Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
#paczek ja już się najadłem patrząc tylko na wasze pączkowe fotki :D http://24.media.tumblr.com/f61aa5c2eb5253df2a891215d75070d3/tumblr_mh6okkoMXY1r2qfkbo2_500.gif
Komentarz usunięty przez moderatora
Miałem nie wrzucać, ale chęć uzyskania osiągnięcia była większa #paczek
źródło: comment_tMDHcUY7xkqjFRmMHdAh5bp5sW7AZSkr.jpg
Pobierz@gugas: Tako rzecze pradawna legenda :)
- 3
#paczek
Musiałem przez zaspy brnąć żeby je dostać :<
hołocie przez cały dzień chodników nie chciało się odśnieżać.
Na
Musiałem przez zaspy brnąć żeby je dostać :<
hołocie przez cały dzień chodników nie chciało się odśnieżać.
Na
źródło: comment_tRGIhzjtRNcrtZp4XgaM1ppO6YJcSlj4.jpg
PobierzW nocy przez moje ręce przeszło 7000 pączków.Zjadłem14 :) #paczek
@groundcontrol: będziesz opowiadał dzieciom, że szmuglowałeś pączki.
- 0
@okropecznie: problem w tym,że ja je smażyłem :)
- 2
@payner: mam to samo, myślę że te marketowe można jeść tuzinami
- 0
@MeisterHarry: niemam juz :)
- 2
- 9
z racji braku aparatu wrzucam imitację tego co jadłem :P #paczek
źródło: comment_P7NMTjHI3HBt79ZoXwdB12Qgs3Hxb9Ay.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@Queltas: ten po lewej wygląda na jakiś taki lewacki pączek który chce wypchnąć tego jedynego słusznego prawego z orbity
- 2
- 0
@MeisterHarry: Trafiony, zatopiony :) To może teraz model?
Komentarz usunięty przez moderatora
Jako cukiernik z zawodu powiem jedno,mam dość pączków! #paczek
- 1
@groundcontrol: moja rodzina miała kiedyś cukiernie, która znajdowała się w piwnicy naszego domu i przybudówce. Codziennie rano brałam drożdzówkę do szkoły i od tej pory mam absolutnie dosyć drożdżówek. No, chyba że własnej roboty.
@wojjaskula: Dopiero 2, ale wolę nie zapychać się kupnymi przed powrotem do domu :)
- 0
Na razie Zrobiłem ranking
Ponczki z biedronki - Cena + jakość 1-10 = 5 (60 gr)
Ponczki z piekarni z naprzeciwka (Poznań, okolice bukowskiej) - Cena - jakość 1-10 = 9 (1,7zł)
Ponczki z biedronki - Cena + jakość 1-10 = 5 (60 gr)
Ponczki z piekarni z naprzeciwka (Poznań, okolice bukowskiej) - Cena - jakość 1-10 = 9 (1,7zł)
- 2
- 6
#paczek a Wy jak jecie pączki : D

@unstyle: Prawdziwa Dama
Im więcej dżemu tym lepiej! #paczek more marmalade! more jam!
źródło: comment_NEZRIkQve2kKxPZIB9sAMmL8wlAhm8Xa.jpg
PobierzJem #paczek i popijam dietetyczna cola.
@iniekcja: W zasadzie nie ma aż takiej różnicy w smaku, przesadzasz.
- 3
@anonim1133: jest.:<
- 4
nie będę gorszy :P #paczek
źródło: comment_abBhP0jKaNzHZPKfyGRS3lgn5AE6JkpY.jpg
PobierzPrzyjemna nauka polaczona z wieksza przyjemnoscia #paczek
źródło: comment_GqmC6KI4Cy66cUDIaswtrsw53vmGUuxJ.jpg
Pobierz



























Dziś Ten Dzień, a tu nawet jednego pączka nie zjadłem i raczej dziś nie zjem.