Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
zojmers
- 8
konto usunięte
- 4
@zojmers: trashreg - usuwasz 2 linijki WinLicense 1.x - ale polecam kupic :-)
konto usunięte
- 2
@tr00ci0: i masz od nowa triala ale baza rak ci sie zachowuje normalnie
- 2
Dzisiaj póki co krótka sesja bo Wiedzmin 3 > Wszystko inne :) Na chwile obecną po 1.5h gry kończę z profitem 15$, jeszcze przedemną nocne grindowanie w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do stellara 50$ jeszcze 1001pkt, jak dobrze pójdzie to do końca miecha się wyrobi.
Przydałby się dobry strzał bo ubezpieczenie samochodu + naprawa = 1k zł i mam nadzieję, że w ciągu miecha uda mi się
Przydałby się dobry strzał bo ubezpieczenie samochodu + naprawa = 1k zł i mam nadzieję, że w ciągu miecha uda mi się
Ktoś tu ostatnio pisał, że idąc spać często ma feelsy jak ten Giertych na plaży. Ja mam zgoła odmienne refleksje przed snem:
#p---r #zelaznymindset
#p---r #zelaznymindset

@LiberalnyLibertarianin: sama prawda
- 3
Czemu można wypłacać ze starsów dopiero po 48h od wpłaty ;_; jeszcze przegram to co wygrałem xD a chciałem 50$ wypłacic
#p---r
#p---r
@polik95: jak jest rush to sie gra
- 7
No i kuniec, kilka rąk do analizy i będzie lepiej, dzięki za doping :D Mogłem poczekac na lepszą ręke i nie wchodzić z tym QJ
#p---r
#p---r
źródło: comment_YclyKIOu4PYS4gVrKu01hPFiUAhDmXNT.jpg
Pobierz- 10
Lecim po shipa xD
#p---r
#p---r
źródło: comment_CJMgob7bJKGgImQWONwV7WVGEOZURty9.jpg
PobierzSuper losowa losowość k---o
#p---r
#p---r
źródło: comment_tk0TFOC4tTAlbMs6wmcChoMIB5zOV0fw.jpg
Pobierz- 7
@supremin1: słyszałem że to działa też w drugą stronę ale nie miałem okazji doświadczyć
@Ekstravaganza: tez sobie to wmawiam... Zeby w ta 2 strone szlo jak w ta pierwsza
- 2
Wszystko z satelit, ale chyba ze storma zrezygnuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#p---r
#p---r
źródło: comment_JwUlQvp8d7MX5NvekvZZSDIaTn6uAHeW.jpg
Pobierz- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Triplesix: Spoko, rozumiem.
Co do Twojego pytania, to osobiście nie gram keszówek, ale skoro masz te 40 dolców i nie jest to dla Ciebie jakaś wielka kwota, to możesz po prostu spróbować na NL5, bo z tego co czytam czasami na mirko, to zdecydowanie większy przeskok jest pomiędzy NL2, a NL5, niż np. NL5, a NL10.
Co do Twojego pytania, to osobiście nie gram keszówek, ale skoro masz te 40 dolców i nie jest to dla Ciebie jakaś wielka kwota, to możesz po prostu spróbować na NL5, bo z tego co czytam czasami na mirko, to zdecydowanie większy przeskok jest pomiędzy NL2, a NL5, niż np. NL5, a NL10.
@supremin1: Bo na nl5k w górę biorą pod uwagę tyle czynników o których nie masz pojęcia, że wygląda to czasami jak gra dwóch fishów ale ich rozkminy są czasami tak grube, że ciężko się połapać.
- 14
Grałbym.
#p---r
#p---r
źródło: comment_08u2AhWk5suba2aJdhmlk7aPyxCGaSdA.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Lacik: niestety jest z tym dość słabo, jedynie takie okresowe bonusy co jakiś czas są widoczne w okienku w kasjerze.
Lobby->kasjer->my bonus status->suwak na dole
tam będzie lista tych, co ci przysługują
Lobby->kasjer->my bonus status->suwak na dole
tam będzie lista tych, co ci przysługują
- 7
Już nie moge się doczekać odcinków z tegorocznego WSOP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p---r
#p---r

@polik95: W międzyczasie możesz sobie poogladać streamy z innych eventów. Teraz leci $5k 8max:
http://www.wsop.com/2015/live-video/?tid=14225
http://www.wsop.com/2015/live-video/?tid=14225
- 0
@oldgamesfan: o dobrze wiedzieć. Dzięki
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@ArktycznaMalpa: Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że są wyższe układy niż para.
@ArktycznaMalpa: random vs QQ wygrywa raz na 5 rozdań więc nie przesadzaj
14
Pokerowe boty złapane na PokerStars

PokerStars zamknęło 10 kont graczy, które tak naprawdę były obsługiwane przez programy komputerowe. Pokerowe boty grały na stawkach od NL$200 do NL$50.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pamiętacie naszą promocje KSW VIP Experience gdzie można było wygrać bilety na walkę i imprezę z naszą ekipą? Jest już filmik z tamtej pamiętnej soboty :)
https://www.youtube.com/watch?v=EvwEe-SC0lk
Kto się pisze na kolejne party?
#p---r #wykoppoker
https://www.youtube.com/watch?v=EvwEe-SC0lk
Kto się pisze na kolejne party?
#p---r #wykoppoker
Bądź mną zagraj 4x satke za 235FPP (6MAX HYPER)
przegraj każdą z lepszymi rękoma, za każdym razem moje 11$T uciekało przez palce ;(
AK < AQ
A8 < K4
44 < K3
przegraj każdą z lepszymi rękoma, za każdym razem moje 11$T uciekało przez palce ;(
AK < AQ
A8 < K4
44 < K3
- 5
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Informacja dla osób, które biorą udział w naszej forumowej zabawie poszukiwania skarbu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Czwartą cyfrą kodu jest jeden. Piątą i ostatnią cyfrę kodu zdobędziecie jutro, zaglądając ponownie do newsa z informacją o zabawie.
#p---r
Czwartą cyfrą kodu jest jeden. Piątą i ostatnią cyfrę kodu zdobędziecie jutro, zaglądając ponownie do newsa z informacją o zabawie.
#p---r
źródło: comment_A8lGPj4LiG6LsMc2ohKDzfBQHlp7rCHL.jpg
Pobierz
















