jestem antynatalistą, ale. . . jestem zakochany w tej animacji, dużo czasu upłynęło zanim poczułem przyjemność oglądania odcinków od początku do końca, zaangażowałem się emocjonalnie i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki, których jestem bardziej ciekawy niż tego co mnie spotka jutro. Mam nadzieję że twórcy nie złamią mi serduszka złym zakończeniem, bo jeszcze nie pozbierałem się do końca po Edgerunners - podczas słuchania utworu I Really Want to Stay At Your
Gwendeith - jestem antynatalistą, ale. . . jestem zakochany w tej animacji, dużo czas...

źródło: comment_16660282407r7Sfvep6ffdX6YKKw60CC.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kinasato: @Gwendeith: Usagi Drop było fajne i piszę to jako zagorzały antynatal. Zacytuję jednak samego siebie

(...) nawet przychodzą mi do głowy takie myśli, że fajnie byłoby się opiekować taką "córeczką". Jednak po dość szybkich przemyśleniach - to się niewiele różni od spontanicznej chęci opiekowania się czymkolwiek. To trochę jak chęć przygarnięcia uroczego zwierzaka. Ale ani zwierzaki, ani tym bardziej dzieci, nie są zabawkami i trzeba o tym
  • Odpowiedz
Dobra, obejrzałem pierwszy epizod tego Chainsawmana i trochę mi się przez niego przypomniał raz Parasyte a generalnie to Devilman, bo mam podobne odczucia, najpierw bohater wydaje się taki średni, akcja idzie dość wolno, ale pod koniec się rozkręca i daje nadzieje na więcej ciekawego kontentu w dalszych odcinkach. Opening wydaje mi się dziwny, ale muzyczka daje radę, myślę że będę kontynuował oglądanie bo zapowiada się nawet fajnie :>
#chainsawman #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale pod koniec się rozkręca


@KsyzPhobos: Panie, gdzie tu do rozkręcenia. Nawet kluczyki do stacyjki nie włożone. Jeśli ten sezon skończy się tam gdzie myślę, to dopiero w drugim sezonie się rozkręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KsyzPhobos: ja miałem skojarzenia na początku z d.gray manem. Poczucie beznadziei i całkowite stłamszenie. Do tego bohater zaczynający z całkowitych nizin. Potem mi się rozjechało, ale dla ładnej pani będę oglądać dalej.
  • Odpowiedz