Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Jak ktoś szuka nadal reflinka lub zniżki -25% na gry to zapraszam do swojego gdoca mam też tam fajny spis darmowych gier VR wartych sprawdzenia :) https://docs.google.com/spreadsheets/d/1r807GZW9DXkHVFM2jxivT6ylJmqiRpWIeUMISKZ9hlQ/edit
Reflink do quest 2 / 3
Dungeons Of Eternity - [ 25% ]
https://www.oculus.com/appreferrals/Komanoid/6341779295861881/?utm_source=oculus&utm_location=2&utm_parent=frl&utm_medium=app_referral
Headset
Dungeons Of Eternity - [ 25% ]
https://www.oculus.com/appreferrals/Komanoid/6341779295861881/?utm_source=oculus&utm_location=2&utm_parent=frl&utm_medium=app_referral
Headset
Czy Beat Saber który dostaje się z goglami to tylko wersja na goglach czy można ją też ściągnąć z pctowego sklepu Oculusa i odpalić z pcvr?
#oculusquest2 #oculus #vr
#oculusquest2 #oculus #vr
@kurvvawszystkozajete: Polecam to: https://moonrider.xyz/
- 1
@kurvvawszystkozajete: hmmm, ale Quest 2 ma wbudowane głośniki.
Robię budżetowy sim-rig do #assettocorsa i zdecydowałem się na ogarnięcie googli VR równie budżetowych. Zamysł padł na Samsung Gear VR bo udało mi się wyrwać s10'tkę za grosze które będzie robiło za ekran. I teraz pytanie, którą rewizję kupić? Najnowszą Gear VR SM-R325 ? Ewentualnie czy jest jeszcze jakiś inny zestaw headset (typu cardboard) + kontroler tani który jest lepszy od wcześniej wspomnianego Gear VR.
#vr #samsung
#vr #samsung

Najnowszą Gear VR SM-R325 ? Ewentualnie czy jest jeszcze jakiś inny zestaw headset (typu cardboard)
@s-k-fantasyfactory: I to by było tańsze niż używany Quest / 2? Albo nawet może i HP G2 który potrafi w USA nowy pojawiać się za 299$..
Nawydajesz się kasy a uzbierasz kupiasty rig który i tak zmusi Cię do kupna normalnego zestawu VR.
- 1
@s-k-fantasyfactory: Ja bym jednak celował w coś z dodatkowym stopniem swobody. Wprawdzie raczej nie będziesz się pochylał bliżej kierownicy ale mimo wszystko o ile nie jesteś nabity na pal to rozglądając się na boki też ruszasz głową co może powodować dyskomfort.
Ale jeśli chcesz oprzeć sie na rozwiązaniu z telefonem to gearvr będzie najlepszą opcją. Nawet pomimo niskiej rozdzielczości telefonu to te google w przeciwieństwie do cardboardów i chińczyków mają
Ale jeśli chcesz oprzeć sie na rozwiązaniu z telefonem to gearvr będzie najlepszą opcją. Nawet pomimo niskiej rozdzielczości telefonu to te google w przeciwieństwie do cardboardów i chińczyków mają
Gdyby ktoś szukał reflink na 30$ na kupno gier na oculus quest 2 to zapraszam na priv, wspomóżcie Mireczka z chorom bilbiotekom :D
#vr #oculus #oculusquest2 #meta #quest2
#vr #oculus #oculusquest2 #meta #quest2
#oculus #oculusquest2 #facebook #vr
Wyśle ktoś reflinka na $30 do Oculusa 2? chyba jutro się na niego zdecyduję.
Wyśle ktoś reflinka na $30 do Oculusa 2? chyba jutro się na niego zdecyduję.
Komentarz usunięty przez autora
@UczesanyPedryl: jak nadal szukasz napisz priv dorzucę 10 $ po zakupie z mojego
- 0
Siemka, jestem nowy w vr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przetestowałem już superhot,pavlov,asetto,thrill of the fight.
Co polecacie jeszcze? Oraz słyszałem coś o sidequest czy opłaca się to ogarniać?
I jeszcze jedno w Microsoft Flight Simulator jak włączyć możliwość "siedzenia w kokpicie" 360view odpala mi sie gierka ale tylko w widoku zwykłymi i
Przetestowałem już superhot,pavlov,asetto,thrill of the fight.
Co polecacie jeszcze? Oraz słyszałem coś o sidequest czy opłaca się to ogarniać?
I jeszcze jedno w Microsoft Flight Simulator jak włączyć możliwość "siedzenia w kokpicie" 360view odpala mi sie gierka ale tylko w widoku zwykłymi i
@Zbieracz_kapiszonuf: jak gogle do pcvr i multimediów no to zdecydowanie pico 4 polecam@appmstt: ( ͡º ͜ʖ͡º)
@miciek335: wyważenie jest o wiele lepsze zdecydowanie
@miciek335: wyważenie jest o wiele lepsze zdecydowanie
@ubog: niestety nie mylisz się i choć pico ma kilka tytułów na swoją platformę, tak nie ma nawet podjazdu do biblioteki gier questa. Natomiast zupełnie tak jak quest można grać pcvr, ale nie jestem pewien czy bezprzewodowo też się da (w aktualnych czasach nie wyobrażam sobie grać inaczej pcvr)
Mam problem z goglami Quest. Nie używałem ich bardzo długo. Włączyłem je dzisiaj, chciałem się zalogować, ale się nie dało. Zaktualizowałem je i cały czas mnie odsyła między kontami Meta i Oculus. Do Oculusa nie mogę się zalogować bo błędne hasło, a jak się chcę zalogować przez konto Meta to znowu odsyła mnie do konta Oculusa. Da się coś z tym zrobić?
#oculus
#oculus
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mam pytanko. Czy ktoś wie czym różnią się gogle Oculus 2 o numerach producenta 899-00184-02, a 899-00182-02 ??
#oculus #oculusquest2 #wirtualnarzeczywistosc
#oculus #oculusquest2 #wirtualnarzeczywistosc
@flim81: różnicą rzedu dwoch jednostek
Zwróć uwage: 00184 a 00182. W pierwszym jest 4 a w drugim 2
. Ciesze sie, ze pomoglem. Polecam sie na przyszlosc
Zwróć uwage: 00184 a 00182. W pierwszym jest 4 a w drugim 2
. Ciesze sie, ze pomoglem. Polecam sie na przyszlosc
- 0
@Zbieracz_kapiszonuf kurde dzięki, że ja tego nie zauważyłem.
- 0
- 3
#vr #oculus #gry
Star Wars : Squadrons jest za free na Epic. Świetnie się lata na okularach VR.
https://store.epicgames.com/pl/p/star-wars-squadrons
Star Wars : Squadrons jest za free na Epic. Świetnie się lata na okularach VR.
https://store.epicgames.com/pl/p/star-wars-squadrons
#anonimowemirkowyznania
A. Warto kupić teraz #oculus #quest #quest2, czy czekać na #vr od #apple (albo inny headset) w nadchodzącym roku? Korzystam głównie z #macos, ale mam też #windows.
B. W jakim stopniu Quest 2 i inne, konkurencyjne VR (w tym potencjalnie przyszły VR od Apple'a) będą umożliwiały "pozaplanowe" zastosowania (tzn. naukowe, majsterkowowanie hacker-makerspace'owe i,
A. Warto kupić teraz #oculus #quest #quest2, czy czekać na #vr od #apple (albo inny headset) w nadchodzącym roku? Korzystam głównie z #macos, ale mam też #windows.
B. W jakim stopniu Quest 2 i inne, konkurencyjne VR (w tym potencjalnie przyszły VR od Apple'a) będą umożliwiały "pozaplanowe" zastosowania (tzn. naukowe, majsterkowowanie hacker-makerspace'owe i,
źródło: comment_1669149771tCVtx975VUERCOA3FeInVG.jpg
Pobierz- 5
@AnonimoweMirkoWyznania: VR od Apple.... już widzę ile to będzie kosztować xD
@AnonimoweMirkoWyznania nooo... Apple jest znana z otwartosci swojego softu, wiec na 100% wykorzystasz jak chcesz...
Cześć, wpadła mi za pół darmo karta GeForce RTX3070, więc #skladamkomputer, problem w tym, że pierwszy raz w życiu.
Przeznaczenie - głównie streaming gier na gogle #oculus #quest2 i praca biurowa
Do tej pory pory:
-Posiadam, więc nie ulega
Przeznaczenie - głównie streaming gier na gogle #oculus #quest2 i praca biurowa
Do tej pory pory:
-Posiadam, więc nie ulega
@dreliszku: googluj tech Lipton polecane zestawy. Temat orany przez youtuberów non stop więc my nic tu nie wymyślimy
@dreliszku: na pewno żadnej obudowy biedencjum pc do takiego kompa nie bierz.
https://www.ceneo.pl/137050913
https://www.ceneo.pl/100403640
https://www.ceneo.pl/137050913
https://www.ceneo.pl/100403640
- 0
- 5
Jako #biedayoutuber (tag do obserwowania i czarnolistowania) w ramach działań typu #tworczoscwlasna nagrałem w końcu pierwszą reckę gry na #oculus, chociaż gogle mam już od dwóch lat. Generalnie ten #warhammer40k całkiem fajny, ale poziomem wykonania daleko mu chociażby do Resident Evil 4 VR.

@Antosh: Całkiem spoko, nagrywaj więcej.
- 0
@chciwykrasnolud: akurat dziś wrzuciłem recenzję Spider-Man: Miles Morales ogranego na Steam Decku :D
- 0
@oskar_oskarewicz: nie. Mam Questa 2 i rozdzielczość jest w nim za mała, komfort też nie najlepszy. Jeszcze chyba nie dziś, ale myślę, że to będzie w przyszłości głowne zastosowanie gogli.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Pytanie do użytkowników Virtual Desktop.
Naczytałem się o dużej różnicy w jakości transferu w porównaniu do air linka, nawet przy słabszych routerach i w końcu go kupiłem. Nie odpalałem jeszcze, bo muszę dotrzeć do domu.
W Alyxie miałem jakiś błąd, który nie pozwalał na uruchomienie gry przez air linka. Jak łączyłem po kablu to wszystko działało. (bodajże error 126)
Czy VD rozwiązuje ten problem?
#vr #oculus #oculusquest
Naczytałem się o dużej różnicy w jakości transferu w porównaniu do air linka, nawet przy słabszych routerach i w końcu go kupiłem. Nie odpalałem jeszcze, bo muszę dotrzeć do domu.
W Alyxie miałem jakiś błąd, który nie pozwalał na uruchomienie gry przez air linka. Jak łączyłem po kablu to wszystko działało. (bodajże error 126)
Czy VD rozwiązuje ten problem?
#vr #oculus #oculusquest
@Grysik: mi dziala bez problemu































#vr #oculus
Polecający dostaje kasę po miesiącu (jak skończy się termin zwrotu gogli).
A co do sideloaderów to są dwa: Sidequest z legalnym szpejem (w tym mody) oraz ten mniej legalny (patrz Reddit > questpiracy) ( ͡°
W najgorszym wypadku, jak kilku innych których referowałem, mogłeś kupić gogle po zwrocie dla których była już aktywowana ta promocja. Nie będę pisał dlaczego tak się dzieje, ale można się domyśleć...
Zapytaj tego od kogo dostałeś refkę czy ma Cię na liście.