Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Jak nazywa się ta strona (oficjalna od Polsatu albo Ipli nie pamiętam) gdzie za wykonanie jakichś tam zadań są nagrody? Między innymi właśnie roczny abonament za free czy coś takiego?
#ipla #polsat #mecz #ligaeuropy
#ipla #polsat #mecz #ligaeuropy
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Qba1996 Zachowanie Francuza podobne do naszego rodzimego pseudokibica który zginął od kuli na stadionie, mając świadomość, że pcha się w niebezpieczne miejsce mimo, że ma rodzinę.
Teraz media będą rozstrzacać te sytuacje, ale jakoś przemilczą ofiary najechań na tył w korkach spowodowanych przez kamizelki.
Już jakiś czas temu cały ruch żółtych kamizelek stał się okazją dla lokalnych patusów żeby się p-----------ć
Teraz media będą rozstrzacać te sytuacje, ale jakoś przemilczą ofiary najechań na tył w korkach spowodowanych przez kamizelki.
Już jakiś czas temu cały ruch żółtych kamizelek stał się okazją dla lokalnych patusów żeby się p-----------ć
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
Ma ktoś z Was dekoder z cyfrowego polsatu? Od wczoraj nie działa mi TVN i nie wiem jaka jest przyczyna. Czy też macie kłopoty z odbiorem tego kanału? Sprawdzałamm na fb Cyfrowego Polsatu, że innym ludziom też nie działa- kazali im sprawdzić siłę i jakość sygnału (czyli standardowa spiewka), a raczej nie w tym tkwi problem...
#cyfrowypolsat #polsat #telewizja
@Specjalista_Cyfrowy_Polsat Proszę o pomoc
#cyfrowypolsat #polsat #telewizja
@Specjalista_Cyfrowy_Polsat Proszę o pomoc
@Hogataa26: Czy dekodery są połączone bezpośrednio do konwertera bez udziału rozdzielacza sygnału?
@Hogataa26: Proszę, ustaw pozycję 8 TVN HD na dekoderze Multiroom i sprawdź, jak kanał zachowuje się, gdy przełączysz na następujące kanały w dekoderze głównym:
39 - Comedy Central HD
76 - DTX HD
8 - TVN7 HD
11 - Polsat Sport HD
39 - Comedy Central HD
76 - DTX HD
8 - TVN7 HD
11 - Polsat Sport HD
Kurski wygrał z Solorzem bitwę o Sławomira w Sylwestra, ale Solorz i tak znalazł sposób na to jak mieć Sławomira na swoim Sylwestrze XD
#sylwester #tvpis #polsat #slawomir
Polsat bardzo chciał mieć Sławomira u siebie. Ale on podpisał już kontrakt z TVP, dlatego Polsat - oprócz wynagrodzenia - zaoferował transport z Zakopanego do Chorzowa - mówi Wirtualnym Mediom osoba znająca kulisy negocjacji z artystą.
#sylwester #tvpis #polsat #slawomir
9
Tadziu Zieliński i Radek Nałęcz w rozmowie o historii polskich czasopism growych

Tak kiedyś wyglądało granie. Tadeusz Zieliński i Radek Nałęcz w sentymentalnej podróży do świata starych konsol i gier. Dyskusja o zamkniętych i ciągle wydawanych czasopismach o grach komputerowych.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Czy uzywa ktos telefonu do sterowania dekoderem polsatu? Poda ktos nazwe i model dekodera? Chodzi o ustaeienia bo mam dekoter od multimedii ale widze ze to ten sam co w polsacie.
#cyfrowypolsat #polsat #android #pilot #sterowanie
#cyfrowypolsat #polsat #android #pilot #sterowanie
Mireczki i Mirabelki mam pytanie.
Mam CP od może dnia i dekoder HD 5500s.
Podłączyłem sobie mój dysk Toshiba STOR.E Partner 1 TB i nagrywanie elegancko śmiga ʕ•ᴥ•ʔ
Tylko teraz mam pytanie:
Da się zrobić żeby program się nagrywał kiedy dekoder jest wyłączony ?
Obecnie mam ustawiony tryb czuwania na czuwanie (mam też do
Mam CP od może dnia i dekoder HD 5500s.
Podłączyłem sobie mój dysk Toshiba STOR.E Partner 1 TB i nagrywanie elegancko śmiga ʕ•ᴥ•ʔ
Tylko teraz mam pytanie:
Da się zrobić żeby program się nagrywał kiedy dekoder jest wyłączony ?
Obecnie mam ustawiony tryb czuwania na czuwanie (mam też do
Witaj. Ustawienie trybu oszczędzania energii na „czuwanie” spowoduje ograniczenia zużycia energii, w związku z czym, dekoder nie będzie realizował zaplanowanych nagrań oraz subskrypcji kanałów telewizyjnych. Spróbuj zmienić ustawienia na opcję "szybki start" i napisz mi, czy sytuacja uległa zmianie.
W razie dodatkowych pytań, zachęcam do ponownego kontaktu.
- 1
Jak oddadzą F1 do Polsatu to ta stacja stanie się jeszcze bardziej śmieszną i nie będzie żadną premium. Nie rozumiem ich polityki. Jak mieli masę praw (cała hiszpańska, francuska) to robili promocje -30% na pakiet roczny a teraz jak jedynie w całości mają futbol włoski to każą sobie płacić 15,90 zł za miesiąc. A transfer Ćwiąkały pokazuje, że ten statek tonie. Nie zdziwię się jak Cyfrowy Polsat uśmierci markę za 2-3 lata.
- 0
@AnnonyingAnoni: mówiłem o uśmierceniu Eleven. Grupa Cyfrowy Polsat to hegemon i lider branży
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@brednyk: Zwracam honor ,to o czym mówisz jest bardzo realne
konto usunięte via Android
- 0
- 2
Po cholerę na wyborach Miss jest baba bez ręki? Przecież Miss to ma być ideał #opinia #opiniaeksperta #miss #polsat #misssupernational
@justnormalguy: poprawność polityczna ¯\_(ツ)_/¯ Najlepiej jakby była czarnoskórą transseksualną weganką na wózku.
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via iOS
- 3
- 3
2
5,16 mln widzów Mikołajkowego Bloku Reklamowego, 1,33 mln zł dla chorych dzieci

15. Mikołajkowy Blok Reklamowy pokazany w Polsacie w środę, 6 grudnia br. oglądało średnio 5,16 mln widzów. Dzięki temu Fundacja Polsat na rzecz chorych dzieci zebrała 1,33 mln zł.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- 0
Przedłużał ktoś ostatnio abo w Cyfrowym Polsacie?
Co idzie wynegocjować w pakiecie na 15mc?
Zarządzam taką kartą i dzwonili do mnie, że mogą dać 3mc za 0zł przy MaxHD
Konsultantowi w cale nie zależało na jakiejs negocjacji, przedstawił jedna ofertę i mówi, że nic się nie zmieni bo kiedyś dawali 5mc przy 18mc ale już nie ma takich ofert.
Nie chce aneksowac umowy na dłuższy okres niż 24mc
#polsat #
Co idzie wynegocjować w pakiecie na 15mc?
Zarządzam taką kartą i dzwonili do mnie, że mogą dać 3mc za 0zł przy MaxHD
Konsultantowi w cale nie zależało na jakiejs negocjacji, przedstawił jedna ofertę i mówi, że nic się nie zmieni bo kiedyś dawali 5mc przy 18mc ale już nie ma takich ofert.
Nie chce aneksowac umowy na dłuższy okres niż 24mc
#polsat #















Dzisiaj wieczorem będą trzy ciekawe (wg mnie) filmy, Podejrzani na TVN7 o 22:15, Incepcja na TVNie o 22:35 i W ciemność. Star Trek na polsacie o 22:55.