Wpis z mikrobloga

@MajaF1: Wooow ale Al się wyrobił :) chyba nawet coś z tą ,,klawiaturą'' białych zębów zrobił co ? tak czy owak tu na fotce bardziej mi się podoba ,a wszystko dzięki ekspertom,zrobili z tej ,,cipy'' rasowego faceta (ʘʘ)
co do Oliwi ,myślisz Majka że dzięki niej ta zbiórka ruszy? baba która nie odczuwa empati ,ludzi i ich wrażliwość traktuje jak śmieci ,bo tak ma ma teraz przekonać
@butterfly @Amikamamy: właśnie o tym pomyślałam, były różne toksyczne osoby, ale Olivia chyba najgorsza, bo robiła wszystko z czystą premedytacją.
Np. Harrison, Dan czy blondyna z kiedyś, która wlazła z obcym mężem do łóżka to toksyki, które są samolubami, przekonanymi o swojej racji i prezencji. I inni podobni.
A Olivia jest czystym złem. Brudnym czystym złem ;)
Zbiórka sobie pewnie poradziła, dla nas to zaproszenie do współpracy było idiotyczne, ale tam...
A Olivia jest czystym złem. Brudnym czystym złem ;)


@MajaF1: Dokładnie ,w punkt,wyjątkowo toksyczna zła osoba ,tym bardziej mnie dziwi że zaproszono ją do udziału w zbiórce tej fundacji ,doopy jemu dała czy ,,wazelinowała'' komuś tam bo w tym jest dobra
@Amikamamy: edytowałam wyżej i dopisałam o zbiórce :* jak tak dalej, kuźwa, pójdzie, to Dagmara będzie u Owsiaka autografy dawać i licytacje robić. Bo gwiazda. I nikt nic nie powie, bo "dzięki niej" więcej dla dzieci itd. To jak z Olivią.
to Dagmara będzie u Owsiaka


@MajaF1: Masz na myśłi tą ,,pisarkę'' ekspertkę od romantyki z naciskiem na sex ?
Ale masz rację z akcją Owsiaka bo jak widziałam ostanio Palikot po raz kolejny gwiazdorzy na aukcjach W.O a tyle ludzie do dzisiaj w nędzy żyje przez niego ( chociaz wczoraj słyszałam że wycofano jego ofertę aukcyjną)
Wielka szkoda że jednak nie weryfikuje się tych cicho-ciemnych darczyńców bo jakby nie patrzeć te
@Amikamamy: nie, nie, mówię o Dagmarze z "Krolowych życia", stręczycielce i burdelmamie, siedziała za to w więzieniu. Teraz jest program w tv "Dagmara szuka męża" czy w tym stylu. Dużo moich klientek ją lubi, wzorują się na ciuchach itd. Chodzi mi o to, że zrobiła kiepskie rzeczy w życiu, a teraz poniekąd dzięki nim się wybiła. Podobnie Olivia, tylko inne zle rzeczy robiła.
I można dwojako spojrzeć. Robiła zło, ale się
@MajaF1: Aaaa wiem o kim piszesz,tak Dagmara Kazimierczak, jest teraz na topie co mnie zastanawia, -dlaczego aż tyle jej wszędzie i z nią,co chwile jakieś ,,własne'' programy kręci w sensie że ma swój czas antenowy
Ale coś w tym jest że twoim znajomym się jej styl podoba,ona potrafi się pokazać ,,sprzedać'' tak że zyskuje fanów ,
no i może tak być że wyrządziła nie jednej kobiecie krzywdę ale teraz się zmieniła
@Amikamamy: no więc właśnie. Nie ma co roztrząsać, każdy sam decyduje, co ogląda.
Słyszałam, jak mówiła ze łzami w oczach, że siedziała w więzieniu, jak było ciężko itd. Cóż. Trafiła tam za konkretne działania. Widziałam kilka odcinków, czasem mnie rozśmieszyła, ale w głowie wciąż miałam, na czym się dorobiła.. te futra, ta tona bizuterii, ten zmanierowany Conanek, taki biedny, bo przecież siedziała i nie miał matki... to nie ona była wykorzystywana,