#telewizja #polsat #tvn #filmy
Dzisiaj wieczorem będą trzy ciekawe (wg mnie) filmy, Podejrzani na TVN7 o 22:15, Incepcja na TVNie o 22:35 i W ciemność. Star Trek na polsacie o 22:55.

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak nazywa się ta strona (oficjalna od Polsatu albo Ipli nie pamiętam) gdzie za wykonanie jakichś tam zadań są nagrody? Między innymi właśnie roczny abonament za free czy coś takiego?
#ipla #polsat #mecz #ligaeuropy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qba1996 Zachowanie Francuza podobne do naszego rodzimego pseudokibica który zginął od kuli na stadionie, mając świadomość, że pcha się w niebezpieczne miejsce mimo, że ma rodzinę.
Teraz media będą rozstrzacać te sytuacje, ale jakoś przemilczą ofiary najechań na tył w korkach spowodowanych przez kamizelki.
Już jakiś czas temu cały ruch żółtych kamizelek stał się okazją dla lokalnych patusów żeby się p-----------ć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś z Was dekoder z cyfrowego polsatu? Od wczoraj nie działa mi TVN i nie wiem jaka jest przyczyna. Czy też macie kłopoty z odbiorem tego kanału? Sprawdzałamm na fb Cyfrowego Polsatu, że innym ludziom też nie działa- kazali im sprawdzić siłę i jakość sygnału (czyli standardowa spiewka), a raczej nie w tym tkwi problem...
#cyfrowypolsat #polsat #telewizja
@Specjalista_Cyfrowy_Polsat Proszę o pomoc
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurski wygrał z Solorzem bitwę o Sławomira w Sylwestra, ale Solorz i tak znalazł sposób na to jak mieć Sławomira na swoim Sylwestrze XD

Polsat bardzo chciał mieć Sławomira u siebie. Ale on podpisał już kontrakt z TVP, dlatego Polsat - oprócz wynagrodzenia - zaoferował transport z Zakopanego do Chorzowa - mówi Wirtualnym Mediom osoba znająca kulisy negocjacji z artystą.

#sylwester #tvpis #polsat #slawomir
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki i Mirabelki mam pytanie.
Mam CP od może dnia i dekoder HD 5500s.
Podłączyłem sobie mój dysk Toshiba STOR.E Partner 1 TB i nagrywanie elegancko śmiga ʕʔ
Tylko teraz mam pytanie:
Da się zrobić żeby program się nagrywał kiedy dekoder jest wyłączony ?
Obecnie mam ustawiony tryb czuwania na czuwanie (mam też do
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witaj. Ustawienie trybu oszczędzania energii na „czuwanie” spowoduje ograniczenia zużycia energii, w związku z czym, dekoder nie będzie realizował zaplanowanych nagrań oraz subskrypcji kanałów telewizyjnych. Spróbuj zmienić ustawienia na opcję "szybki start" i napisz mi, czy sytuacja uległa zmianie.
  • Odpowiedz
Jak oddadzą F1 do Polsatu to ta stacja stanie się jeszcze bardziej śmieszną i nie będzie żadną premium. Nie rozumiem ich polityki. Jak mieli masę praw (cała hiszpańska, francuska) to robili promocje -30% na pakiet roczny a teraz jak jedynie w całości mają futbol włoski to każą sobie płacić 15,90 zł za miesiąc. A transfer Ćwiąkały pokazuje, że ten statek tonie. Nie zdziwię się jak Cyfrowy Polsat uśmierci markę za 2-3 lata.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Typeria: Nie jestem fanem ani jej, ani jej męża Marcina Feddka, ale dodając ten tekst o obiedzie zachował się jak burak :| Szkoda, że nie poszła jakaś riposta.
  • Odpowiedz
Przedłużał ktoś ostatnio abo w Cyfrowym Polsacie?
Co idzie wynegocjować w pakiecie na 15mc?
Zarządzam taką kartą i dzwonili do mnie, że mogą dać 3mc za 0zł przy MaxHD
Konsultantowi w cale nie zależało na jakiejs negocjacji, przedstawił jedna ofertę i mówi, że nic się nie zmieni bo kiedyś dawali 5mc przy 18mc ale już nie ma takich ofert.
Nie chce aneksowac umowy na dłuższy okres niż 24mc
#polsat #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@brednyk w ofercie na 15mc mam 3mc za free i 2mc przed końcem znów mogę mieć nowa umowę więc w sumie to co 10mc mam 3mc za free. W umowie gdzie dają 6mc za free mam co 24mc lub 29mc
  • Odpowiedz