Od jutra olimpijski w------l i na 95% 0 medali (chyba że Stoch po raz kolejny pokaże swój geniusz)
Podrzuci ktoś filmik z posklejanymi gównianymi występami naszych z głosem komentatora "polak 158"
Lata zawsze podczas wszystkich igrzysk xD
#pekin2022 #skoki #o----------------l
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kalafijor: PKOl komunikuje, że zwolnieni z izolacji zostali wszyscy poza Maliszewską (,) Ale szkoda tej dziewczyny, niby szanse jeszcze są, ale coraz mniejsze, poza tym nawet jakby ją wypuścili na ostatnią chwilę, to nie zdziwiłbym się, jakby po tym wszystkim przepadła w eliminacjach
  • Odpowiedz
#pekin2022 #chiny

Dziś start igrzysk w Chinach a tymczasem na kanale WP HD puścili program Porzucone Budowle w którym omawiają chińskie więzienie dla więźniów politycznych chcących wolnego Tajwanu i okrucieństwa jakich się tam dopuszczano ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szanuję.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@sixFeetAbove: ohh kolejna zielonka. Dobra a co miał zrobić? Olać największą imprezę sportową tego roku? Tam będą wszyscy, ba jest szansa, że nawet przy igrzyskach są negocjacje. Ale nie no zielonka myśli, że 3 dni bez prezydenta zmienia świat xD
  • Odpowiedz
@susuke15: zapytaj o to samo San Marino które po 100 latach dopiero w Tokio zdobyło pierwsze medale ( ͡° ͜ʖ ͡°) uczestnictwo, to że teraz jest to impreza dla profesjonalistów nie oznacza że zawsze taka była, do lat 70. uczestniczyli amatorzy
  • Odpowiedz