Eksperci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nba

Mistrz NBA 2023 będzie z Konferencji

  • Wschodniej 54.7% (35)
  • Zachodniej 45.3% (29)

Oddanych głosów: 64

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smialson: ciężko powiedziec kto zdrowy, ale GSW, Denver, Clippers (zdrowe przypominam) ma papiery na poważny contending. Plus może wreszcie zaskoczy w DAL albo MIN.

Na wschodzie masz oczywisty BOS i MIL, no i podrabiańców w stylu PHI i MIA.
  • Odpowiedz
Cieszę się, że od chyba 6 lat mogę wrzucać to na wykop dnia kiedy NBA WRACA!

Cieszmy się Mirki, bo ten sezon zapowiada się na niesamowity spektakl (a moim zdaniem najlepszy w historii).

#nba
parooow - Cieszę się, że od chyba 6 lat mogę wrzucać to na wykop dnia kiedy NBA WRACA...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ma ktoś problem z zakupem NBA league passa? ja na chromie nie mogę wejść na stronę bo wyskakuje mi "Content Unavailable" a na operze już tak natomiast nic nie jestem w stanie kliknąć, strona jest jakby zbugowana, na apce w telefonie po wyborze ulubionej drużyny/zawodnika zatrzymuje się na zakładce z powiadomieniami i nie mogę przeklikać dalej
#nba
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cult_of_luna: @ACE41: @dunno: Thybulle to jeden z najbardziej przereklamowanych graczy w lidze. Gość od statów i defensywnych highlighstów. To, że nie zrobił progresu w ofensywie to jedno, a w zeszlym sezonie miał wszystko, zeby się to zmieniło - o wiele większa rola, zwłaszcza na początku sezonu, natomiast szczególnie deprymująca jest ta defensywa.

Gość jest w lidze 3 lata, a ciągle popełnia te same błędy. Ciągle gubi
  • Odpowiedz
Jaka waszym zdaniem jest najlepsza książka związana z NBA, która pojawiła się w Polsce?
Dajcie znać co warto przeczytać. Obecnie czekam na książke "Boston Celtics, Larry Bird i czasy, które nie wrócą"- premiera lada dzień.
#nba
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ACE41: nie wiem, może jestem spaczony, może urzekła mnie objętość, ale piszę po raz enty że "Życie" Lanzebiego. Czytam w zasadzie każdą książkę o NBA ukazującą się w Polsce (choć z pewnym opóźnieniem bo duży stos) i na razie nic nie miało podjazdu
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: O Pippenie udało mi się wygrać w konkursie Pro Basketu więc od razu wziąłem się za czytanie żeby troche podyskutować o treści.
Co do Shaqa podoba mi się cała otoczka ponieważ zawsze przewijał się w takich klimatach, którymi się interesowałem. Od czasów Blue Chips, niedopowiedzeń z Magic, bujania się z raperami jak GZA czy KRS One albo Notorious, jego rapowanie itp. Od kąd pamiętam zawsze przewijał się Shaq i
  • Odpowiedz
@ACE41: piszesz jakby LBJ musial jeszcze cokolwiek wygrac, ale on juz ma swoje Legacy. Kompletnie nic nie musi robic, tak samo jak Kobe w ostatnich sezonach, ktore wcale nie sa rysa na jego karierze.

Nikt sie nie poddal, poddanie sie to wlasnie zejscie z kontraktu i zrzucenie odpowiedzialnosci na innych. Musisz zrozumiec, ze kasa ma ogromne znaczenie w NBA, nie tylko jako pieniadz, ale tez jako symbol. To jest tez
  • Odpowiedz
Chciałbym oglądać ten sezon NBA, kupiłbym NBA pass żeby potworki oglądać, ale szczerze jakoś nie mam swojej ulubionej drużyny.

Jak zainteresowaliscie się NBA, a tym bardziej kibicowaniem drużynowym?
#nba
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tyrese: to tez się wiele nie spodziewaj, typowa druzyna około 45 winów, albo mniej jak się w końcu obudzą i będą na serio tankować. Fajna historia, ale mecze raczej nudne i dla kogoś kto się zna, niż dla nowicjusza.
  • Odpowiedz
@WielaLol: Czy ja wiem, czy mozna to nazwać przepaścią...Na pewno europa (mowiac europa mam na myśli euroligę) jest częściej lepsza taktycznie, europejskie zespoły z najwyższej półki są lepiej poukładane niż część zespołów NBA, chociażby przez inne zasady (brak 3 sekund na przykład). Indywidualnie na pewno poziom jest wyższy w NBA.

"Tak duży, że najlepsi gracze z Europy wyjeżdżają do NBA"

Jest wyższy, ale nie "tak duży", NBA to przede wszystkim
  • Odpowiedz
najlepsza drużyna euroligi jest na poziomie tankera z NBA


@uszanowanko: i wzmocniłbyś ją 3-4 gośćmi ze średniej półki NBA, pozwolił zagrać drugi sezon żeby się przyzwyczaili i graliby w play-in ;)

@WielaLol: tak serio, to jest kompletnie nieporównywalne. Nawet trudno wytłumaczyć jak bardzo nie ma jedno do drugiego przełożenia sportowego. Gość grający ogony w lidze francuskiej pójdzie do NBA i będzie ważnym graczem rotacyjnym nie obniżającym możliwości swojego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
140 mln / 4 lata dla Poole'a
109 mln / 3 + 1 dla Wigginsa
Warriors odrzucili ofertę maxa dla Draymonda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#nba
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotr-zbies: Panie tu trzeba jakiejś tarczy antypodatkowej

W przyszłym roku nasz fachowiec Maowiecki będzie bez pracy, może będzie GSW restrukturyzował

Nie obawiajcie się nowych cen biletów w Chase Center, one nie gryzą
  • Odpowiedz
Mam pytanie do braci z tagu #nba szczególnie do @LebronAntetokounmpo @iAmTS @cult_of_luna otóż dlaczego jak patrzę na Facebooku na grupy fanów nba spoza Polski to tak tam potężnie deprecjonuje się postać Lebrona, a panuje potężny dickriding Jordana i Kobego i czy apropo Kobego to jest to od momentu jego śmierci czy zawsze tak było XD
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiem wam Panowie i Panie (jeśli jakieś są, które śledzą NBA), że daawno nie byłem tak napompowany na sezon. Ostatni raz aż taką zajawkę miałem przed sezonem 15/16 i nie przeliczyłem się. Finały były piękne, jedne z moich najlepszych wrażeń sportowych w życiu. Jarałem się jeszcze 17/18 po ściągnięciu Butlera do Wolves, ale no xd

Jest tylu realnych kandydatów do tytułu. Golden State, Memphis, Phoenix, Boston, Miami, Philladelphia, Denver, Milwaukee. Mają szansę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LebronAntetokounmpo: dodatkowo chyba pierwszy od 15 lat sezon gdzie wschód jest mocniejszy niż zachód i mój bardzo hot take, w tym sezonie liga ma najlepszych zawodników w historii - tak jak wyżej pisałeś nie ma nikogo z pewnie top 50 ligi z kontuzją, mamy mnóstwo młodych zawodników którzy już teraz mogą walczyć o All Star i świadczą o sile zespołu + dzięki rozwojowi medycyny i profesjonalizacji mamy więcej w porównaniu
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: to zależy, ja w ostatnim sezonie obejrzałem ponad 150 spotkań i na żywo moze z 10 (oprócz tych weekendowych w europejskich porach), ale kluczem tu jest League Pass, bo sobie odpalam rano jak wstanę albo po powrocie z prac
  • Odpowiedz