poważnie. Teraz też wysyłają na teren całego województwa, żeby nie pić wody z kranu na terenach zalewowych, to część ludzi we Wrocławiu tego nie rozumie i panikuje że nie można już wody pić i trzeba po butelkowaną do dyskontu biegnąć. Ehh...

#
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach