Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@hardkorowymoksu: Czy nasza armia posiada jakieś wyrzutnie rakiet?
U mnie kiedyś wiało 100km/h i w tv nie krzyczeli że #orkan
konto usunięte via iOS
- 6
@ViZ_PL: Odcięli TV i nie działa...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 0
- 2
- 2
@Felonious_Gru: że też wy elektronicy tak skrzywieni jesteście...
@FapinoTrololo: pod koniec gameplay nawet mi się podobał.
- 31
I weź tu wyjdź na balkon zapalić #orkan
@piotrfelix: smogowi też wakacje się należą, pracuje ciężko cały rok
@Woozie321: proszę nie oskarżać mojej szlachetnej rasy o smog
#orkan
jak to jest, mam autko pod drzewem, na parkingu wzdłuż ulicy, innych lokalizacji nie ma do parkowania, tylko koło drzew. Jak by #niedajboze tak się stało, że drzewo spadnie mi na auto, to mogę liczyć na odszkodowanie od miasta?
jak to jest, mam autko pod drzewem, na parkingu wzdłuż ulicy, innych lokalizacji nie ma do parkowania, tylko koło drzew. Jak by #niedajboze tak się stało, że drzewo spadnie mi na auto, to mogę liczyć na odszkodowanie od miasta?
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@piotreek88: Przy huraganie, cyklonie, ataku ufo, nie ma co liczyć na odszkodowanie. Jest to "siła wyższa", brak winy właściciela drzewa.
- 4
- 2
@przemek6085: O jak miło ;)
@BySpeedy: W Siemianowicach Też wieje
konto usunięte via Android
- 0
@TakenByTheScourge: tak.
Komentarz usunięty przez moderatora
#orkan
ja się pytam o co ta cała #gownoburza za oknem gałązki się delikatnie ruszają tylko, śniegu brak, deszczu brak.
ja się pytam o co ta cała #gownoburza za oknem gałązki się delikatnie ruszają tylko, śniegu brak, deszczu brak.
@piotreek88: to samo tutaj #krakow spokojnie... nie tego się spodziewałem...
- 0
@Armo11: Chyba się zaczęło, dmucha coraz mocniej :)
Kiedy ten #orkan bo nie wiem czy popcorn robic
- 4
@Konata: Demony nadchodzą #supernatural
- 0
@Konata: (#) Toruń? Całkiem niedaleko ode mnie, a tu tragedii nie ma :) Co prawda drzewa prawie sie łamią ale prąd i internet na szczęście jest ;]
- 2
Czekam na ostre p-----------e, bo nudno #orkan


























#orkan