Mirki, mam takie pytanie odnośnie fryzury dla osoby która ma dwa środki głowy (wir). Głownie obcinam się klasycznie, boki krótko góra dół ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale może macie jakieś lepsze fryzury dla tego typu głowy. Bo na co dzień to trochę przeszkadza, ze względu na czesanie tego środka.
#barber #modadamska #fryzjer #fryzura #wlosy #broda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozdajo

tl;dr: zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą zdobycia egzemplarza książki "Męska szafa - Instrukcja obsługi". Jeśli nie masz pomysłu na prezent, to sprawdź naszą listę ponad 130 propozycji dla #rozowepaski #niebieskiepaski i #dzieci

Niedługo święta, a jak święta to prezenty. Co roku ten sam dylemat - co kupić, zwłaszcza tym, którzy mają już wszystko? Na myśl o tłumach w galerii handlowej i
UszatyBloger - #Rozdajo

tl;dr: zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą zd...

źródło: comment_1607273558EJPR8WmYeSge5ijDEhV42z.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UszatyBloger: Ja tylko odniosę się do tej "zwiewnej koszulki nocnej Deesse". Jest ona dostępna na Alie (o tu) za ok.40zł. Zdecydowanie nie jest warta 100zł - zwykła rozciągliwa siateczka. Sam sklep wysyła chyba prosto z Chin (7-18 dni czekania), więc nie ma co przepłacać. Zwłaszcza, że np. Obsessive ma kilka fajnych rzeczy z tej półki cenowej, a nie trzeba tyle czekać :)
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Kiedyś kompletnie nie zwracałem na to uwagi, ale teraz, jak widzę kogoś z #tatuaze (to samo odnosi się do #piercing inny niż kolczyki w uszach u kobiet czy włosów w jaskrawych kolorach), to pojawia mi się uśmiech politowania. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością zakładam, że mam do czynienia ze skrajnym konformistą, który byłby w stanie chodzić z gównem na czubku głowy, gdyby tylko zrodziła się

Zgadzasz się, że moda na modyfikacje ciała w ostatnich latach sprawiła, że stały się obciachowe?

  • Tak 42.0% (1042)
  • Nie 58.0% (1440)

Oddanych głosów: 2482

  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego w sumie tak mało osób chodzi ubranych w sutannie? To tak jak ze sraniem do paczkomatów - technicznie nie ma nigdzie przepisu, który by zabraniał noszenia sutanny i koloratki osobom, które nie są księżmi.

Uważam, że sutanna ma bardzo duży potencjał. Do tego jakieś różowe Ray-Bany i buty w stylu YSL Wyatt albo tańszy ekwiwalent i można osiągnąć bardzo estetyczny efekt.

Pewnie by w-------o odpowiadanie co drugiej starej babie w lidlu
Tywin_Lannister - Dlaczego w sumie tak mało osób chodzi ubranych w sutannie? To tak j...

źródło: comment_1607217163y5t7aoNjvlrIKfacpNPF0j.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Jednym z najgłupszych twierdzeń, jakie kiedykolwiek słyszałem, jest to, że "nie powinno się oceniać po wyglądzie". A niby dlaczego nie? xD Skoro wygląd jest naszą wizytówką i pierwszą informacją o nas, którą puszczamy w świat, to niby dlaczego mamy się na tej podstawie nie oceniać? Nasz styl, to, jak się ubieramy, to, co robimy ze swoim ciałem, w dużej mierze odzwierciedla nasze poczucie estetyki, a nierzadko nawet światopogląd. Dres

Czy powinno się oceniać po wyglądzie?

  • Tak 66.1% (80)
  • Nie 33.9% (41)

Oddanych głosów: 121

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: każdy ocenia po wyglądzie i jest to ludzkie. Natomiast ostracyzm względem osoby tylko dlatego, że nie ubiera się według naszego gustu to rzecz wyjątkowo infantylna i januszowe zachowanie. To jest czysta arogancja i ignorancja, jeśli ze względu na czyjś wygląd odrzucamy możliwość nawiązania znajomości

Im dłużej żyję, tym więcej więcej zaskoczeń doświadczyłem, że ludzie nie zawsze są tacy, jak mówi o tym ich wygląd. Nie każdy kto nosi dres
  • Odpowiedz
Czy ktoś z was zamawiał bluzy z #diamante na Black Friday? Ja zamówiłem rozmiar L, na metce jest też ten rozmiar a bluza leży jak XXXL. Firma jest świadoma że mieli błąd w szwalni, i jedynym ich stanowiskiem jest odesłanie bluzy na koszt własny. Na zdjęciu czarna bluza w rozmiarze M kupiona pól roku temu i czerwona w rozmiarze L.
#modameska #modadamska #moda #
CichyMajk - Czy ktoś z was zamawiał bluzy z #diamante na Black Friday? Ja zamówiłem r...

źródło: comment_1607083287tqpmaPr8Jq5hpdShW0wVhc.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alqs: znalazłeś coś jeszcze? Szukam polarów, ale oprócz Bivak Outdoor nic nie mogę znaleźć. Co do bluz, możesz jeszcze zobaczyć Pan Tu Nie Stał, choć nie wiem czy są "eko".
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@angela09: nie znam się na modzie damskiej, na męskiej całkiem nieźle. Do takich kolorów może pasować granatowy, niebieski, bordowy(dosyć ciemny, bo czerwień i beż może być zbyt pstrokate) niektórzy z beżem łączą czarny. Osobiście lubię połączenie beżu i granatu.
  • Odpowiedz