Narzekanie na gościa spod budki z piwem, a Marcinek różni się od takich osób jedynie hajsem na koncie i strychem pełnym gadżetów. Niestety.
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe gdzie tak Marcinek jeździ ze robi 50km dziennie po mieście? Doładowanie raz na tydzień, i raz dziennie w galerii za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mocnyvlog
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nic tylko kupować samochody za 300k i sprzedawać za 380k zaraz po wyjechaniu z salonu, sroga beka z eksperta od ekonomii.
#mocnyvlog
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Jak pompował Patrola to powiedział, że odpali "może dopiero w maju". To z kiedy jest ten film, z marca?
#mocnyvlog
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten ekspres do kawy wygląda ładnie, pomyślałem sobie, że go poszukam i może zakupię, ale jak zobaczyłem cenę 5999zł to zwątpiłem. Kto wydaje tyle kasy na takie gadżety ? Rozumiem wydać te 2k, ewentualnie 3k ale to już max. A tu prawie 6k za ekspres który działa tak jak każdy tylko wygląda nieco inaczej bo ma większy ekran dotykowy. Może ma więcej funkcji, których zapewne większość ludzi nawet nie wykorzysta. Pewnie za
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiem szczerze że odkąd Marcinek zakupił teslę to trochę się wkręciłem te elektryki i dzisiaj o to na youtube wyskoczyło mi bmw i4 a że wygląda to ciekawe to obejrzałem filmik . Potem w konfigurator ile to kosztuje w jakieś fajnej wersji może nie tej Mpower i wyszło mi 338 tyś. I teraz mam mętlik w głowie czemu Marcinek nie kupił BMW które kosztuje podobnie to tesli 3 . A wydaje mi
lentilek - Powiem szczerze że odkąd Marcinek zakupił teslę to trochę się wkręciłem te...

źródło: comment_1651333113LJ6PnWwOpofte1d4PCA8Ep.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lentilek: Tesla nie ma konkurencji w swojej kategorii. Tesla to pewna ideologia, Tesla to pewien symbol, Tesla to Elon Musk.

Wszystko inne to tylko samochody elektryczne. W Tesli funkcja samochodu jest tylko dodatkiem.
  • Odpowiedz

Z okazji nadchodzącego weekendu majowego gruby postanawia:

  • Wrócić do czytania książek popularnonaukowych 1.9% (2)
  • Oporządzić obejście, popracować w ogródku 3.7% (4)
  • Zrobić zbiórkę dla uchodźców 1.9% (2)
  • Chlać do środy włącznie 92.6% (100)

Oddanych głosów: 108

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam również Pana grabarza, księdza Leszka oraz organistę Zbysia. Bardzo mi pomogli w tym czasie #mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gruby pewnie w długi weekend będzie balangował.
Tak że jutro, w sobotę, niedzielę, poniedziałek i wtorek nie zrobię Wam wspólnego, bo mi się nie chce, a materiału może też nie być od naszego ukochanego tfurcy.
Zapraszam na środę.
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach