Czy kupię jakieś dwie kamery i rejestrator do tysiąca PLN?
Mam pociągnięte skrętki i zasilanie w punkty w których miały by być kamery. Kamery zewnętrzne. Dysk bym miał także może być bez.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
5

CNC Monitoring, wsparcie produkcji, zdalne zarządznie produkcją, sieci teleinformatyczne na produkcji, obrabiarki w sieci, zsieciowanie obrabiarek CNC
z1

MRM to oprogramowanie do monitorowania i raportowania pracy różnych obrabiarek numerycznie sterowanych CNC, zarówno w małych, jak dużych zakładach produkcyjnych.
z1

Kamery bezpieczeństwa firmy Axis cieszą się dużą popularnością na rynku produktów telewizji dozorowej i systemów wizyjnych – sięgają po nie zarówno klienci…
z1

Oprogramowanie do monitorowania i raportowania czasu pracy oraz efektywności wykorzystania maszyn CNC - obrabiarek numerycznie sterowanych.
z4

Nagrywac mozna ale... bez spoilera :)
z
źródło: comment_gSbiIqgB6QeSSQN6y3GVXMfXK9HIh0Mr.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
1

Jeżeli któryś z wykopowiczów ma kontakt lub jest w posiadaniu urządzeń HIKVISION, na pewno przyda mu się wiedza z zakresu przywracania haseł administratora ;)
zKamery miejskie są używane np. do monitorowania nielegalnego dokarmiania ptaków, czy karaniu właścicieli głośnych psów.
1

Nawet jeśli mieszkasz w nowym bloku i nie widziałeś żadnej babci w oknie od lat, a dookoła otaczają cię młodzi nieznajomi, i tak możesz wiedzieć wszystko o swojej okolicy. Z pomocą jak zwykle przychodzi internet.
zRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Ile powinienem liczyć mniej więcej za kamerkę IP ? Jakie są wady technologii IP ? Będę miał internet mobilny przez pewien czas - obawiam się, że to może być jakieś ograniczenie (transfer, limity przepustowości etc).
#cctv
W HD-CVI można poprowadzić zasilanie i sygnał jednym kablem (skrętka), a w IP kablem sieciowym.
Do kamery IP możesz podłączyć się bezpośrednio (omijając rejestrator), w przypadku HD-CVI musi być ona podłączona do rejestratora i dopiero przez rejestrator zobaczysz obraz z kamery online.
Różnica cen w przypadku HD-CVI a IP jest duża
Osobiście polecam kamery HD-CVI które jakością
@Monteo: ????