Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia Hej, dziewczyny :) Jestem, żyję i oglądam na bieżąco. Ale nie mam veny na komentarze, bo mam inne problemy na łbie. Ale ten sezon to jest jakaś kpina już. Banda #!$%@?ętych w większości ludzi, którzy chcą się wylansować na swojej głupocie, na byciu jak najbardziej głupim i wstrętnym, bez empatii i zdolności jasnego myślenia. Nie wiem, ale męczą mnie te kreatury wyjątkowo...
Wiem, ze szoł, sroł. Ale eksperci chyba w bębnie losującym to na chybił trafił losowali. Ten Hugo z jebniętą, co nie umie konturować policzków - tragedia. Ona nim macha jak nunczako a ten tylko na setkach potrafi powiedzieć coś sensownego, bo wprost tej suce to już nie umie. Dan Łysiejący Placek to samo, ten oszołom Potliwy, Mormonka oszołomka... za dużo tego.
  • 10
. Ale eksperci chyba w bębnie losującym to na chybił trafił losowali.


@Brid_Get: Witaj,

Ha ha ha ,w punkt trafione,chociaż ja uważam że ci eksperci od siedmiu boleści świadomie dobrali ich w pary bo przecież liczy się afera,zadymy i konflikty
Fak tym razem staneli na wysokości zadania bo chyba bardziej poje....ch dobrać nie mogli,więc plusik dla nich za dobranie tych niestrawnych zjebów idealnie
mnie też brak weny ,może nie tyle weny
@Amikamamy: właśnie... pośmiewisko przed światem..
Dlatego Dan łże w żywe oczy, a Danowa nie może sobie darować, że sprzeciwiła się rodzicom..
Dlatego Harrison jest opiekuńczy, nieszczery aż do porzy... wymiotów... a Bronte chce wierzyć ha ha w jego zmianę...
Dlatego urazona Hugowa wstała i miejmy nadzieję odeszła na zawsze, wierząc, że to ona ma rację, a buraki się czepiają... Dlatego Mormonka zawsze dziewica, a wpadła Duncanowi do łóżka już pierwszej nocy...
@MajaF1: No tak Majka ,jak tak ,,posumowałaś'' ,te panny i tych ,,super menów'', to dopiero widać jak eksperci zrobili ich w bambuko,któ®zy za cenę popularności,pięciu minut sławy zrobili z siebie total idiotów, a eksperci obnażyli ich prawdziwą osobowość.
A może, tak sobie pomyślałam, że o to ekspertom chodziło i nie słusznie po nich jadę nazywam laikami ? bo ich celem było żeby oni sami sobie odpowiedzieli dlaczego nadal nie mogą zbudować
@Amikamamy: było coś przy którejś dziewczynie, chyba Hugowej, że specjalnie dostała innego mężczyznę niż zwykła mieć. Dla nauki samej siebie również.
Ale fakt jest taki, że ma się dziać ;)
I jeszcze to, że trójca wie tylko to, co mąż czy żona chcą im o sobie powiedzieć. Wybielają się, a w programie wychodzą kwiatki.
@MajaF1: A ja mam wrażenie że oni wiedzą baaaardzo dużóodlatego tak ,,trafnie'' dobierają skrajnie niedopasowane pary,nie wszystkie ale co edycja jest takich par toksyk więcej.
I zauważ że nie ma już tych ,,zdrad'' baba chłop ale wychodzą typowe wredne charakterki i coraz śmielej ,,obnażają'' ich słabostki i egoistyczne ,,zachcianki''
@MajaF1: ten ich klucz w doborze jest zastanawiający, bo czasami dobieraja bardzo podobne osoby a czasami takie skrajności właśnie.... Hugo z ta wredna laska... masakra, ale spocony z modelka czarna, to by sie moglo udac, bo ona sie fajna wydaje. ALle myślę tez, że część sprytnie się ukrywa przy rozmowie z psychologami, ile oni mają czasu na takie kastingi jak tam są tysiące chętnych do programu.