Probierz robi sobie beke z dziennikarzy na konferencjach, tylko zapomina o tym, że o oni przy pierwszej okazji gdy powinie mi się noga będą go ostro punktować. Michałek zacznie się wtedy pięknie gotować.Czekam na to.

#kanalsportowy #euro2024 #meczyki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry Państwu. Mamy dziś czwartek, 13 czerwca 2024, co oznacza, że do pierwszego meczu Polaków na Euro pozostały 3 dni.

Ze sprawdzonych źródeł wiem, że te 2 dni będą niezwykle nerwowe wokół kadry... Selekcjoner Michał... Probierz wciąż nie wie z jakich piłkarzy będzie mógł skorzystać w tym szalenie ważnym meczu otwarcia.

Według moich informacji Karol Świderski i Paweł Dawidowicz zjedli wczoraj na kolację potężnego kebaba na grubym... Może to oznaczać, że
jacas - Dzień dobry Państwu. Mamy dziś czwartek, 13 czerwca 2024, co oznacza, że do p...

źródło: tomaszwlodarczykmeczyki

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thority ja trochę dawkuje sobie te programy o euro, bo nie chce się napinać, fajnie obejrzeć pomeczowe relacje, a przed meczem to takie p---------e o szopenie za przeproszeniem
  • Odpowiedz
W meczykach to chyba ślepi pracują xD lubię Frankowskiego ale dziś to grał kabaret. Kiwior 7 nie wiem za co, 6 to byłaby naciągana ocena. Salamon kiepsko. S.Szymanski też kolejne rozczarowanie. Piotrowski to na 2 nie zasłużył. Jak można po takim dennym meczu wsytawiac tak wysokie oceny xd

#mecz #meczyki #reprezentacja
Emcis8 - W meczykach to chyba ślepi pracują xD lubię Frankowskiego ale dziś to grał k...

źródło: IMG_4737

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@EndriuK89: zastanawiam się tylko czy ten entuzjazm po meczu z Ukrainą nie jest przesadzony. Na podstawie sparingów przed Euro nie ma co wyciągać żadnych wniosków. Można założyć, że jakiś poziom tam trzymamy, ale nie graliśmy jeszcze z kimś mocnym, kto by zweryfikował to nasze fajne granie do przodu.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pięknie Chlep zaszachował mejwenów. #meczyki mieli mieć lajw z powołaniami o 18, a teraz widzę przesunęli na 15 bo się wygadał na jakiejś konferencji golfowej xD

#mecz #reprezentacja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matpiotr: Samuel strasznie miesza i szuka sensacji. Pamiętam jaką aferę kręcił na podsumowaniu 1 ligii jak Wisła miała półtora miesiąca zaległości w wynagrodzeniach i gdzieś tam 30 tys zaległości do jakiejś szkoły. Dosłownie 30 min programu poświęcił na ciśnięcie po Wiśle, a dosłownie tydzień później jak była analogiczna sytuacja z Lechią, tylko w większej skali to było dosłownie dwa zdania stwierdzenia w stylu "w tamtym tygodniu ganiliśmy Wiśle za zaległości,
  • Odpowiedz
@Kukiee: a jaka nagonka była na zarobki Fernandeza w Wiśle. Nie powinno się tyle płacić zawodnikowi w I lidze itp. Wzięło go Lechia. Zarabia pewnie i lepiej. Nie słyszałem już tego typu narzekać. W dodatku Luis jest kontuzjowany od pół roku. Gdyby taka sytuacja przytrafiła się w Wiśle, w sieci byłoby pełno artykułów w stylu szydzenia z Wisły: zarabia najlepiej w lidze, nie gra z powodu kontuzji od miesięcy itp.
  • Odpowiedz
Cash: nie jest Polakiem, nie zna Polski, nie uczy się polskiego, nic nie daje kadrze, tak jak teraz wielokrotnie przed zgrupowaniami pojawiają się u niego kontuzje z kapelusza
Polska opinia publiczna: Winny Probierz i polska myśl szkoleniowa, bo wolą ligowców

Romańczuk: czuje się Polakiem, chce grać dla Polski od dawna, mówi po polsku, jego rodzina nawet została zamordowana przez ekstremistów ukraińskich
Boty kacapskie i nacjozj--y:

#mecz #reprezentacja #
I.....Z - Cash: nie jest Polakiem, nie zna Polski, nie uczy się polskiego, nic nie da...

źródło: 1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IdillaMZ: dokładnie. Żałosne to jest. Zwłaszcza że Gotówka to taki sam farbowany lis jak te wynalazki Dyzmy.
Jaki jest sens powoływać gościa co nigdy nie czuł się związany z reprezentacją.

Nawet już pomijam to że nie zna słowa po polsku, ale żeby chociaż udawał że mu zależy.
  • Odpowiedz