Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
konto usunięte via Mikroblog+
- 0
Czy ktoś ma #cyfrowypolsat i czy dla #niemcy jest jakaś osobna taryfa? Moja mama płaci tak jakby za dwa dekodery. W sensie ona u siebie płaci 20zl na konto bankowe A a jej partner na konto bankowe B ma inną taryfę więc płaci 40zl, nie powinno być tak, że oboje mają 1 taryfę i płacą na 1 konto bankowe i mają te same kanały?
(Partner mamy ma więcej
(Partner mamy ma więcej
@BajerOp: na jednej umowie nie mozesz miec dwoch pakietow
Moze i konto do placenia byc to samo, nie ma znaczenia
Partner ma dodatkowe kanaly wiec wiecej placi
Moze i konto do placenia byc to samo, nie ma znaczenia
Partner ma dodatkowe kanaly wiec wiecej placi
Ano jest:)
1
Polsat nabył prawa do piłkarskiego Pucharu Francji

Telewizja Polsat nabyła prawa do pokazywania spotkań piłkarskiego Pucharu Francji. Pierwsza transmisja zaplanowana jest na 5 stycznia.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
Za jakiś czas planuje zadzwonić do wróżki Oriany jak będzie miała transmisję w Polsacie. (chce sobie zrobić prezent urodzinowy xD)
Chciałbym zadać jej jakieś śmieszne pytanie (bez chamstwa. Tak aby dwie strony się śmiały) niestety nie mam weny na coś zabawnego. Może podrzucicie jakieś pomysły? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ezoteryka #wrozbiarstwo #polsat #heheszki
Chciałbym zadać jej jakieś śmieszne pytanie (bez chamstwa. Tak aby dwie strony się śmiały) niestety nie mam weny na coś zabawnego. Może podrzucicie jakieś pomysły? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ezoteryka #wrozbiarstwo #polsat #heheszki
konto usunięte via Android
- 4
@Kur_Piejak kiedy zgolisz te brode
Dekoder nc+ multi room pierw się włącz pisze boot potem init i dekoder nie reaguje na nic
#ncplus#ncplus #multiroom#multiroom #telewizja #problemypierwszegoswiata #polsat#polsat #informatyka
#ncplus#ncplus #multiroom#multiroom #telewizja #problemypierwszegoswiata #polsat#polsat #informatyka
- 3
Zauważyliście, że zarówno TVP jak i Polsat reklamują Sylwestra ze Sławomirem? Ciekawa sprawa. #sylwester #ciekawostki #polsat #tvpis
nie, nie zauważyłem bo nie oglądam TV...
Komentarz usunięty przez moderatora
0
Discovery,TVN24,Polsat Sport powstrzymują klientów od rezygnacji z płatnej TV

Niemal jedna czwarta polskich klientów platform i kablówek myśli o rezygnacji z usług płatnej telewizji. Najczęściej cord-cutting rozważają użytkownicy najdroższych pakietów operatorów. Do płacenia abonamentu skłania ich przede wszystkim dostęp do Discovery, TVN 24 i Polsat Sport.
z- 1
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@murzynekkk: masz czas na wieczorna toaleta i żeby zrobić sobie kolacje i jeszcze zdążysz wypok przeglądnąć
- 0
@murzynekkk: bigosu nagotuj
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
JPRDL CO TO ZA G---O LECI XD
#polsat
#polsat
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Panie Kurski, tyle reklam jedna po drugiej to w #cinemacity można oglądać przed filmami (sorry, trochę więcej) albo na #polsat. Człowiek chce zobaczyć, jak w #tvpis gadają o #euroweek i doczekać się nie może xD
źródło: comment_7CpSmnfDac9qL5bA9BVuBvZ7Jkwzrkvz.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Apollyon_Askalon Jeżeli coś ciekawego leci to oglądam niestety nie za często są puszczane ciekawe produkcję :/
- 2
@Apollyon_Askalon: telewizja ma nadal dużo do zaoferowania ale jako osobne programy VOD na Ipla czy Player. Do tego sport
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






















@kerim_mirek:
Obawiam się, że już za późno (✌ ゚ ∀ ゚)☞