92 210 - 92 = 92 118

Ostatnie zaległości z licznika. Trzeba go wyzerować przed zdobywaniem #mazury.

Trzymajcie się Mirki! :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jak to jest z wynajmem jachtów? Mój ojciec ma marzenie, żeby w te wakacje wynająć jakiś jacht na 2-3 doby i popływać sobie po mazurach, jednak nie ma żadnych patentów czy uprawnień na pływanie. Czy istnieją jakieś jachty niewymagające dokumentów? I w ogóle warto jest się pchać w coś takiego?

#zeglarstwo #kiciochpyta #mazury #pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vencite: poza tym, bez umiejętności żeglowania to raczej nie frajda ;)

albo daj ogłoszenie, ze za jakiś tam grant, weźmiesz sternika który by posterował, a przez 2-3 dni wstając o 8 pływając do 18 można sporo popływać. jak chcesz to daj mi znać na pw, może ktoś się znajdzie ;)

@ludzik: tak, pierwszeństwo ma ten kto ma mniejszą sterowność.

ogólnie można przyjąć, krowa > żagiel > motorówka :P
  • Odpowiedz
to ja znów zapytam.

#mazury #wakacje #wyjazd #nocleg #jezioro

ma ktoś jakiś ciekawy nocleg do 60zł/os na mazurach? pokój z łazienką, blisko (do 500m?) jeziora z kąpieliskiem.;p

waham się między jakąś większą miejscowością na kształt Mikołajek, a totalną głuszą.:D
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marsellus1: No właśnie to raczej jest element, który odstrasza..:D Bo w sumie niby mamy już coś, tylko jak na moje trochę za drogie i próbuję znaleźć coś taniej, ale chyba nie wyjdzie, bo mimo wszystko tamto miejsce mnie urzekło.:D
  • Odpowiedz
@PrawieJakBordo: Bez problemu, bo te jezioro jest nastawione na turystów tylko w sezonie dużo tam ludzi, taki minus, ale z namiotem nie będzie problemu. Jak chcesz spokojniejsze miejsce to też coś się znajdzie. :)
  • Odpowiedz
@PrawieJakBordo: Tylko tak na koniec dodam, że nie polecam Mikołajek, bo są strasznie przereklamowane i drogie. To takie Zakopane Mazur. :) No najwyżej jak chcesz pożeglować. :)
  • Odpowiedz