Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@myk-myk-myk: ogólnie dla Wrocławia lepiej, bo stworzyłoby to kolejny zbiornik po drodze, który obniżyłby trochę falę powodziową
@myk-myk-myk: najlepiej dla Wrocławia jakby wszystkich po kolei zalało
- 17
kiedy jebnie we wroclaw?
#powodz
#powodz
8 sekund
@JegoKrolewskaMosc: Przełom czwartku i piątku.
- 35
źródło: temp_file2577902271374026555
Pobierz@OCIEBATON: Najgorsze, że to nie troll xd Zawsze mnie zastanawia do kieruje takimi ludźmi i jakie argumenty potrafią podać.
@JDMnormalnie: Nic nie kieruje. To już zombiaki wyhodowane przez partyjną propagandę - z obojętnie której partii.
- 3
- 16
Wpis ze strony FB Doniesienia z Putinowskiej Polski
Zdrowy rozsądek czy narcyzm?
W sieci głośno komentuje się wpisy Warzechy (ten poniżej), wiodącego polskiego chłoporozumowca, który nie potrafi się powstrzymać w obliczu tragedii w Sudetach i pisze swoje krzywdzące dla tamtejszych ludzi i dla rozumu w ogóle mądrości. Powódź? Ano powódź, ale powodzie były zawsze, po co ta histeria, pisze Warzecha, by zaraz nagrać filmik o “klimatystycznych hienach, które wyszły na żer”. A potem
Zdrowy rozsądek czy narcyzm?
W sieci głośno komentuje się wpisy Warzechy (ten poniżej), wiodącego polskiego chłoporozumowca, który nie potrafi się powstrzymać w obliczu tragedii w Sudetach i pisze swoje krzywdzące dla tamtejszych ludzi i dla rozumu w ogóle mądrości. Powódź? Ano powódź, ale powodzie były zawsze, po co ta histeria, pisze Warzecha, by zaraz nagrać filmik o “klimatystycznych hienach, które wyszły na żer”. A potem
źródło: 0056852792
Pobierz- 4
źródło: 00574866928
Pobierz@JAn2: Na pewno na głębszym, indywidualnym poziomie masz z tym narcyzmem rację, ale jest coś jeszcze co jest może też konsekwencją narcyzmu. To są wszystko darwnisci społeczni, randyści, mniej lub bardziej świadomi fani filozofii życiowej Ayn Rand, w różnym odcieniu, czasami mniej lub bardziej konserwatywnym, czasami anarchistycznym. Takie sytuacje jak solidarnościowa, altruistyczna reakcja na kryzysy, gdzie wartość wolności jednostki jest temperowana przez dobro społeczeństwa ta jest dla takich ludzi koszmar.
- 27
- 4
W Trestnie to już świętujemy przebicie 4m od kilku godzin
źródło: Zrzut ekranu 2024-09-17 o 12.04.55
Pobierz@Lurlve co wpis to ta fala do Wrocławia nadchodzi coraz później jak to jest możliwe? Pierw był poniedziałek, później środa, a teraz czwartek lub piątek?
- 19
@tomkers: Jak bym takie coś wrzucił to modek znalazł by z 2, może nawet 3 punkty regulaminu żeby to w 21,37 sekundy wywalić. Już nie mówię o orbitowaniu w okolicach zupy BANanowej.
o kurde syreny dzwonia chyba druga fala nadchodzi #powodz
@sercepodostrzem: Jakie miasto Panie, jakie miasto.
- 2
@GrammarNazi: kłiiii matecki
- 28
nigdy nie zrozumiem simpowania do politykow
- 0
@kubinka0505: to takie trudne
- 15
#polityka #bekazpisu #powodz #bekazprawakow
Anna Zalewska widząca ile darów zostanie przeznaczonych dla powodzian
Anna Zalewska widząca ile darów zostanie przeznaczonych dla powodzian
źródło: fornal-fornal-tv
PobierzW piątek do Warszawy dotrze fala wezbraniowa — podał hydrolog po posiedzeniu powodziowego sztabu kryzysowego we Wrocławiu. — Nie przewidujemy sytuacji krytycznej. Fala ta będzie przechodzić w strefie wody średniej lub wysokiej —powiedział.
Ciekawe czy Czajka to wytrzyma?
https://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/kiedy-fala-wezbraniowa-dotrze-do-warszawy-jest-komunikat/mhjvbmv
#powodz #warszawa #wisla #ankieta
Ciekawe czy Czajka to wytrzyma?
https://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/kiedy-fala-wezbraniowa-dotrze-do-warszawy-jest-komunikat/mhjvbmv
#powodz #warszawa #wisla #ankieta
źródło: images
PobierzCzy Czajka wytrzyma falę wezbraniową?
- Tak, wytrzyma bo Tusk wyśle tam ABW 22.2% (26)
- Nie, nie wytrzyma a PiSiory już zacierają ręce 25.6% (30)
- Ta ankieta jest bez sensu 52.1% (61)
@freedomseeker: W Warszawie? Chyba się im rzeki pomyliy
@freedomseeker: co ma do tego czajka
- 2
@Grooveer: spoko gruwer, wybaczamy bo wiemy że jesteś prawdziwym Polakiem z Polski i całym sercem za Ukrainą a przeciwko zbrodniczej rosyjskiej inwazji
- 13
Podczas tej powodzi najlepiej widać jakim gównem jest ten Alarm RCB. Wysyłają to co 3 dni jak tylko lekko popada, więc jak rzeczywiście jest potrzeba to nikt go nie traktuje poważnie. Teraz też wysyłają na teren całego województwa, żeby nie pić wody z kranu na terenach zalewowych, to część ludzi we Wrocławiu tego nie rozumie i panikuje że nie można już wody pić i trzeba po butelkowaną do dyskontu biegnąć. Ehh...
#
#
@luckylukk: racja. Sama idea alarmów RCB jest dobra, niestety narzędzie zostało oddane w ręce skrajnych głąbów, którzy zrobili z niego pogodynkę.
@luckylukk: bo do tego trzeba zrobić jakieś procedury, poziomy zagrożenia, szkolenia dla ludności itp.
Typu Alert RCB. Poziom zagrożenia D Intensywne Opady. 50% szans dla lokalizacji XYZ, zabezpiecz dobytek blah blah, więcej info na stronie ABC.
A osobno Alert RCB. Poziom zagrożenia A dla lokalizacji XYZ, natychmiast s--------j.
Typu Alert RCB. Poziom zagrożenia D Intensywne Opady. 50% szans dla lokalizacji XYZ, zabezpiecz dobytek blah blah, więcej info na stronie ABC.
A osobno Alert RCB. Poziom zagrożenia A dla lokalizacji XYZ, natychmiast s--------j.
@CzeczenCzeczenski: 50:50
@CzeczenCzeczenski: po wielodniowej pracy sztabów kryzysowych analizach naukowych i pomiarach stanu i prognoz dla rzek oficjalnie stwierdzono że Wrocław zaleje albo nie
#powodz sos sos
































źródło: bewwyb
Pobierz