Wpis z mikrobloga

@Zbieracz_kapiszonuf: Ja się też dołączę ( ͡° ͜ʖ ͡°) - jak wagowo i komfortowo wpływają nowe soczewki pancake na utrzymywani się headsetu na głowie? Czy jest podobnie jak z Quest 2, że ten skierowany na przód środek ciężkości przeszkadza po czasie (nie wiem, mi po około 1,5 - 2h)? Wiadomo każdy sobie balansuje tym ciężarem montując ciężarki albo powerbank z tyłu, ale wciąż czuć te 450g Questa
@Zbieracz_kapiszonuf: analogicznie jest np w bobovr gdzie z tylu jest miejsce na powerbank przyczepiany na magnesy.
Co do pico to wydaje mi się że tam nie ma takiego samego systemu co w q2 (android) i może być kłopot z dostępnością gier, mam nadzieję ze sie mylę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ubog: niestety nie mylisz się i choć pico ma kilka tytułów na swoją platformę, tak nie ma nawet podjazdu do biblioteki gier questa. Natomiast zupełnie tak jak quest można grać pcvr, ale nie jestem pewien czy bezprzewodowo też się da (w aktualnych czasach nie wyobrażam sobie grać inaczej pcvr)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ubog: to i to android, w pico 4 podobno XR2 może działać z maksymalną wydajnością w przeciwieństwie do Questa 2. Z czasem powoli baza standalone się może wyrównać.