Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@trep_warrior całkiem całkiem

Jizzy13
- 0
ni ma
@fourmargarita: jak masz 13 lat to tak xD
- 3
@fourmargarita: tak i do pary:
źródło: comment_1586977790BmiWrYJwHUHnTixY18OLmS.jpg
Pobierz- 2
@niebieskikociak: z nią nie trzeba ponoć czapeczki foliowej nosić
Ale kozak koszule czy co to tam jest ma tu thomas. Ktoś wie jak coś takeigo się nazywa?
#modameska #streetwear #moda #modadamska może
#modameska #streetwear #moda #modadamska może
źródło: comment_1586957336jgoKALTAE5zp8TRBG1b2FM.jpg
Pobierz@Rudszy_132: Stójka, Ibisz takie nosił w Awanturze o kasę.
- 0
@bohlen: @EtaCarinae: ale to ma jakieś wcięcie na środku cnie i jest bez guzików ani nic
- 0
źródło: comment_1586945327DBRbtN27IPXHf7lnaAKz6J.jpg
PobierzReebok
- Stare 74.7% (148)
- Nowe 25.3% (50)
@kicjow: Ja wolę nowe - kojarzy mi się z Predatorem xD
- 5
- 0
Obserwuj tag---> #prostozchin
@Prostozchin: to są figi? Olbrzymie
Mirkasy,
znacie jakieś małe polskie firmy obuwnicze z porządnymi butami? Najlepiej skórzanymi.
Tylko żeby miały w ofercie coś z aktualnych trendów - sneakersy itp.
Mam na myśli firmy typu Savvy Sole
#modameska #modadamska #obuwie #buty
znacie jakieś małe polskie firmy obuwnicze z porządnymi butami? Najlepiej skórzanymi.
Tylko żeby miały w ofercie coś z aktualnych trendów - sneakersy itp.
Mam na myśli firmy typu Savvy Sole
#modameska #modadamska #obuwie #buty
- 0
@victordeleco2: A czy masz jakieś doświadczenia z Savvy Sole? Jak z jakością?
- 1
@Zuiko: Mam od nich buty zimowe. Trochę sztywne, ale jakościowo wydają się naprawdę Ok. Mam model trill Brown.
@mokry_sen_polonisty: wyglądają jak z bazaru za dyszkę, mi tam sie ogólnie nie podobają :) ale co kto lubi
- 10
Pssst.. Do każdego zamówienia zawierającego bieliznę marki Vivisence, Ava lub Gaia dorzucamy maseczkę ochronną gratis (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ https://www.kontri.pl Trzymajcie się na tej kwarantannie!
P.S. Jeszcze tylko dziś z kodem Wielkanoc rabat 30 zł (min. zamówienie 139 zł). Dostawa gratis od 50 zł ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kontri #kontripl #bielizna #modadamska #ubierajsiezwykopem
P.S. Jeszcze tylko dziś z kodem Wielkanoc rabat 30 zł (min. zamówienie 139 zł). Dostawa gratis od 50 zł ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kontri #kontripl #bielizna #modadamska #ubierajsiezwykopem
źródło: comment_1586864238YqbFq9bbrsgf972Ym98d0a.jpg
Pobierz#rozowepaski #modadamska #ubierajsiezwykopem
Kochani, czy wiecie moze w jakim sklepie kupię czarną pelerynę z kapturem do codziennego noszenia, a nie jako przebranie?
#pytanie
Kochani, czy wiecie moze w jakim sklepie kupię czarną pelerynę z kapturem do codziennego noszenia, a nie jako przebranie?
#pytanie
@Akayari poszukaj na rockmetalshopie, emp i innych kucowych sklepach. Ewentualnie synthetic, elska
- 2
@Akayari: Pelerynki są super, szczególnie do sukienek <3 Ja na Twoim miejscu zaprojektowałabym sama i dała krawcowej do uszycia (jeśli jesteś z Wrocławia to mogłabym Ci nawet jakieś polecić :D). Wiem z doświadczenia, że skuteczność znalezienia tego co sobie umyślę zwykle jest bliska zeru xD
- 442
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Różowe, czy zamawiała któraś z Was może coś ze strony selfieroom.pl? Jeśli tak, to proszę o opinie odnośnie jakości i ewentualnych zwrotów.
#rozowepaski #rozowypasek #modadamska #moda #mirabelkopomusz #mirabelki
#rozowepaski #rozowypasek #modadamska #moda #mirabelkopomusz #mirabelki
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Obserwuj tag---> #prostozchin
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Obserwuj tag---> #prostozchin
konto usunięte via Android
- 8
Już wiem co sobie zamówię po epidemii (。◕‿‿◕。)
https://kawaiination.com/collections/new-arrivals/products/victoria-sweater-and-skirt-set
#modadamska #trap #rozowepaski #niebieskiepaski
https://kawaiination.com/collections/new-arrivals/products/victoria-sweater-and-skirt-set
#modadamska #trap #rozowepaski #niebieskiepaski
źródło: comment_1586775868WfYfMUyfgPvKOe5NAoVs6T.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Obserwuj tag---> #prostozchin
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


























