Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

konto usunięte
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Anon przetłumaczył wywiad z Anno na temat Gainaxu
https://boards.4channel.org/a/thread/197281939
#animedyskusja #anime #evangelion #nge #gainax #hideakianno
https://boards.4channel.org/a/thread/197281939
#animedyskusja #anime #evangelion #nge #gainax #hideakianno
W końcu obejrzałem tego evangeliona no i muszę przyznać, że było warto. Mam natomiast pytanie w jakiej kolejności oglądać pozostałe pozycje z uniwersum które pojawiły się na netflixie?
#nge #anime #netflix #neongenesisevangelion
#nge #anime #netflix #neongenesisevangelion
źródło: comment_kmYxaQZmKqVhiRfOG6vIDEWueSY63RWP.jpg
Pobierz- 5
Odświeżyłem sobie legenarnego Evangeliona na Netflixie po 15 latach i popełniłem mały wpis na ten temat. Wtedy popalił mi synapsy, a teraz... krótko mówiąc - nadal działa! Choć Netflix potrafił zepsuć jak zwykle parę rzeczy, to nostalgia pozostała nieruszona.
https://www.wykop.pl/link/5018349/neon-genesis-evangelion-od-nienawisci-do-milosci/
#evangelion #anime #nge #neongenesisevangelion #netflix
https://www.wykop.pl/link/5018349/neon-genesis-evangelion-od-nienawisci-do-milosci/
#evangelion #anime #nge #neongenesisevangelion #netflix
- 8
Czytam na /a/ co zmienili w Evie na Netflixie:
- brak Fly me to the Moon, zastąpione przez Rei I. Ale na Netflixie kultura bingewatchingu ED od razu przeskakuje do małego okienka
- I'm so fucked up -> I'm the lowest of the low
- Third Boy -> Third Children
- Shinjiego dubbinguje jakiś lgbt
- w ogóle dubbing gorszy niż ADV, sami literally who i JYB jako Tōji
#animedyskusja
- brak Fly me to the Moon, zastąpione przez Rei I. Ale na Netflixie kultura bingewatchingu ED od razu przeskakuje do małego okienka
- I'm so fucked up -> I'm the lowest of the low
- Third Boy -> Third Children
- Shinjiego dubbinguje jakiś lgbt
- w ogóle dubbing gorszy niż ADV, sami literally who i JYB jako Tōji
#animedyskusja

- 2
@bastek66:
1) Licencja na utwór kosztuje chore pieniądze. Na japońskim Netflixie wciąż jest dostępny ED oryginalny.
3) No i? ¯\_(ツ)_/¯
4) Tutaj opinie są różne. Na twitterku wiele osób mówi, że dubb w wielu miejscach jest lepszy niż poprzedni. Ciężko tutaj wyrokować, bo negatywne odczucia mogą być spowodowane raczej nostalgią (jeżeli chodzi ang dubb).
Od siebie dodam, że do odcinków 20+ dodano dodatkowe sceny. NGE na Netflixie to właściwie Director's
1) Licencja na utwór kosztuje chore pieniądze. Na japońskim Netflixie wciąż jest dostępny ED oryginalny.
3) No i? ¯\_(ツ)_/¯
4) Tutaj opinie są różne. Na twitterku wiele osób mówi, że dubb w wielu miejscach jest lepszy niż poprzedni. Ciężko tutaj wyrokować, bo negatywne odczucia mogą być spowodowane raczej nostalgią (jeżeli chodzi ang dubb).
Od siebie dodam, że do odcinków 20+ dodano dodatkowe sceny. NGE na Netflixie to właściwie Director's
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
Przygotujcie swoje depresje bo NGE wraca na Netflixa po 20 latach nieobecności na wiosnę 2019 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
26 odcinków, z zapowiedzi wygląda, że będą w świetnej jakości.
#neongenesisevangelion #nge #evangelion #netflix #anime
26 odcinków, z zapowiedzi wygląda, że będą w świetnej jakości.
#neongenesisevangelion #nge #evangelion #netflix #anime

@Hektorrr: eee tam... To samo jeszcze raz oglądać, tyle że na Netflixie. No można, zawsze miło, ale... Kiedy będzie 3.0 +1.0 - ja się pytam!
Komentarz usunięty przez autora
- 3
- 24
- 3
@LisiaRumba: Płakałem ze śmiechu dobre kilka minut xD
- 3
Jedna z przyjemniejszych podróży jakie odbyłem w świat chińskich bajek.
Piękne anime, nie tylko pod względem kreski, niesamowita historia.
Odcinki działały na mnie mocno relaksująco i co najważniejsze nie nudziły, choć fabuła toczyła się momentami dosyć powoli.
Ode mnie 9/10.
Dodam jeszcze tag #evangelion bo myślę, że spodoba się każdego spod tego tagu.
Piękne anime, nie tylko pod względem kreski, niesamowita historia.
Odcinki działały na mnie mocno relaksująco i co najważniejsze nie nudziły, choć fabuła toczyła się momentami dosyć powoli.
Ode mnie 9/10.
Dodam jeszcze tag #evangelion bo myślę, że spodoba się każdego spod tego tagu.
źródło: comment_3oZNdzxN9AYwsbfxiVjJkA2vGRO18j2Q.jpg
Pobierz- 10
konto usunięte via Android
- 1
wykop jescze nie gotowy
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
konto usunięte via Android
- 0
Bohemian Rhapsody - Evangelion Opus Remastered (HD 1080p)
AMV wydane w 2011 r.
Link do pobrania: link
Komentarz autora:
AMV wydane w 2011 r.
Link do pobrania: link
Komentarz autora:

- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























Jeżeli jeszcze ci mało, to są jeszcze filmy z serii Rebuild, które niejako stanowią pewien remake /reboot serii.