Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7
Ty słuchaj śmieciu... yyy... ty jesteś bez brody... jesteś jak krowa bez ogona, wiesz, chłopy bez brody są jak krowy bez ogona, i to jest dla Ciebie takie przesłanie, wyglądasz teraz jakbyś bez majtek chodził, musisz sobie zapuścić brodę. Drodzy państwo, no popatrzcie, jeszcze nie poszli spać, jeszcze gdzieś banda takich... głuptasów... siedzi i nie zadaje pytania o siebie, nie pyta o to, jak w swoim życiu dokonać jakiegoś remanentu, jak naprawić
źródło: comment_RQT3KKAamiVDhc3mIb3W7bT07Ekd5pKl.jpg
Pobierz- 0
@echelon_: A ty masz? Wątpie czy ktokolwiek z tagu #ninjawarriorpolska ma, btw. Mjakmilość się zaczęło 10 minut temu
- 0
@Kaczmajster: Jak on? Nie. Ale kondycję na tyle dobrą i chwyt, że (chwalę się a co!) zrobiłem dopiero co swoją pierwszą elitę w Runmageddonie Classic (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Jakby ktoś nie wiedział to właśnie na polsat film leci Kevin sam w domu (。◕‿‿◕。) #kevinsamwdomu #polsat
- 2
Powinien być jakiś test inteligencji na programy tv, który będzie w stanie wykazać czy ogłupia czy podnosi poziom inteligencji widzów bo to co się o--------a w tej telewizji to dramat. Jeżeli jest program poniżej pewnego poziomu to stacja ma zakaz puszczania go. Nie oglądam ale słyszę z drugiego pokoju.
#telewizja #tvpis #polsat #tvn #polska
#telewizja #tvpis #polsat #tvn #polska
- 0
@StadionowyT: jakoś amerykańskie mam talent też jest rozrywkowe ale jednak poziom dużo wyższy od naszego. zawsze wygrywa śpiewak albo ktoś tańczący. są już takie programy i nie widzę sensu w istnieniu kolejnego.
- 0
@StadionowyT: starsza pani musi fiknąć? sam tytuł mnie mierzi.
#elevensports #ipla #telewizja #polsat #pilkanozna
Mirki, wykupywał ktoś może pakiet eleven na ipla ? U mnie na tv nie mogę chyba pobrać aplikacji elevenSports ale własnie jest ipla i sie zastanawiałem czy warto, czy nie muli itp. Internet u mnie to łorange światłowód.
Mirki, wykupywał ktoś może pakiet eleven na ipla ? U mnie na tv nie mogę chyba pobrać aplikacji elevenSports ale własnie jest ipla i sie zastanawiałem czy warto, czy nie muli itp. Internet u mnie to łorange światłowód.
@DorodnyTucznik:
Witam,
rekomendowana przepustowość łącza internetowego, to minimum 2 Mb/s.
Sugeruję, abyś, przed zakupem, zweryfikował z tabelą dostępności na naszej stronie internetowej: https://bit.ly/2lQHcYA czy Twoje urządzenie będzie obsługiwało pakiet.
Witam,
rekomendowana przepustowość łącza internetowego, to minimum 2 Mb/s.
Sugeruję, abyś, przed zakupem, zweryfikował z tabelą dostępności na naszej stronie internetowej: https://bit.ly/2lQHcYA czy Twoje urządzenie będzie obsługiwało pakiet.
@ANDRZ_J: ZG powciągała wszystkie okoliczne wiochy, teraz wciąga Poznań
@ANDRZ_J: @yeloneck: @Just_Doesnt_Know: @Hatespinner: przecież jest dobrze, tylko źle napisali Zielonagóra ( ͡° ͜ʖ ͡°):
https://www.google.com/maps/place/64-520+Zielonag%C3%B3ra/@52.7104671,16.5305432,14.71z/data=!4m13!1m7!3m6!1s0x0:0x0!2zNTLCsDQyJzQ0LjAiTiAxNsKwMzEnMjEuMCJF!3b1!8m2!3d52.7122222!4d16.5225!3m4!1s0x47041af1453488f3:0xf0e4a10b8b518573!8m2!3d52.7141992!4d16.5331364
https://www.google.com/maps/place/64-520+Zielonag%C3%B3ra/@52.7104671,16.5305432,14.71z/data=!4m13!1m7!3m6!1s0x0:0x0!2zNTLCsDQyJzQ0LjAiTiAxNsKwMzEnMjEuMCJF!3b1!8m2!3d52.7122222!4d16.5225!3m4!1s0x47041af1453488f3:0xf0e4a10b8b518573!8m2!3d52.7141992!4d16.5331364
30
Od dziś Polsat News dostępny bezpłatnie w telewizji naziemnej

Od dziś można bezpłatnie odbierać odkodowany kanał informacyjny Polsat News w ramach cyfrowej telewizji naziemnej. Jest nadawany w ramach testów w czterech nowych lokalizacjach: w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Trójmieście oraz na multipleksie czwartym, który dociera do 33 proc. Polaków.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 147
@StadionowyT: ŁOOO JAK W PRAWDZIWOŚCI
- 332
- 11
- 0
Słuchajcie mam problem z Cyfrowy Polsat GO. Wszystko super, loguję się do konta i przechodzę na wybór kanałów. Klikam kanał, a następnie wczytuje się z nim strona. Jednak zamiast włączenia się i załadowania kanału, w okienku wideo widzę tylko logo kanału i napis "ładowanie". Nie wiem czym to jest spowodowane. Dodam, że mam zainstalowaną najnowszą wtyczkę flash player. Wczoraj chciałem oglądać mecz i nic z tego nie wyszło... Dzięki z góry za
#cyfrowypolsat #polsat @Specjalista_Cyfrowy_Polsat Czy wasza telewizja IPTV bedzie dzialac na swiatlowodzie orange?
- 0
@Specjalista_Cyfrowy_Polsat
W plusie, taryfa nazywa sie PLUS.25 z ekofaktura i umowa jest na czas nieokreslony
W plusie, taryfa nazywa sie PLUS.25 z ekofaktura i umowa jest na czas nieokreslony
@B3d3k:
Witam,
z poziomu forum nie mam wglądu do konta i nie jestem w stanie ostatecznie zweryfikować sprawy. Rabat smartDOM zostanie naliczony jeśli spełnisz wszystkie warunki regulaminu.
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, to napisz do mnie wiadomość prywatną.
Witam,
z poziomu forum nie mam wglądu do konta i nie jestem w stanie ostatecznie zweryfikować sprawy. Rabat smartDOM zostanie naliczony jeśli spełnisz wszystkie warunki regulaminu.
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, to napisz do mnie wiadomość prywatną.
@buszmen007: jeśli mówisz o meczu Napoli-Liverpool to tak, nawet więcej
- 0
@StadionowyT: tak, o tym mówiłem. Dziwne
- 9
- 1
Od tego tygodnia dostęp do pakietu Polsat Sport Premium - oferującego mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy - w serwisie Ipla dostępny jest w cenie 40 zł miesięcznie. Poprzednio pakiet ten był dostępny w cenie 360 zł za całe sezony Ligi Mistrzów i Ligi Europy, albo w wersji 40 zł za dostęp przez okres 7 dni.
Poszli po rozum do głowy?te 40 plnów wydaje się rozsądniejsze i aż kraść się chce mniej.
Poszli po rozum do głowy?te 40 plnów wydaje się rozsądniejsze i aż kraść się chce mniej.
@tfarog: skoro mozna być zalogawanym na 2 jednocześnie to mozesz właczyc mecze na 2 urządzeniach,jednak muszą to być inne spotkania ,jeżeli oglądasz mecz np na polsat sport premium 1 na kompie to nie włączysz go juz na tv,ale na tv mozesz inny sobie zobaczyc na polsacie sport premium 2,przynajmiej ja tak rozumiem regulamin.
- 0
@futbolfan02:
4) W przypadku transmisji Live ze względu na ograniczenia licencyjne dostęp do wydarzenia będzie możliwy na pierwszym urządzeniu, na którym transmisja zostanie uruchomiona.
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



























Nie wiem czy są opłaty za cesję w CP, ale jak coś to pokrywam oczywiście.
#telewizja #