Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Matpiotr serio. Myślisz że w PZPN nie wiedzieli ile będą mu płacić? Wiesz ze podpisał kontrakt który to określa? Zawsze możemy dać 160 tysięcy jak dla Fornalika i znowu nie oglądać nas na Euro, MŚ, i męczyć się z krajami pokroju Gruzji.
  • Odpowiedz
Ale miejcie trochę szacunku do użytkowników i dajcie możliwość schowania tych meczyków. A nie, że trzeba nową regułę w ubloku dodawać żeby się tego gówna pozbyć
#wykop #meczyki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach