@zakmacher ten koleś to jest jakaś parodia. W Jagiellonii dostał kilka szans i nic nie grał. Kompletne zero. Teraz w koronie kompletnie zero. No ja nie wiem co muszą mu dograć żeby strzelił.
@GumaToTworzywoSztuczne: porównanie Navasa do de Gei to jak Peszki do Griezmanna. Fajnie się zebrał przy dobitce ale pół bramki było puste i Gamiero spaprał. Fatalnie gra nogami i to w szczytowej formie będzie dobry bramkarz ale Buffonowi i paru jeszcze panom może bidon podawać
@Minieri: niech mi ktoś powie że jakieś Nojery czy inne Kurtła są lepsze, dopóki Buffon będzie grał w piłkę to on będzie numerem 1 na świecie ( ͡°͜ʖ͡°)
#mecz #paradagif #meczgif
źródło: comment_Fn8kmXuiFtQN7Vr2wZkOeEolmRlxviLP.jpg
Pobierzźródło: comment_25jLdvGkmZbipDSPP3mZPzVbzCnvdjrf.jpg
Pobierz