Again #msft ? Again ... czy jeszcze zagości nam uśmiech? Czy to dlatego, że wolałem kupić Legion Go z SteamOs zamiast Windowsem? To go kur** naprawcie porządnie to bym nie brał ze SteamOS ... #meczennicymicrosoft #gielda
#gielda #s-----------------t #msft Giełda cała czerwona, oprocz ultra rzadkiego rosnącego majkrosofta. -7,2 k. Jak przebiję -5k to schodzę z diety czokoszokowej
#gielda Wpłynęły środki z Bociana, i się zastanawiam czy uśrednić Microsoft #msft, czy kupić EnVideo #nvda przed wynikami. Prosze analityków Mirko.pl o wyrok. Na czym skuteczniej stracę pięniądze?
#gielda #msft 8,77k USD straty. Stabilnie. W poniedziałek i wtorek zbierane akcje poniżej 397. Parę złotych od mamy mam jeszcze na uśrednianie, ale jestem gotowy na pompę. Ciebie prosimy…
#gielda #msft Plan jest prosty. Jak gruby spuszcza Msft o dolara, to ja kupuje przynajmniej jedną akcje. Spuści o 10, ja kupuje 10. Będę tak robił aż mi się skończy siano. Gotówki mam gdzieś do kursu koło 200 USD. Sprawa zrobiła się osobista.
@m0rdeczka: Nigdy. Czekam aż przemianują się na Arasaka Corp. I wtedy jako akcjonariusz dostanę pierwsze robo-s--s-lalki do testów. Taki mam horyzont i cele inwestycyjne.