Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Popatrzcie, Mireczki, jak ładnie wczoraj zachodziło słońce we Władysławowie. :)
#wladyslawowo #plaza #morze #zachodslonca #zdjecia
#wladyslawowo #plaza #morze #zachodslonca #zdjecia
źródło: comment_HdyS4Bp5gszJGGaPMVbG1JUdHZfBv8ed.jpg
Pobierz- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@zgred: w Sopocie
- 14
@biuna: ja trochę większe rzeczy fociłem, może się spodobają :)
źródło: comment_DbjR7fjmznYMkCbollfkY6pjSuuRIL8m.jpg
Pobierz2
8 najpiękniejszych plaż na świecie

Zapraszamy do obejrzenia top 8 najpiękniejszych plaż na świecie.
z- 0
- #
- #
- #
- #
Ruszyłem dzisiaj rowerem na poszukiwanie plaży nudystów. Trafiłem we właściwe miejsce, ale była tam tylko masa ludzi w strojach plażowych. Więc pojechałem tak daleko jak się dało. Znalazłem z 500 metrów plaży bez plażowiczów. Strasznie wiało i sypało piachem, ale rozłożyłem koc, zdjąłem bokserki i polatałem tak chwilę po plaży. Było zajebiście:)
Potem położyłem się na kocu. Z oddali widzę, że nadciąga jakiś lachon, więc położyłem się na plecach, głowa na bok
Potem położyłem się na kocu. Z oddali widzę, że nadciąga jakiś lachon, więc położyłem się na plecach, głowa na bok
źródło: comment_pISwkyIGWSIKp9e2Rs2oo1WuspFaM6Ep.jpg
Pobierz- 1
@niebieski_dla_rozowego: taguj #mokrysen
- 0
@koob: Wybrałem złe "może" z listy:P
@SScherzo: Totalnie nie rozumiem dlaczego niektórzy tam zostawiają syf po sobie. Jeszcze jakby nie było koszów to mógłbym lenistwo zrozumieć, ale jak komuś nie chce się przejść 20 metrów to jest to ponad moje zrozumienie.
- 4
12
Busem przejechał po plażowiczce. Miał 3 promile, nie miał prawa jazdy

Kompletną nieodpowiedzialnością wykazał się wczoraj 24-letni mieszkaniec gminy Siennica Różana. Mężczyzna mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie najechał busem na opalającą się na plaży kobietę.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
- 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Rampampam: grzyb się rozpuszcza
Spaliłem się mirki. Skóra mi schodzi z ryja. Popękała i złuszczyła się na nosie i policzkach. Można się tego pozbyć żelemm z peelingiem, czy to zły pomysł?
#pytanie #morze #plaza #gorzkiezale #wykop #opalajzwykopem
#pytanie #morze #plaza #gorzkiezale #wykop #opalajzwykopem
- 0
@niebieski_dla_rozowego: Idź po kefir albo maślankę. Nie ma nic lepszego na oparzenia słoneczne #potwierdzoneinfo
konto usunięte via Android
- 0
@niebieski_dla_rozowego: jeśli skóra nie jest mocno podrażniona to spróbować możesz ale raczej enzymatycznym. Następnym razem dużo i często pryskaj pantenolem i nie zejdzie :)
536
Rajska Wyspa - Podróż życia, taniej niż nad Bałtykiem

Oto film z naszego pobytu na Rajskiej wyspie. Jeden dzień z pełnym wyżywieniem kosztuje mniej niż obskurny pokój w Polsce. Zachęcam też do obejrzenia innych filmów z naszej podróży życia, która trwa już ponad 8 miesięcy. ŚMIAŁO zadawajcie pytania, postaram się na wszystkie odpowiedzieć!
z- 226
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
@pila_mechaniczna: Bo szczupli u nas siedzą na #mirko
- 6
@pila_mechaniczna: co cię obchodzi, o której ja idę nad wodę? nie, będę jak reszta idiotów wchodził na plażę o 12 i szukał miejsca, takimi tekstami to możesz ze swoją matką gadać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CzystaMaestria: byłem nad jeziorem i masz rację, można było wyliczyć na palcach dobre paski..
jakas rodzina znalazla zdechlego dorsza na plazy i cykaja dzieciom przy nim zdjecia
#plaza #baltyk #polskierodziny
#plaza #baltyk #polskierodziny
@thampel5: jutro na głównej z płomieniem pt. "Afrykański pomór dorszy w Polsce. Korwin miał rację"
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


















Rozmowa z kumplem - obaj jesteśmy z Gdyni, moja wiadomość pierwsza na screenie. Beka z ludzi, którzy przyjeżdżają na to specjalnie z całej Polski :D
źródło: comment_eN7doDkzBaKthK3jZ2xexbIhR1MIx3o3.jpg
Pobierz"mam za darmo to za co inni muszą płacić hehehe"
"samoloty sobie ogladają, j----i podludzie"
"choć seba na wudeczke na kfadrat, nie bende dzisiaj szedł do tych vipów lamerskich"