Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@summerparty: pałowałby
Żona była od kilku dni w szpitalu na porodówce, ja akurat kończyłem remont poddasza, kiedy w radiu usłyszałem wiadomość o ataku na WTC. Zbiegłem na dół i przez ponad godzinę oglądałem na żywo niedowierzając...potem zadzwoniłem do żony, zeby jej coś powiedzieć...
#patos #gimbynieznajo #wtc
#patos #gimbynieznajo #wtc
- 4
@apaczacz: Widzisz, gdybyś nie przerwał gry, to by się ta katastrofa nie zdarzyła.
@bogiubogi: Darksiders było zajebiste dzięki motywom boblijnym i genialnym lokacjom.
- 0
@severian: Zgadza się :D, mam nadzieję, że dwójka dorówna, bo na razie odpaliłem i już problemy...
http://www.wykop.pl/wpis/1588967/odpalilem-na-chwile-darksiders-2-pc-chcialem-sobie/
http://www.wykop.pl/wpis/1588967/odpalilem-na-chwile-darksiders-2-pc-chcialem-sobie/
Strasznie mi się ten zwiastun podoba :>.
#gra #masseffect #trailer #twostepsfromhell #heartofcourage #patos
#gra #masseffect #trailer #twostepsfromhell #heartofcourage #patos

- 8
Dobra, spina. Jutro kluczowy egzamin (architektura komputerów, 3. termin; trudne jak diabli, ciągle nie zdała go prawie połowa roku), jak go nie zdam to prawdopodobnie będę musiał się bawić w jakieś pierdoły, dobieranie przedmiotów z innych kierunków żeby się ECTSy wyrównały; do tego dochodzi powtarzanie tego gówna w V semestrze (co kosztuje jakieś ~600 zł) i. co najgorsze, niezdanie go zepsuje mój plan wyjścia po tej sesji na czysto, co z kolei
@bohemot44: Niektórzy myślą, że tu jest demokracja :]
- 3
@GraveDigger: oni raczej mylą wolność z anarchią...
5
Miuosh - Ta Ziemia

Jednak hip hop nie kończy się na legalizacji , jp oraz wykonawcach takich jak np. ostry .Ten kawałek najlepiej to ukazuje .
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
8
Czeska pogarda dla patosu w praktyce - cudnie i gites

Słyszeliście może o tym, że naród czeski - w przeciwieństwie do nas - bardzo nie lubi mówić o rzeczach ostatecznych, są mało religijni i ogólnie żyją dużo bardziej dniem dzisiejszym od nas. Piosenka Jarka Nohavicy doskonale obrazuje te przekonania. W dodatku gość śpiewa po polsku.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
11
Filmowe zgony - czyli jak umarłem na filmie i mnie spisali...
... czyli o zgonach w filmach na poważnie i pół serio
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #









Player: http://www.rwmfm.pl/sluchaj.html
Czat: http://www.rwmfm.pl/czat/
tagi:
#muzykasymfoniczna #muzykaelektroniczna #epicmusic #patos #rwmfm #szaremelodie
źródło: comment_jIsindUxpdsFK0eS3ek6ChnFLJwKsxhw.jpg
PobierzSpamlisty: |