@DonJohnsonXIII: @andrewitstyleeuMate mam trochę $ na odłożenie, jaki jest obecnie koszt, wpłaty minimalnej na UKzus, aby po latach otrzymywać nędzy polszy ZUS. ?! Jako Expert z UK, się pytam, jestem w stanie dać "tipa" Mate, tak na serio, na dobrego Granderka\
ale on przecież jak coś reklamuje to oznacza, tutaj moment "oburzenia" jak dostał biurko i bieżnię do testów https://youtu.be/ZI1hmWxRXrQ?t=272 bo przecież nawet nie zapytali się czy by chciał testować
@Globtroter1985: znam już wynik testów szafy i Kaszanki. 1. Przelew doszedł - mmmm łaaał najlepsze jakie jadłem. I ja też. 2. Przelew nie doszedł - no w sumie dobre ale porcje małe i mao sosu. 3. Odmowa przelewu - w sumie to średnie i za tą cenę to macie obok (tu losowa oferta z kfc maca czy nothfisha)
@aduntorinas: Pójdzie z licznikiem czasu podania, porcje będą średnie, nienajedzony wyjdzie, a w następnym vlogu pójdzie do johna burga i tam będzie dobre.
@KKK1337: Przecież był kwik jak kupił taniej ładowarkę na Allegro, podłączył pod swoje mierniki i okazało się ze na Allegro kupił podrobioną, następnie poleciał do Apple kupił ze sklepu i porównywał. Chyba nawet jest film
@KKK1337: Jest jest, chłop musiał się pochwialić, że w hurtowni kupił baterie CR2032 to wielkiego testu baterii CR2032, później dokupił w różnych sklepach, szamka na mieście w Nord Fish'u, #!$%@? o tym jakim napięciem rozładowywać baterie, #bebzunlogic kupił 4 AirTag za 3 stówki (totalnie nie wiem po #!$%@? mu to, skoro jeden AirTag pod P O T Ę Ż N Y M monitorem/telewizorem leży (chyba, że do szpiegowania blachary ( ͡
@KKK1337: rocznk '87 pamięta czasy sprzedaży odkurzaczy w gronie "przyjaciół" przy dużych ilościach zesłanego stołu 'smakołykami" typu śledź i Paluchy, **Dużej* ilości buchania najlepszej gorzałki zza wschodu,
... odkurzczaem w czasach świetnośći był RAJNBOŁ ... czy był tes ta TESTsCHABIE odkurzcza do czyszcenia strychu w Copper Mountain nie dejta się manipulowac z dystansem
Od kilku miesięcy nie śledzę perypetii naszego sympatycznego kielczanina. Dzisiaj jednak kliknąłem w ostatni test na TestHub i brakowało mi tylko "niech osoba określi w skali 1-10, łatwość obsługi bieżni". #mocnyvlog
@antek_akrobata: ktoś tam pod tym filmem napisał "A ty nie boisz się że dostaniesz wyrok za pomówienia, jeżeli nie dostał nawet centa?", odpisałem delikatnie "A Ty nie boisz się bronić złodzieja, możesz dostać wyrok za współudział" i cyk shadowban do kolekcji XD