Wpis z mikrobloga

Gram sobie w nowego CODa i mam trochę zastrzeżeń.
Ogólnie movement,TTK, samo strzelanie, grafika jest miodzio. Wkurzają mnie jednak mapy-mam wrażenie, ze ogolny ich zamysl jest kiepski. Jedyna bardziej wyrozniajca sie mapa na torze wyscigowym osobiscie mi sie nie podoba, autostrada z wybuchającymi na kazdym kroku autami to nieporozumienie, elektrownia wodna jest w miare ok chociaz uwazam plywanie za zbedny dodatek. Oblokowywanie sprzetu zrobili dziwnie. Z jednej strony spoko bo znuszaja do gry kazdym uzbrojeniem, z drugiej strony chyba wolalem klasyczna sciezke rozwoju. Brakuje mi bardzo trybu gry z vanguard-ten wędrujący umocniony punkt. Przeciez to bylo super. Tryby gry bez odradzania zawsze odrzucaly mnie brakiem komunikacji. Ludzie maja wlaczone mikrofony i jest wielki przegłos, sam nie umiem ustawic mikrofonu zeby nie bylo dziwnych jazd i echa jak mowie. (Mam podlaczone sluchawki z mikrofonem za pomoca jacka do pada) i nawet jak wylacze w nich mikrofon, dzwiek idzie na sluchawkach to podczas rozmowy przez pada ludzie slysza wszystko co ja w sluchawkach plus moj glos). Ogolnie podoba mi sie ale czuje pewien niedosyt.
#cod #modernwarfare #gry #ps4 #ps5 #xbox
  • 4
@ratollo: Ja tam mapki lubię oczywiście oprócz granicy i tego taraqa, camp fiesta straszna. A zmiana odblokowania wyposażenia na duży plus bo zmusza graczy do próbowania innych broni a nie #!$%@? jedną bo streamer taką gra. Ogólnie uważam i tak że został wydany niepełny produkt no ale może tego 16 listopada połatają dużo i pododają sporo contentu
@beritt: IMHo ten system jest fajny bo trzeba grać każdą bronią, a nie tylko jedną. Wprowadza to różnorodność w grze. Wiem, że to jest wymuszone, ale nigdy nie będzie takiego systemu, który się będzie wszystkim podobał.