Nie po to siedzę w nocy żebyś pop startował jakimiś bumami w pierwszej piątce.
#nba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyler Herro dostał kontrakt 4/130. Pamiętam jak ludzie pisali, że taki kontrakt dla Mike'a Conley'a to overpay. Oczywiście Herro overpayed 100% + mid+ ratio+ Anfernee Simons better.
#nba
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiem wam hype is real. Dzisiaj Jeremiasz Sochański zaczyna swoją przygodę i jestem strasznie podekscytowany. Jego skillset jest bardzo unikalny i pasujący do dzisiejszej NBA. Mam nadzieję, że chłopak ma głowę na miejscu i wykorzysta szansę, bo jego sufit jest o wiele wiele wyżej niż jakiegokolwiek Polaka do tej pory.

Za dwie godziny zaczynamy karierę, o której mam nadzieję będziemy pisać przez najbliższe kilkanaście lat.

#nba #koszykowka
parooow - Powiem wam hype is real. Dzisiaj Jeremiasz Sochański zaczyna swoją przygodę...

źródło: comment_1664745547hQ8UP1ZL8nwJj4SKSZUQXD.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pany można gdzieś w Warszawie wynająć na godziny pod dachem boisko do koszykówki żeby sobie trochę porzucać, bo pogoda już nie sprzyja temu sportowi na powietrzu #warszawa #sport #koszykowka i #nba dla większego zasięgu :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zlowrogitur: może napiszmy to oficjalnie i nigdy do tego nie wracajmy? Ponitka nigdy nie trafi do NBA. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wyróżnia się, nie radzi sobie z podwójnym kryciem(przestaje istnieć, nie wie co zrobić, nie ma pomysłu jak się uwolnić) i p------i głupoty w mediach zachowując się przy tym jak zniewieściały dziecior.
Żeby nie było - bardzo bym chciał żeby trafił, ale sprawdzając ten temat
  • Odpowiedz
Dziś w nocy debiut Sochana w koszulce SAS przeciwko Houston w pre-season.
Potem kolejny mecz z czwartku na piątek z Orlando.
#nba
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LebronAntetokounmpo wydawało mi się, że Lofton wybija się przewagą fizyczną tylko na tle równolatków w spotkaniach międzynarodowych i summer league, ale w tym meczu typ przesunął w post Ibakę i Lopeza. Oby chłopak był zdrowy, będzie ciekawiej w lidze.
  • Odpowiedz
Blake Griffin podpisał roczny, w pełni gwarantowany kontrakt z Boston Celtics.

Będzie to czwarty klub w jego karierze.

Źródło: Adrian Wojnarowski, ESPN.

#nba
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blake Griffin podpisał roczny, w pełni gwarantowany kontrakt z Boston Celtics.

Będzie to czwarty klub w jego karierze.

Źródło: Adrian Wojnarowski, ESPN.

#nba #wojbomb
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Informuję że po w sumie 21 latach rozstałem się z C+Sport. Dziękuję licznym współkomentatorom realizatorom i technikom za setki programów i tysiące transmisji z 19 sezonów NBA 12 Euroligi 8 NFL 7 WNBA po 3 BCL i ACB 2 NCAA i 1 VTB. Naturalnie pozostaję w świecie mediów i basketu!


Wojciech Michałowicz
https://twitter.com/WojtekMkosz/status/1575783233983492097?t=TrlVGeps_VwRhWCSmo60vA&s=19
#nba #koszykowka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ratujcie, bo idzie dostać nerwicy przy tej durnej grze. Chcę zrobić ten challenge, który jest teraz (chyba z paczką Shadow - poprawcie mnie jeśli się mylę), a mianowicie wygrać mecz, mieć double-double i jedną trójkę... No właśnie, trójkę... Czy ktoś z was ogarnia mechanikę rzutów w tej grze? Czy to normalne, że shooterzy jak Curry pudłują na potęgę z otwartych pozycji rzutowych, mając pasek przy samym końcu? 0/16 za trzy, parodia i
luke1793 - Ratujcie, bo idzie dostać nerwicy przy tej durnej grze. Chcę zrobić ten ch...

źródło: comment_1664491280QzfNsIULNdWqCYaGfVYUky.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luke1793: 3 to kwestia praktytki. Curry ma jakies 99 na tych 3 i pełno badgy. Plus jeden z bardziej spoko rzutów. Jak nie umiesz nim to nie umiesz nikim. Ćwicz na 2KU albo w tym challengu, ale powinieneś dać radę.
  • Odpowiedz
Czy to normalne, że shooterzy jak Curry pudłują na potęgę z otwartych pozycji rzutowych, mając pasek przy samym końcu?


@luke1793: nie, Curry wali tróję za tróją nawet jak nie jest czysty, pozostaje ćwiczyć
  • Odpowiedz
#nba #koszykowka

Embiid dostał jakoś wiosną czy wczesnym latem paszport Francji i mógł w teorii zagrać na Eurobaskecie w barwach Francji. Ale nie zagrał bo zdrowie. W międzyczasie dostał też pass USA (teraz ma trzy). W barwach Kamerunu nigdy nie grał, więc ma otwartą drogę do każdej reprezentacji.

Swoją drogą - Amerykanie naturalizujący gracza - bo z takim statusem by grał, nie jako gość z korzeniami, a jako
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakoś mi się słowo puryści nie kojarzy z NBA :v Oczywiście jak najbardziej można preferowa NBA i chyba tak robi 99% widzów. Puryści śledzą Euroligę, a NBA ma się do tego jak McDonalds do dojrzewającego sera tworzonego w tylko jednej szwajcarskiej dolinie.
  • Odpowiedz
Kochane Mirki na tagu, podpowiedzcie mi jaka piłka na halę wyjdzie obecnie najlepiej w relacji jakość/cena?
Poziom: geriatryczni oldboye bez stawów, 35-45 lat, za to z sercem do rywalizacji (òóˇ).
#nba #koszykowka
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach