#mafsaustralia

zasiadam właśnie, żeby oglądać 3 odcinek
11 sezonu, ale zanim zacznę wrzucam Wam oficjalną czołówkę. Specjalnie dla Was nagrałam. Zapowiada się nieźle ( ͡ ͜ʖ ͡)
( nie nagrałam całości, bo mi się nie zmieści w jednym kawałku)

Piszcie proszę więcej, tęsknię za Wykopem i gdzie jest @Brid_Get ostatnimi czasy i jej boskie szydery???
Rosalinea - #mafsaustralia 

zasiadam właśnie, żeby oglądać 3 odcinek
11 sezonu, ale ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mafsaustralia
Pierwszy z nowych odcinków Australia. Boże. Udusiłabym Harrisona. Zwiastun drugiego pokazuje, że sprawdziłabym porządnie, czy oddycha. Na wszelki wypadek. Oglądam drugi. Dno Tayla i Harrison...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Szuruburu102 @Georegik:
Jestem porażona. Totalny psychol z tym uśmiechem... to niesamowite, jak kłamał prosto w oczy Bronte, wszystkim...
To samo myślę o Mormonce - woli sama rozwalić związek niż zostać porzuconą. Autosabotaż. Duncan to mądry facet.
  • Odpowiedz
@MajaF1: ja zaczęłam oglądać królowe przetrwania i kurde fajne to, te ich dramy są takie zabawne :) ale z chęcią oglądane mafsusa tylko dajcie znać czy mam śledzić nowy tag czy zostajemy tu
  • Odpowiedz
@MajaF1: @Georegik, @Amber_Waves, @butterfly, @Amikamamy: zostańmy może tutaj, tylko dopisujmy sobie, że to z USA. Wychodzi na to, że teraz na Player będzie kilka sezonów z USA jeden po drugim, bo w tym roku już nagrywają sezon 18 i ogłosili już casting do sezony na rok 2025. Ja nadrobię za jakiś czas, bo niestety nadal nie mam dostępu do Playera. Ciekawe jakie
  • Odpowiedz
#mafsaustralia

Tayla - Osz ty w mordę, jak trzeba być zaburzonym, żeby żyć w tak wyimaginowanym świecie, aż zaniemówiłam, jak Hugo, człowieku uciekaj, uciekaj, jak najdalej.

O Harrisonie się nawet nie będę wypowiadała, bo szkoda mojego czasu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masakra, co Harrison zrobił z Bronte?! Aż tak komuś wyprać mózg … przecież ona z początku programu a teraz to dwie różne osoby !

Evelyn, chyba najlepsza uczestniczka wszystkich sezonów (chociaż jeszcze wszystkich nie oglądałam :D ) piękna, inteligenta, mowi to co myśli i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Wydaje się być super dziewczyną. Oby im się udało z Rupertem. Fajnie że z niego nie zrezygnowała.

Tayla … już wcześniej pisałam. Tragiczna
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Georegik: u mnie Mormonka została skreślona po tym jak sama się przyznała do bycia druga i romansowania z żonatym facetem zrobiła aferę że Duncan napisał do Adama. Nienawidzę hipokryzji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Trwa zacięta walka o miano najbardziej wk*rwiającego uczestnika pomiędzy Bronte, Harrisonem, Mormonką oraz Taylą. Ciekawe kto ostatecznie wygra ten pojedynek (ʘʘ)
#mafsaustralia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MajaF1: jestem,obejrzałam. Hugo beznadziejny przypadek, Hugolina wykastrowała go już podczas ceremonii, a ten dalej brnie w ten szajs. Wrócił, żeby znowu spać na kanapie czy na parapecie.. Ciekawe, czemu nie mówił, że śpi jak pies w budzie. Mormonka jebnięta, szuka dziury w całym. Harrison i Bronte, wielka loża szyderców, szkoda że nie widzą siebie.
  • Odpowiedz
  • 5
@Rosalinea: jestem na ceremonii, właśnie wsiedli na Harrisona, który nie wierzy, że połączenie do Evelyn było przypadkowe. Jezu, Harrison z Bronte to jak dwa plotkujące dziady.
Aaaa, wszyscy całują w policzek Hugonową, ale Hugo nie może :)))
  • Odpowiedz
#mafsaustralia
Na momencik :) Życzę dobrej niedzieli, a tęskniąc za mafsami oglądam "Miłość jest ślepa Szwecja". Też się dzieje ;)
Do wtorku!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Brid_Get: te odcinki, o których wspominałaś poprzednio, już widziałam wcześniej, ale leciałam jak głupek oglądać ;))) I rozczarowanie, bo obejrzane. Było napisane, że kolejne 29 stycznia, a wczoraj wszedł odcinek jeden ze ślubami !!! :)))) trochę mi się nie zgodziły przewidywania. W sumie w połowie:) a Tobie?? Nie będę spojlerować :)
  • Odpowiedz
  • 2
@butterfly @Amikamamy: właśnie o tym pomyślałam, były różne toksyczne osoby, ale Olivia chyba najgorsza, bo robiła wszystko z czystą premedytacją.
Np. Harrison, Dan czy blondyna z kiedyś, która wlazła z obcym mężem do łóżka to toksyki, które są samolubami, przekonanymi o swojej racji i prezencji. I inni podobni.
A Olivia jest czystym złem. Brudnym czystym złem ;)
Zbiórka sobie pewnie poradziła, dla nas to zaproszenie do współpracy było idiotyczne,
  • Odpowiedz
A Olivia jest czystym złem. Brudnym czystym złem ;)


@MajaF1: Dokładnie ,w punkt,wyjątkowo toksyczna zła osoba ,tym bardziej mnie dziwi że zaproszono ją do udziału w zbiórce tej fundacji ,doopy jemu dała czy ,,wazelinowała'' komuś tam bo w tym jest dobra
  • Odpowiedz
#mafsaustralia
Dan od dzisiaj to hu*an ;) nigdy nie drwię z nazwisk, ale tu jakoś nie mam oporów.
Wiadomo, że nic już nie będzie ze związku Sandy i hu*ana, więc tylko powiem, że miała zdjęcia z siostrą i była na jakimś weselu. Chyba rodzinnym.
Daje radę dziewczyna i są nierozłączne z Claire.
MajaF1 - #mafsaustralia 
Dan od dzisiaj to hu*an ;) nigdy nie drwię z nazwisk, ale tu...

źródło: Screenshot_20240119_193639_Chrome

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tayla i Harrison to by było piękne ()

Na miejscu Huga mówiłabym jeszcze gorzej.

Mama Camerona… jak wydaje mi się że mam straszną teściową, to takie okazy udowadniają
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe jak jej sytuacja z rodzicami teraz.


@Olaca: Też się nad tym zastanawiałam ,jak wygląda po tym programie jej życie z rodzicami.Chyba łatwo nie ma .
@Rosalinea - Rosi masz może w tym temacie jakieś smaczki dla nas ?
  • Odpowiedz
#mafsaustralia
Ciekawe, jak zmieniłyby się nasze opinie o urodzie uczestników na koniec eksperymentu, gdybyśmy ustawiły własne listy atrakcyjności na początku?
U mnie już by się coś zmieniło ;) Spadła Muko, spadł Dan.... tylko Duncan się twardo trzyma. I nowa Czarna idzie na 1 miejsce. I Melinda od Laytona mi jakoś urosła.. a tak mnie wkurzała...
W następnym sezonie zrobimy listę, ok? I wykopiemy ją na końcu ;) porównamy :)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mafsaustralia Hej, dziewczyny :) Jestem, żyję i oglądam na bieżąco. Ale nie mam veny na komentarze, bo mam inne problemy na łbie. Ale ten sezon to jest jakaś kpina już. Banda p------------h w większości ludzi, którzy chcą się wylansować na swojej głupocie, na byciu jak najbardziej głupim i wstrętnym, bez empatii i zdolności jasnego myślenia. Nie wiem, ale męczą mnie te kreatury wyjątkowo...
Wiem, ze szoł, sroł. Ale eksperci chyba
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

. Ale eksperci chyba w bębnie losującym to na chybił trafił losowali.


@Brid_Get: Witaj,

Ha ha ha ,w punkt trafione,chociaż ja uważam że ci eksperci od siedmiu boleści świadomie dobrali ich w pary bo przecież liczy się afera,zadymy i konflikty
Fak tym razem staneli na wysokości zadania bo chyba bardziej poje....ch dobrać nie mogli,więc plusik dla nich za dobranie tych niestrawnych zjebów idealnie
mnie też brak weny ,może nie tyle
  • Odpowiedz
@Amikamamy: właśnie... pośmiewisko przed światem..
Dlatego Dan łże w żywe oczy, a Danowa nie może sobie darować, że sprzeciwiła się rodzicom..
Dlatego Harrison jest opiekuńczy, nieszczery aż do porzy... wymiotów... a Bronte chce wierzyć ha ha w jego zmianę...
Dlatego urazona Hugowa wstała i miejmy nadzieję odeszła na zawsze, wierząc, że to ona ma rację, a buraki się czepiają... Dlatego Mormonka zawsze dziewica, a wpadła Duncanowi do łóżka już pierwszej
  • Odpowiedz
@Amikamamy: dokładnie. Jak można bylo połączyć niektóre z tych par... na pierwszy rzut oka i po pierwszej rozmowie widać było, że są niedopasowani. A oni sobie eksperymenty robią i myślą, że Hugo.. no właśnie, że co? Wydeliikaci samolubną wszechwiedzącą najpiękniejszą egoistkę, ktora nawet w głupiej grze musi wygrać? Jej by się przydał ktoś, kto będzie niezwykle przystojny i inteligentny, kto będzie ją ustawiał i traktował jak gorszą od siebie. Przepraszam,
  • Odpowiedz
#mafsaustralia
Odc. 19.
=> Matka pana Muko - straszna.
=> Harrisona już bym wyciepała.
=> Dan pokazał swoje kiepskie oblicze. Poszedł pobiegać, poćwiczyć i do spa. Nie mógł jej zabrać do spa chociaż?
Pominąwszy gostka - czy ona nie mogłaby wyjść trochę do ludzi? Na miasto?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@MajaF1: cdn.odcinka 19.
=> Claire i Jesse wchodzą do sklepu muzycznego, ona otwiera drzwi, on wchodzi, ona zamyka drzwi za nim. Księciunio. Tak, będę się czepiała :)
=> ooooo, zaczyna się historia telefoniczna. Dan, jesteś na celowniku! Evelyn powiedziała Sandy.
=> Claire przyniosła prezenty. Matko... Dostała kilka słów uznania od męża. Wow...
  • Odpowiedz
@MajaF1: Miałam ciary żenady na widok Claire zabiegającej o łaskę Jesse'go, a z historii telefonicznej szkoda mi Hugo bo ja na jego miejscu użyłabym całego słownika "łaciny" na określenie Piguły i to na trzeźwo, nie po pijaku i prosto w oczy. Ale wiadomo to jest show, więc rządzi się innymi prawami.
  • Odpowiedz
@Olaca: dodałabym chętnie do tej puli
jeszcze innych, ale milczę. Uprzedzam, że wymienieni dopiero zapinają wrotki ¯\(ツ)/¯, a jazdę na nich dopiero zaczną.
  • Odpowiedz
#mafsaustralia
Odc. 18
Harrison "nie był nawet na silowni", bo się opiekował żoną :)))
Któryś z kolegów o nim: "Podciągnął się z aktorstwa" :))))
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mafsaustralia
Ciąg dalszy odc. 17.

=> 9. Lyndall i Cameron. Muko. Uch, chwilowa rysa na szkle?
=> 10. Claire i Jesse. Jako ostatni. Mormonka jaka zawzięta...

Dobra zajawka odc. 18.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MajaF1: I to, co zapowiadała Rosie, czyli Harrison płaczący nad okresem B. Zarżałam podobnie jak część uczestników.
Fakt, że endometrioza ponoć potrafi dokopać, ale on odstawił taką sztuczną dramę, że padłam.
  • Odpowiedz
  • 1
@Amber_Waves: potrafi, też to przerabiałam aż do wycięcia poniektórych części ciała ;) ale Harrison płaczący ha ha ha!! I nie wiem, czy szacowne grono zauważyło, że na początku odc.18, kiedy tak cudownie opiekował się żoną, powiedział coś w stylu, że szkoda, że był sam, nie mógł o pewnych sprawach mówić, bo ona nie mogła się bronić? Czy coś takiego?
  • Odpowiedz