@erebeuzet A może by zrobic to by każdy wymyslal następny temat wrzucając swoją prace na konkurs. Wrzucalbys do wora pomyslow i losowanie by bylo z tej puli. Plus niewykorzystane z wcześniejszych edycji. A osoba ktora wygra edycje ma prawo wybrać temat który jej najbardziej odpowiada?
  • Odpowiedz
wpadłam na pomysł przemalowania mini lodówki :) czy zwykłym wałkiem da się ładnie pomalować czy bedzie potrzebny pistolet ?? jakiej farby najlepiej użyć i ew jakiego podkładuu ? szlifować to wczesniej papierem ? pomalować chcę tylko boki oraz górę (malowane fabrycznie proszkowo na czarno), dziękuję z góry za pomoc :) #remontujzwykopem #budujzwykopem #budujzchaferem #stepujacybudowlaniec #malarstwo
wisniowa211 - wpadłam na pomysł przemalowania mini lodówki :) czy zwykłym wałkiem da ...

źródło: 70610030438--ABA6661B-2073-4873-A7CC-4C61D61D6E82 (1)

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach