Panowie skoro warzone 2 jest jutro to jak zmienie w konsoli region np na nowa zelandie (?) To bede mogl dzisiaj juz grać? Z fifa tak zrobilem i zatrybilo XD
@Beeercik: nie moge nic taniego znalezc a 100 zl nie bede placil za to, bede ogrywal mw remastered i chce poprostu w ciągłości po tym zagrac w mw2, aktualnie gram w world at war
Tak z ciekawości, czy ktoś wie jak działa system cross-progression w MWII? Czy jeśli na PC mam wersję Vault z Season passem a na Xbox zwykłą wersję to grając na Xbox będę miał dostęp do wszystkiego czy okrojony? Nie widzę żeby ktoś to gdzieś wyjaśniał. #callofduty #cod #modernwarfare #mwii #modernwarfare2
Gram sobie w nowego CODa i mam trochę zastrzeżeń. Ogólnie movement,TTK, samo strzelanie, grafika jest miodzio. Wkurzają mnie jednak mapy-mam wrażenie, ze ogolny ich zamysl jest kiepski. Jedyna bardziej wyrozniajca sie mapa na torze wyscigowym osobiscie mi sie nie podoba, autostrada z wybuchającymi na kazdym kroku autami to nieporozumienie, elektrownia wodna jest w miare ok chociaz uwazam plywanie za zbedny dodatek. Oblokowywanie sprzetu zrobili dziwnie. Z jednej strony spoko bo znuszaja do
@beritt: IMHo ten system jest fajny bo trzeba grać każdą bronią, a nie tylko jedną. Wprowadza to różnorodność w grze. Wiem, że to jest wymuszone, ale nigdy nie będzie takiego systemu, który się będzie wszystkim podobał.
@MisPluszowyZWadaWymowy: kupilem za 50 zł z okladka pl moze bedzie pl moze nie, cena chyba w miare tym bardziej ze ang ogarniam dosyc zeby wiedziec o co chodzi
@Sayong: Miałem chyba z 5 takich meczy z rzędu - trafiałem do jakichś lobby dla noobów i kosiłem ich jak szalony. Do czasu. Teraz trafiam na takie lobby, że jak wyjdę z KD 1.0 to mogę uznać za dobry mecz... ( ͡°ʖ̯͡°)
@000loki niestety, ustawiałem się już z jednym gościem z olx, miał się odezwać wczoraj popołudniu ale w międzyczasie zdjął ogłoszenie i kontakt się urwał.
Kto wie jak odblokować tego "zielonego" skina do operatora w nowym MW2? Szukałem w necie ale nie mogę znaleźć żadnego info. A na filmikach i raz na żywo w grze widziałem. ( ͡°͜ʖ͡°)
Grając na 55 calowym tv w odległości 2m w fpsy lepiej chyba ustawić mniejsze pole widzenia niż większe? Tak mi się wydaje ze wtedy więcej widzę w takim #callofduty #cod #modernwarfare #ps4 ps5 #gry Co myślicie i uwazacie? Jest lepiej i więcej widzę z mniejszym polem widzenia w takiej sytuacji czy sobie wkręcam?
Na gryonline.pl coś wciskali, że do grania w nowego CoD MW2 na multi trzeba podać numer telefonu i ten telefon musi być "postpaid" czyli po naszemu na abonament. Jak jest w rzeczywistości? Serio jak mam telefon na kartę (prepaid) to sobie nie pogram? Nie wierzę w to, ale jak mam wywalić 350 zł i nie pograć to wolę dopytać.
Z drugiej strony zablokuje to również dostęp do znanych tytułów ogromnej bazie odbiorców.
@grzesiek195: mam battlenet i gram bez podawania numeru.
Tzn być może kiedys podawałem numer do logowania dwuetapowego, ale też mam telefon na kartę. Szczerze to nawet nie wyobrażam sobie jakby mógł producent gry sprawdzić czy dany numer jest na kartę, czy abonament.
@grzesiek195 wycofali się z tego po złym odbiorze tego pomysłu przez graczy. Overwatch to samo, teraz wycofują się, było zbyt mało chętnych graczy którzy chcą podawać numer, żeby zagrać.
Ja mam buga w mw2 online, wbiłem 14 poziom, później jak włączyłem grę na nowo to nie mogę edytować wyposażenia bo mam napisane, ze trzeba mieć 4 poziom żeby edytować :( i co tu teraz robić.. #callofduty #mw2 #modernwarfare #gry