Czy ktoś byłby zainteresowany cesją Cyfrowego Polsatu? Dwa dekodery, w tym EvoboxPVR, do końca umowy ~17miesięcy. Prawie cały zestaw: Pakiet HBO HD HBO GO, Opcja ON THE GO, Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD, Pakiet Eleven Sports HD - 115zł/msc.
Nie wiem czy są opłaty za cesję w CP, ale jak coś to pokrywam oczywiście.

#telewizja #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ty słuchaj śmieciu... yyy... ty jesteś bez brody... jesteś jak krowa bez ogona, wiesz, chłopy bez brody są jak krowy bez ogona, i to jest dla Ciebie takie przesłanie, wyglądasz teraz jakbyś bez majtek chodził, musisz sobie zapuścić brodę. Drodzy państwo, no popatrzcie, jeszcze nie poszli spać, jeszcze gdzieś banda takich... głuptasów... siedzi i nie zadaje pytania o siebie, nie pyta o to, jak w swoim życiu dokonać jakiegoś remanentu, jak naprawić
fan_comy - Ty słuchaj śmieciu... yyy... ty jesteś bez brody... jesteś jak krowa bez o...

źródło: comment_RQT3KKAamiVDhc3mIb3W7bT07Ekd5pKl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powinien być jakiś test inteligencji na programy tv, który będzie w stanie wykazać czy ogłupia czy podnosi poziom inteligencji widzów bo to co się o--------a w tej telewizji to dramat. Jeżeli jest program poniżej pewnego poziomu to stacja ma zakaz puszczania go. Nie oglądam ale słyszę z drugiego pokoju.
#telewizja #tvpis #polsat #tvn #polska
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StadionowyT: jakoś amerykańskie mam talent też jest rozrywkowe ale jednak poziom dużo wyższy od naszego. zawsze wygrywa śpiewak albo ktoś tańczący. są już takie programy i nie widzę sensu w istnieniu kolejnego.
  • Odpowiedz
Słuchajcie mam problem z Cyfrowy Polsat GO. Wszystko super, loguję się do konta i przechodzę na wybór kanałów. Klikam kanał, a następnie wczytuje się z nim strona. Jednak zamiast włączenia się i załadowania kanału, w okienku wideo widzę tylko logo kanału i napis "ładowanie". Nie wiem czym to jest spowodowane. Dodam, że mam zainstalowaną najnowszą wtyczkę flash player. Wczoraj chciałem oglądać mecz i nic z tego nie wyszło... Dzięki z góry za
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od tego tygodnia dostęp do pakietu Polsat Sport Premium - oferującego mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy - w serwisie Ipla dostępny jest w cenie 40 zł miesięcznie. Poprzednio pakiet ten był dostępny w cenie 360 zł za całe sezony Ligi Mistrzów i Ligi Europy, albo w wersji 40 zł za dostęp przez okres 7 dni.
Poszli po rozum do głowy?te 40 plnów wydaje się rozsądniejsze i aż kraść się chce mniej.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tfarog: skoro mozna być zalogawanym na 2 jednocześnie to mozesz właczyc mecze na 2 urządzeniach,jednak muszą to być inne spotkania ,jeżeli oglądasz mecz np na polsat sport premium 1 na kompie to nie włączysz go juz na tv,ale na tv mozesz inny sobie zobaczyc na polsacie sport premium 2,przynajmiej ja tak rozumiem regulamin.
  • Odpowiedz
@futbolfan02:

4) W przypadku transmisji Live ze względu na ograniczenia licencyjne dostęp do wydarzenia będzie możliwy na pierwszym urządzeniu, na którym transmisja zostanie uruchomiona.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach