Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

hatifnat
- 1
- 4
#informatyka #administratorzy #email #mail #backup jest jakiś dobra strona ze skrzynką pocztową, która ogarnie przykładowo codzienne backupy +-100mb. Niech ma np. 3gb miejsca... Mówię o darmowej.

anonim1133
- 3
@MJToshi: wp.pl ma załączniki do 100mb, albo bez limitu teraz.
We're writing to let you know that we are proposing updates to our Zasady wykorzystania danych and our Oświadczenie dotyczące praw i obowiązków.
To po jakiemu Facebook pisze do mnie maile? Bo śmiesznie sie to czyta z wyrazami po polsku :P
#facebook #tlumaczenie #mail
- 2
@dominik810: polglish
Dostalem taki spam z adresu weronika@wmech1.webd.pl
Jako, ze rozmieszyl mnie ostatni akapit postanowilem pogrzebac.
http://www.siec-sklepow.efre.pl/ - tutaj prowadzi link, ciekawa strona... (fajnie nazywaja sie funkcje i klasy... jailbait, gimbo gimbo...)
Ale
Jako, ze rozmieszyl mnie ostatni akapit postanowilem pogrzebac.
http://www.siec-sklepow.efre.pl/ - tutaj prowadzi link, ciekawa strona... (fajnie nazywaja sie funkcje i klasy... jailbait, gimbo gimbo...)
Ale
"Attn: Please,
We wish to notify you again that you were listed as a lawful Heir/Beneficiary to the total sum of (Three Million Six Hundred Thousand British Pounds).
A regular mail was dispatched to you but no response from you. We request you to kindly acknowledge this email to enable us process your inheritance.
Yours
We wish to notify you again that you were listed as a lawful Heir/Beneficiary to the total sum of (Three Million Six Hundred Thousand British Pounds).
A regular mail was dispatched to you but no response from you. We request you to kindly acknowledge this email to enable us process your inheritance.
Yours
@dominik810: podaj mail z którego było wysłane?:D
- 0
@anisek: Admin@btck.co.uk , ale to nie ja jestem adresatem... jak to możliwe?
Czy ktoś się zna
Czy ktoś może powiedzieć mi coś sensownego, lub przekierować mnie do jakiegoś miejsca, gdzie jest info o skuteczności Mailvelope? Działa to, dobre to, bezpieczne to? Mam ochotę na PGP, ale nie mam ochoty na żadne aplikacje, maila używam w przeglądarce i jestem happy. To teoretycznie rozwiązałoby mój problem, ale czy to działa?
Szukałem w internecie, jedyne co znajdowałem to albo przydługie filmiki z których nic nie wynika (siriusli, kto wpadł
Czy ktoś może powiedzieć mi coś sensownego, lub przekierować mnie do jakiegoś miejsca, gdzie jest info o skuteczności Mailvelope? Działa to, dobre to, bezpieczne to? Mam ochotę na PGP, ale nie mam ochoty na żadne aplikacje, maila używam w przeglądarce i jestem happy. To teoretycznie rozwiązałoby mój problem, ale czy to działa?
Szukałem w internecie, jedyne co znajdowałem to albo przydługie filmiki z których nic nie wynika (siriusli, kto wpadł
konto usunięte via Android
- 1
O kurde, jest malutka aferka, bo administrator strony WeatherByYou wysłał do wszystkich zarejestrowanych użytkowników, wiadomość z widocznymi adresami mail.
Tak można?
#weatherbyyou #mail #poczta
Tak można?
#weatherbyyou #mail #poczta
@dominik810: Skoro wysłał to znaczy, że można.
16
Gmail pokazuje reklamy jako wiadomości

W nowej skrzynce Gmaila reklamy pojawiają się pomiędzy wiadomościami przychodzącymi i wyglądają jak nieodebrane maile.
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
najlepszy klient poczty ? Cos w stylu the bat. Prostego w obsłudze itd.
#poczta #klientpoczyty #help #mail
#poczta #klientpoczyty #help #mail
@Deszczowy_Smok: Może M2? Teraz jako osobna aplikacja jest.
@Deszczowy_Smok: thunderbird albo outlook 2003 używam obu polecam.
- 17
@winnux: zaplusuję, pokaże tym że wiem o co chodzi XD. Komputerowy specjalista ze mnie XD. 256 512 1024 XD
- 1
@karid: Opera Mail może?
@karid: nie, niedawno zrobili normalnego klienta email http://www.opera.com/pl/computer/mail
konto usunięte via Android
- 6
Czy mi się wydaje czy jak ktoś pisze do mnie w mailu 'Szanowny Panie' to brzmi to jak 'Słuchaj kutasie'?
#mail
- 3
@Sudokuu: Słuchaj Kutasie.
Serdecznie informujemy o zaległej racie za kupno bordo marki wykop.pl.
Kwota do uiszczenia to
Serdecznie informujemy o zaległej racie za kupno bordo marki wykop.pl.
Kwota do uiszczenia to
- 1
@Miesny_Jez: Mi się wydaje, że zirytowałem prowadzącego :p
@Deszczowy_Smok
@kate1990, a więc jest gorzej niż myślałem
@Deszczowy_Smok
@kate1990, a więc jest gorzej niż myślałem
- 1
- 2
@ryhu: pierwsze słyszę czego Ty używasz?
- 0
@dlaczegoale: adres xxx@k.st rządzi
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
#osx #mail #oprogramowanie
Korzystacie z klienta pocztowego Sparrow? Bo szukam alternatywy dla OSX Mail.
Korzystacie z klienta pocztowego Sparrow? Bo szukam alternatywy dla OSX Mail.
Dlaczego w outlooku nie zsynchronizowały się kontakty z gmaila? Jest jakaś opcja na to? w każdym innym programie jak wpisuje w polu adresu pierwsze litery maila to wyświetla wszystkie adresy itp..
#outlook2013 #windows #mail
#outlook2013 #windows #mail



















