"Tony Brothers" XD Zawsze jak to słyszałem, to myślałem, że sędziują jacyś bracia o nazwisku Tony XD

#nba
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jokić podmieniony na jakiegoś pozoranta. 2 runda PO, a skuteczność obu zespołów niższa niż w PLK. Co my oglądamy( ͡º ͜ʖ͡º)
#nba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a skuteczność obu zespołów niższa niż w PLK.


@BoloMaster: wiem że to jakaś figura retoryczna, ale tak naprawdę to w PLK jest dokładnie taka sama skuteczność jak w NBA 46-47%FG i 35-36% za 3. W każdej profesjonalnej lidze jest podobna, ponieważ umiejętności ofensywne (a raczej ich brak) zawsze idą w parze z umiejętnościami defensywnymi (i ich brakiem).
  • Odpowiedz
I co, zapowiada się, że z thunder zeszło ciśnienie młodych kontenderów i powtórzą to co w sezonie zasadniczym w playoffs. Nawet zmordowany Jokić nie pomoże Denver.

#nba #mecz #jeblo #sport
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nba jak mają się z Westbrooka nie śmiać jak cały świat wie, że on nie powinien rzucać, a oddaje pierwszej kwarcie w 5:34 6 rzutów (najwięcej w drużynie) i oczywiście nie trafia żadnego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Największy pozytyw Denver: wszyscy w zespole grają na poziomie Jokicia
Największy problem Denver: wszyscy w zespole grają na poziomie Jokicia
#nba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach