Obejrzałem Wydarzenia na Polsacie. Mówiono, szczególnie w opozycyjnej bańce, że teraz są to kolejne pisowskie media. Zupełnie nie odniosłem tego wrażenia, materiał o podpisaniu przez PAD nowelizacji ustawy o SN był ostry i mocno krytyczny wobec władzy. #polsat #4konserwy #neuropa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś ma #cyfrowypolsat i czy dla #niemcy jest jakaś osobna taryfa? Moja mama płaci tak jakby za dwa dekodery. W sensie ona u siebie płaci 20zl na konto bankowe A a jej partner na konto bankowe B ma inną taryfę więc płaci 40zl, nie powinno być tak, że oboje mają 1 taryfę i płacą na 1 konto bankowe i mają te same kanały?
(Partner mamy ma więcej
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za jakiś czas planuje zadzwonić do wróżki Oriany jak będzie miała transmisję w Polsacie. (chce sobie zrobić prezent urodzinowy xD)
Chciałbym zadać jej jakieś śmieszne pytanie (bez chamstwa. Tak aby dwie strony się śmiały) niestety nie mam weny na coś zabawnego. Może podrzucicie jakieś pomysły? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ezoteryka #wrozbiarstwo #polsat #heheszki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach