Wszystko
Najnowsze
Archiwum

kontri_pl
- 459
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte
- 117
@kontri_pl: hej piękna napiszesz do mnie
Starystarej
- 51
@kontri_pl: come to bangladesh i recive you
- 0
Mirki, mam takie pytanie odnośnie fryzury dla osoby która ma dwa środki głowy (wir). Głownie obcinam się klasycznie, boki krótko góra dół ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale może macie jakieś lepsze fryzury dla tego typu głowy. Bo na co dzień to trochę przeszkadza, ze względu na czesanie tego środka.
#barber #modadamska #fryzjer #fryzura #wlosy #broda
#barber #modadamska #fryzjer #fryzura #wlosy #broda
- 0
@Krol_Dzielni: on jest centralnie na środku, i nie dość że ciężko go jakkolwiek zobaczyć, to rozchodzi się we wszystkie strony i jest to dosyć ciężkie
@ATLETICO: pokażesz zdjęcie?
- 1
Nowe okazje na które wskoczyły na mój FB
#aliexpress #cebuladeals #promocje #promocja #chinskiecuda #kodyrabatowe #duxrm
#cebuladlaodwaznych #moda #modadamska
#aliexpress #cebuladeals #promocje #promocja #chinskiecuda #kodyrabatowe #duxrm
#cebuladlaodwaznych #moda #modadamska
źródło: comment_1607294739cVAt2r9rwKG3FVmZ3JPhpF.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SzefJaszczurek zajebisty ten co wrzuciłeś :D
Czy sąsiadko teściowa wie że Mateusz chodzi po domu w jej halce? On się przebrał za ducha czy to jest celowy coming out i po prostu lubi chodzić w damskich ciuchach? #bonzo #modadamska
źródło: comment_1607289242ac62WiWzwGYLdJa6hxbSL3.jpg
Pobierz- 7
@PonuryBatyskaf: przecież to gej wiec chodzi w sukience
@PonuryBatyskaf: jak mlody synek przymierzający ubrania taty-Wuwu
- 1380
#rozdajo
tl;dr: zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą zdobycia egzemplarza książki "Męska szafa - Instrukcja obsługi". Jeśli nie masz pomysłu na prezent, to sprawdź naszą listę ponad 130 propozycji dla #rozowepaski #niebieskiepaski i #dzieci
Niedługo święta, a jak święta to prezenty. Co roku ten sam dylemat - co kupić, zwłaszcza tym, którzy mają już wszystko? Na myśl o tłumach w galerii handlowej i
tl;dr: zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą zdobycia egzemplarza książki "Męska szafa - Instrukcja obsługi". Jeśli nie masz pomysłu na prezent, to sprawdź naszą listę ponad 130 propozycji dla #rozowepaski #niebieskiepaski i #dzieci
Niedługo święta, a jak święta to prezenty. Co roku ten sam dylemat - co kupić, zwłaszcza tym, którzy mają już wszystko? Na myśl o tłumach w galerii handlowej i
źródło: comment_1607273558EJPR8WmYeSge5ijDEhV42z.jpg
Pobierz- 11
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_16072754036VGXTb55AkeQq6ZiDPmrkK.jpg
Pobierz- 28
@UszatyBloger: Ja tylko odniosę się do tej "zwiewnej koszulki nocnej Deesse". Jest ona dostępna na Alie (o tu) za ok.40zł. Zdecydowanie nie jest warta 100zł - zwykła rozciągliwa siateczka. Sam sklep wysyła chyba prosto z Chin (7-18 dni czekania), więc nie ma co przepłacać. Zwłaszcza, że np. Obsessive ma kilka fajnych rzeczy z tej półki cenowej, a nie trzeba tyle czekać :)
#anonimowemirkowyznania
Kiedyś kompletnie nie zwracałem na to uwagi, ale teraz, jak widzę kogoś z #tatuaze (to samo odnosi się do #piercing inny niż kolczyki w uszach u kobiet czy włosów w jaskrawych kolorach), to pojawia mi się uśmiech politowania. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością zakładam, że mam do czynienia ze skrajnym konformistą, który byłby w stanie chodzić z gównem na czubku głowy, gdyby tylko zrodziła się
Kiedyś kompletnie nie zwracałem na to uwagi, ale teraz, jak widzę kogoś z #tatuaze (to samo odnosi się do #piercing inny niż kolczyki w uszach u kobiet czy włosów w jaskrawych kolorach), to pojawia mi się uśmiech politowania. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością zakładam, że mam do czynienia ze skrajnym konformistą, który byłby w stanie chodzić z gównem na czubku głowy, gdyby tylko zrodziła się
Zgadzasz się, że moda na modyfikacje ciała w ostatnich latach sprawiła, że stały się obciachowe?
- Tak 42.0% (1042)
- Nie 58.0% (1440)
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale piecze
@AnonimoweMirkoWyznania jak to nie zarzutka to twoje obciachowe podejście do innych wywołuje u mnie uśmiech politowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlaczego w sumie tak mało osób chodzi ubranych w sutannie? To tak jak ze sraniem do paczkomatów - technicznie nie ma nigdzie przepisu, który by zabraniał noszenia sutanny i koloratki osobom, które nie są księżmi.
Uważam, że sutanna ma bardzo duży potencjał. Do tego jakieś różowe Ray-Bany i buty w stylu YSL Wyatt albo tańszy ekwiwalent i można osiągnąć bardzo estetyczny efekt.
Pewnie by w-------o odpowiadanie co drugiej starej babie w lidlu
Uważam, że sutanna ma bardzo duży potencjał. Do tego jakieś różowe Ray-Bany i buty w stylu YSL Wyatt albo tańszy ekwiwalent i można osiągnąć bardzo estetyczny efekt.
Pewnie by w-------o odpowiadanie co drugiej starej babie w lidlu
źródło: comment_1607217163y5t7aoNjvlrIKfacpNPF0j.jpg
Pobierz- 14
@Tywin_Lannister: ja chodzę w sutannie ale tylko w robocie, potem normalnie dresiwko uliczny styl dziwki wóda ćpanie normalne życie kumasz mordko
- 4
@Trybun_Plebejski: Z kapeluszami to trzeba ostrożnie, żeby nie wejść w fedora free-thinker zone.
https://pl.aliexpress.com/item/1005001615113314.html
idealna czapka na protesty xD
#aliexpress #modameska #modadamska
idealna czapka na protesty xD
#aliexpress #modameska #modadamska
źródło: comment_1607213012PvxVAK1t9FFnlRrmx7FqqE.jpg
Pobierz#anonimowemirkowyznania
Jednym z najgłupszych twierdzeń, jakie kiedykolwiek słyszałem, jest to, że "nie powinno się oceniać po wyglądzie". A niby dlaczego nie? xD Skoro wygląd jest naszą wizytówką i pierwszą informacją o nas, którą puszczamy w świat, to niby dlaczego mamy się na tej podstawie nie oceniać? Nasz styl, to, jak się ubieramy, to, co robimy ze swoim ciałem, w dużej mierze odzwierciedla nasze poczucie estetyki, a nierzadko nawet światopogląd. Dres
Jednym z najgłupszych twierdzeń, jakie kiedykolwiek słyszałem, jest to, że "nie powinno się oceniać po wyglądzie". A niby dlaczego nie? xD Skoro wygląd jest naszą wizytówką i pierwszą informacją o nas, którą puszczamy w świat, to niby dlaczego mamy się na tej podstawie nie oceniać? Nasz styl, to, jak się ubieramy, to, co robimy ze swoim ciałem, w dużej mierze odzwierciedla nasze poczucie estetyki, a nierzadko nawet światopogląd. Dres
Czy powinno się oceniać po wyglądzie?
- Tak 66.1% (80)
- Nie 33.9% (41)
- 9
@AnonimoweMirkoWyznania: i piszesz to z anonimowych...
@AnonimoweMirkoWyznania: każdy ocenia po wyglądzie i jest to ludzkie. Natomiast ostracyzm względem osoby tylko dlatego, że nie ubiera się według naszego gustu to rzecz wyjątkowo infantylna i januszowe zachowanie. To jest czysta arogancja i ignorancja, jeśli ze względu na czyjś wygląd odrzucamy możliwość nawiązania znajomości
Im dłużej żyję, tym więcej więcej zaskoczeń doświadczyłem, że ludzie nie zawsze są tacy, jak mówi o tym ich wygląd. Nie każdy kto nosi dres
Im dłużej żyję, tym więcej więcej zaskoczeń doświadczyłem, że ludzie nie zawsze są tacy, jak mówi o tym ich wygląd. Nie każdy kto nosi dres
- 0
Nowe okazje na które wskoczyły na mój FB
#aliexpress #cebuladeals #promocje #promocja #chinskiecuda #kodyrabatowe #duxrm
#cebuladlaodwaznych #moda #modadamska
#aliexpress #cebuladeals #promocje #promocja #chinskiecuda #kodyrabatowe #duxrm
#cebuladlaodwaznych #moda #modadamska
źródło: comment_16071920850qFeVC5E7gWrqnYiABYANg.jpg
Pobierz- 0
Nowe okazje na które wskoczyły na mój FB
#aliexpress #cebuladeals #promocje #promocja #chinskiecuda #kodyrabatowe #duxrm
#cebuladlaodwaznych #moda #modadamska
#aliexpress #cebuladeals #promocje #promocja #chinskiecuda #kodyrabatowe #duxrm
#cebuladlaodwaznych #moda #modadamska
źródło: comment_1607160063pTnZmhYmk7wS2HfUzZOXcP.jpg
Pobierz- 1833
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy ktoś z was zamawiał bluzy z #diamante na Black Friday? Ja zamówiłem rozmiar L, na metce jest też ten rozmiar a bluza leży jak XXXL. Firma jest świadoma że mieli błąd w szwalni, i jedynym ich stanowiskiem jest odesłanie bluzy na koszt własny. Na zdjęciu czarna bluza w rozmiarze M kupiona pól roku temu i czerwona w rozmiarze L.
#modameska #modadamska #moda #
#modameska #modadamska #moda #
źródło: comment_1607083287tqpmaPr8Jq5hpdShW0wVhc.jpg
Pobierz- 0
Znacie może jakieś (najlepiej polskie) etyczne/ eko marki odzieżowe, które produkują bluzy? Obczajone mam menimabrand i hansawear
#kiciochpyta #modameska #modadamska
#kiciochpyta #modameska #modadamska
KOKOworld, Szwendam się
@alqs: znalazłeś coś jeszcze? Szukam polarów, ale oprócz Bivak Outdoor nic nie mogę znaleźć. Co do bluz, możesz jeszcze zobaczyć Pan Tu Nie Stał, choć nie wiem czy są "eko".
#modadamska #moda
I być może panowie z tagu #modameska tez coś podpowiedzą
Jaki kolor butów do takiej bluzki i spodni?
I być może panowie z tagu #modameska tez coś podpowiedzą
Jaki kolor butów do takiej bluzki i spodni?
źródło: comment_16069955060PgFGjE6Bqd5xl1r6cj4gZ.jpg
Pobierz- 1
@angela09: no to mi tu już chyba tylko beżowy pasuje ale to raczej nudne
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@angela09: nie znam się na modzie damskiej, na męskiej całkiem nieźle. Do takich kolorów może pasować granatowy, niebieski, bordowy(dosyć ciemny, bo czerwień i beż może być zbyt pstrokate) niektórzy z beżem łączą czarny. Osobiście lubię połączenie beżu i granatu.
konto usunięte via Android
- 4






















