Jak nazywał się horror, gdzie opętało jakąś dziewczynę.
Były tam akcje:

W szpitalu dla czubów:
Gdzie przez ścianę gadała do czubków i Ci zaczęli się tłuc - widział to ksiądz na kamerach
Na końcu jak demon wygrywał to wybuchł dom i wszystkich zabiło poza dziewczyną, a ta potem odprawiała cuda na świecie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatni sezon - czemu to jest takie gówniane? Mega nieśmieszne, a wcześniej super się oglądało. A polityki tyle na siłę nawciskane, że rzygać się chce. Jak można tak s--------ć taki piękny serial....
#brooklyn99 #seriale #netflix
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ogólnie oglądam pierwszy odcinek i już mi się nie klei coś o czym wcześniej byłem przekonany, tj. mama Iwony zapiera sie, że nie byli razem z Patrykiem, tu za chwilę mówi, że prosiła ją aby przed maturą mniej się spotykali, ja pamietam znowu jak czytałem bardzo dawno temu, że ponoć byli razem, a potem się rozstali... przespałem coś?

#iwonawieczorek #netflix
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@Don_Kamizi jasne, ja to rozumiem wszystko, tylko ta sama kobieta potem mówi, że córka miała bardzo wielu kolegów- nie dziwię się, młoda, nie brzydka, jednakże mam takie wrażenie, że pewnych faktów ona niedopuszcza do siebie, lub stara się je wyprzeć.
  • Odpowiedz
@yourgrandma: 33 lata to spory kawał czasu. Niejedna "niepokorna" i buntownicza osoba osiągnęła wiele. Po Ulrichu też pewnie nikt się nie spodziewał, że zostanie policjantem, mimo że jako nastolatek był ciągle na celowniku. ¯\(ツ)/¯
W zasadzie to jest trochę ironia w tym wszystkim. Obydwoje stali się tym, przeciwko czemu jako młodzi się buntowali.
  • Odpowiedz
@yourgrandma:

W zasadzie to jest trochę ironia w tym wszystkim. Obydwoje stali się tym, przeciwko czemu jako młodzi się buntowali.


@Mtsen: Podejrzewam, że to był świadomy zamiar twórców, zresztą to nie tak dziwne, że ktoś z charakterem, z potrzebą adrenaliny potem gdy się trochę ogarnie wybiera jakieś służby.
  • Odpowiedz
Obejrzałem właśnie pierwszy odcinek serialu One Piece Live Action. Nie jest źle ale wybitnie też nie. Scenografia, odgłosy, choreografia spoko. Wybór aktorów, w porządku. Zmiana głosu Zoro jest trochę dziwna, mogli albo wziąć kogoś z twardym, niskim głosem albo się nie bawić w intonacje bo brak ścisłości trochę drażni.

Nie podoba mi się kilka wyborów jakich dokonali podczas adaptacji obdzierając ją z bardzo ważnych dla serii i pamiętnych momentów:

- Monolog Rogera jest gorszy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aktualizacja oferty Netflix Polska – nowe tytuły w ofercie platformy – Gangi Oslo, Hello Ghost i inne

Dodane tytuły:
+ Ciało w ogniu (2023) [8 odcinków] [+ audio, + napisy] link
+ Gangi Oslo (2023) [6 odcinków] [+ audio] link
+ Goryle w zoo okiem kamery (2023) [S01E01] link
upflixpl - Aktualizacja oferty Netflix Polska – nowe tytuły w ofercie platformy – Gan...

źródło: aktualizacja-oferty-netflix-polska-nowe-tytuly-w-ofercie-platformy-gangi-oslo-hello-ghost-i-inne

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej obejrzałem na #netflix One piece i chciałbym zobaczyć skąd to arcydzieło się wzięło czyli oryginał #anime Gdzie szukać ? Na jakiej stronie lub platformie.
Dzięki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach