@Adolf_hit_her: To jest ironia, bo to chyba komentarz z wykopu, a prezydent ma tu konto od 2015 r xD i on wie, że to portal ze śmiesznymi obrazkami i na pewno widział jak tu niektóre wykopki pluly na swój kraj i w ten sposób "zażartował" aż takim i.... nasz prezydent nie jest bez przesady xD miał tak naprawdę na myśli coś odwrotnego od tego co napisał, czyli nasi sportowcy są
  • Odpowiedz
Co tam oglądacie mirki #mecz #paryz2024 #o----------------l

wybur jest prosty dla zdrowego człowieka

  • Tęczowa degeneracja 36.6% (15)
  • Puchar Lata 63.4% (26)

Oddanych głosów: 41

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach