Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
jestem antynatalistą, ale. . . jestem zakochany w tej animacji, dużo czasu upłynęło zanim poczułem przyjemność oglądania odcinków od początku do końca, zaangażowałem się emocjonalnie i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki, których jestem bardziej ciekawy niż tego co mnie spotka jutro. Mam nadzieję że twórcy nie złamią mi serduszka złym zakończeniem, bo jeszcze nie pozbierałem się do końca po Edgerunners - podczas słuchania utworu I Really Want to Stay At Your
źródło: comment_16660282407r7Sfvep6ffdX6YKKw60CC.jpg
Pobierz- 4
@Pas-ze-mna-owce: @Gwendeith: Chłop ma takie fazy po zwykłym spyxfamily, a pomyśl co by było jakby mu dać taki naprawdę mocny towar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1666036802oWVUN5S7uGFRQ2k8NPYqSo.gif
Pobierz@kinasato: @Gwendeith: Usagi Drop było fajne i piszę to jako zagorzały antynatal. Zacytuję jednak samego siebie
(...) nawet przychodzą mi do głowy takie myśli, że fajnie byłoby się opiekować taką "córeczką". Jednak po dość szybkich przemyśleniach - to się niewiele różni od spontanicznej chęci opiekowania się czymkolwiek. To trochę jak chęć przygarnięcia uroczego zwierzaka. Ale ani zwierzaki, ani tym bardziej dzieci, nie są zabawkami i trzeba o tym
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 11
- 1
@LegendaryGearCrafter: czyste zło xD
Dobra, obejrzałem pierwszy epizod tego Chainsawmana i trochę mi się przez niego przypomniał raz Parasyte a generalnie to Devilman, bo mam podobne odczucia, najpierw bohater wydaje się taki średni, akcja idzie dość wolno, ale pod koniec się rozkręca i daje nadzieje na więcej ciekawego kontentu w dalszych odcinkach. Opening wydaje mi się dziwny, ale muzyczka daje radę, myślę że będę kontynuował oglądanie bo zapowiada się nawet fajnie :>
#chainsawman #
#chainsawman #
- 4
ale pod koniec się rozkręca
@KsyzPhobos: Panie, gdzie tu do rozkręcenia. Nawet kluczyki do stacyjki nie włożone. Jeśli ten sezon skończy się tam gdzie myślę, to dopiero w drugim sezonie się rozkręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KsyzPhobos: ja miałem skojarzenia na początku z d.gray manem. Poczucie beznadziei i całkowite stłamszenie. Do tego bohater zaczynający z całkowitych nizin. Potem mi się rozjechało, ale dla ładnej pani będę oglądać dalej.
- 12
@erina: nandajoooo
- 0
@SmakoszKotow: właśnie mnie to zastanawia czy tylko ze wzgledu na to ze to pierwszy odcinek i chcieli szczegółowe wprowadzenie, czy cale bedzie tak rozciagniete
@malifewasnever: jeśli tak to lekko 100 odcinków xD bo pierwszy epizod to pierwszy rozdział z mangi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Biuakke: Crybaby mi się podobał i to jest moja pierwsza styczność z tym uniwersum i z tego co widziałem to inne odstają animacją bardziej itp.
- 0
@KsyzPhobos: no szczególnie jak pierwszy devilman jest z lat 70
- 15
@Gwendeith: to zaparcie
@StrangeGem: zdrowia
- 10
@JustKebab: yy n-nnie n-no co ty ha hahha ha... t-to faktycznie bylaby zenada max haha...
źródło: comment_1665770298tjqyjecjB8l6pi8j6fv4tF.gif
Pobierz@JustKebab: a ja walę
- 20
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
- 17
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CzosenWan: nienawidzę weekendów


























#anime #mangowpis
źródło: comment_1666028446ON69oBuHuazoD3FdJMIT9Z.jpg
Pobierz