Wpis z mikrobloga

@MajaF1: jestem,obejrzałam. Hugo beznadziejny przypadek, Hugolina wykastrowała go już podczas ceremonii, a ten dalej brnie w ten szajs. Wrócił, żeby znowu spać na kanapie czy na parapecie.. Ciekawe, czemu nie mówił, że śpi jak pies w budzie. Mormonka jebnięta, szuka dziury w całym. Harrison i Bronte, wielka loża szyderców, szkoda że nie widzą siebie.
@MajaF1: Tayla to inny wymiar zdzirowatości, trafić na taką w codzienności to jak zaznać ogni piekielnych za życia ()

Harrison i Bronte to fejki tej edycji…. Ściema, udawanie, fałszywe łzy, gra pod pudblikę, sztuczne „szooołł”. Tylko czekać, które z nich pogrzebie, którego na koniec¯\(ツ)/¯
@Rosalinea: rekolekcje małżeńskie rozpoczęte:) ja jestem w szoku co ta mormonka odwala, trafił jej się fajny książę Lucyfer a ta jakieś jazdy robi bo nie podszedł do niej jak grał w tenisa xd Har i Bronte chyba już inni zauważają ze to jedna wielka ściema, dobrze że chociaż muko się uspokoiła póki teściowej nie ma:) Hugolina chyba największy koszmar tej edycji
  • 2
@Szuruburu102 @Rosalinea: bo te Hugoliny tak chyba wszystkie mają ;) tu blond, w HP czarna. Jeden piekielny miot.
Mormonka - jak zaczęła, to pomyślałam, że chyba mi umknął jakiś fragment. O co chodzi? I stwierdzam, co - moim zdaniem - następuje = najlepszą obroną jest atak. Jej kompleksy, jej dotychczasowe funkcjonowanie, świadczą o tym, że im bliżej połowy czy końca, ona zdaje sobie sprawę, że chłop, ups, książę, jest dla niej
@MajaF1: hahaha. One tam wszystkie zamarły jak usłyszały te mormońskie utyskiwania. O nią trzeba się przecież starać i zabiegać o jej względy, ona nie musi nic. No i jest jedyną osobą na tym ziemskim padole, która wychowuje samodzielnie dziecko. Jeszcze będzie kilka żenujących scen z nią i tematem jej dziecka w tle. Skrętu kiszek dostawałam patrząc na jej zachowanie i słuchając jej argumentów, ale to jeszcze przed Wami.
co do Hugonowej,
@Rosalinea: oj tak Ruppert Super od początku, myslalam ze taka laska go zje jak on taki nieśmiały, ale pozytywne zaskoczenie, nawet pasują do siebie:) @MajaF1 oj tak xd wszystkie były w szoku, że raptem Dan nie w jej typie i taki straszny, moze faktycznie wychodzą jakieś wielkie kompleksy, czekamy na rozkręcanie Mormonki, chociaz Dana szkoda...
A ja w międzyczasie nadrabiam 6 edycje i jestem w szoku, zdziczała emigrantka wlazła do łóżka
  • 1
@Szuruburu102: Szuru kochane,
kretynka Mormonka jest z Duncanem, a kretyn Dan był z Hinduską. Chociaż możemy się umówić, że skoro pary hindusko-danowej już w programie nie ma, to jak ktoś mówi "Dan", wiadomo, że chodzi o naszego księcia Duncana :)))))
Ciary żenady miałam, jak mormonka zaskakiwała na tego swojego, on jej odbijał piłeczek a ta coraz głupsze argumenty rzucała, no żenada. A we wcześniejszych odcinkach miałam podobnie na to jej oburzenie o pocałunek, patrząc na to, że przez pół oku pukala się z żonatym facetem.
@Rosalinea mam pytanie, mormonka to dziecko z tym żonatym ma, czy z kimś innym?