Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedyś bardzo długo grałem w #morrowind i jak tylko coś mi nie poszło, postać mi się znudziła itd. to zaczynałem grę od nowa. i jak w życiu mi coś nie wyjdzie to też bym tak chciał, zacząć od nowa. ale morrowinda nigdy nie skończyłem, znudził mi się zanim doszedłem do końca... więc może to i dobrze, że życie jest tylko jedno i takie emocjonujące? #gorzkiezale #paulocoelho
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach