Dzisiaj póki co krótka sesja bo Wiedzmin 3 > Wszystko inne :) Na chwile obecną po 1.5h gry kończę z profitem 15$, jeszcze przedemną nocne grindowanie w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do stellara 50$ jeszcze 1001pkt, jak dobrze pójdzie to do końca miecha się wyrobi.

Przydałby się dobry strzał bo ubezpieczenie samochodu + naprawa = 1k zł i mam nadzieję, że w ciągu miecha uda mi się
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wojt_ASR: U mnie już drugi w tym roku będzie :P ale ostatnio mało grałem, dopiero teraz jakoś mam więcej werwy do gry. Może jeszcze z 3 w tym roku się urobi :p
  • Odpowiedz
Czemu można wypłacać ze starsów dopiero po 48h od wpłaty ;_; jeszcze przegram to co wygrałem xD a chciałem 50$ wypłacic
#p---r
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Triplesix: Spoko, rozumiem.

Co do Twojego pytania, to osobiście nie gram keszówek, ale skoro masz te 40 dolców i nie jest to dla Ciebie jakaś wielka kwota, to możesz po prostu spróbować na NL5, bo z tego co czytam czasami na mirko, to zdecydowanie większy przeskok jest pomiędzy NL2, a NL5, niż np. NL5, a NL10.
  • Odpowiedz
  • 1
@supremin1: Bo na nl5k w górę biorą pod uwagę tyle czynników o których nie masz pojęcia, że wygląda to czasami jak gra dwóch fishów ale ich rozkminy są czasami tak grube, że ciężko się połapać.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lacik: niestety jest z tym dość słabo, jedynie takie okresowe bonusy co jakiś czas są widoczne w okienku w kasjerze.

Lobby->kasjer->my bonus status->suwak na dole
tam będzie lista tych, co ci przysługują
  • Odpowiedz
Już nie moge się doczekać odcinków z tegorocznego WSOP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p---r
polik95 - Już nie moge się doczekać odcinków z tegorocznego WSOP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p---r
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bądź mną zagraj 4x satke za 235FPP (6MAX HYPER)
przegraj każdą z lepszymi rękoma, za każdym razem moje 11$T uciekało przez palce ;(

AK < AQ
A8 < K4
44 < K3
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach