Wpis z mikrobloga

Masakra, co Harrison zrobił z Bronte?! Aż tak komuś wyprać mózg … przecież ona z początku programu a teraz to dwie różne osoby !

Evelyn, chyba najlepsza uczestniczka wszystkich sezonów (chociaż jeszcze wszystkich nie oglądałam :D ) piękna, inteligenta, mowi to co myśli i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Wydaje się być super dziewczyną. Oby im się udało z Rupertem. Fajnie że z niego nie zrezygnowała.

Tayla … już wcześniej pisałam. Tragiczna dziewczyna. Nie rozumiem dlaczego Hugo chciał zostać. Może mu zapłacili żeby było więcej dymów :D wyjdzie z tego z poważnymi problemami psychicznymi

Sandy. Dobrze że już odeszła. Dan zakłamany typ. Chciał się po prostu wybielić żeby na niego nie spadł hejt. Fajnie że Sandy się nie dała.

Mormonka też dramat. Nie zauważa że taki facet jak Duncan już nigdy jej się nie trafi. Nikt z nią nie wytrzyma. Poszczęściło się dziewczynie, az szkoda jego na nią.

#mafsaustralia
  • 8
  • Odpowiedz
@Olaca: piękne i mega trafne podsumowanie, ( ʖ̯) wiem, że jestem mało obiektywna, bo znam zakończenie, ale doceniam bardzo Twoją opinie i spostrzeżenia, …. Czy trafną się okaże za chwilę, ale szczerze doceniam instynkt ()
  • Odpowiedz
@Olaca: też miałam nadzieję że Sandy odejdzie choć obawiałam się że jednak będzie chciała to ciągnąć bo trochę była zdesperowana i jej pierwszy facet.
Harrison to śliski typ i z odcinka na odcinek widać to bardzo dobrze. Toksyk i narcyz, oni potrafią manipulować a jeszcze jak wpadną na dobry grunt to hulaj dusza. Mormonka zaczyna mnie wkurzać coraz bardziej, na początku trzymałam za nich kciuki a teraz wielką święta się znalazła
  • Odpowiedz
  • 3
@Georegik: u mnie Mormonka została skreślona po tym jak sama się przyznała do bycia druga i romansowania z żonatym facetem zrobiła aferę że Duncan napisał do Adama. Nienawidzę hipokryzji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Olaca: zgadzam się ze wszystkim :) Hugo - oby mu zapłacili - będzie miał na terapię ;)
Tayla jak zaprogramowana na siebie - z niej już nic dobrego nie będzie.
Evelyn bardzo bardzo lubię :))))
O harobrontozaurach aż szkoda pisać.... Szok i niedowierzanie.
  • Odpowiedz
@MajaF1: co dziwne, Hugo wydawał się silniejszy niż Rupert. Myślałam, że to Rupert poleci. Jednak wsparcie drugiej połowy jest bardzo ważne. I za to lubię Bronte i tego jej faceta, że ustalili sobie, że się wspierają. Pewnie razem nie będą, bo ona nie będzie chciała takiego dupcyngiela, ale trzymają fason. A ta od Huga, masakra. Tylko ja, ja i ja. Eksperci to powinni jej zafundować kilka dodatkowych słów prawdy. Jessie też
  • Odpowiedz