Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 232
- 10
@Silon100: apka BetterTouchTool , możesz z nią robić cuda na TouchBarze
- 16
- 1
p--------y emejzing, nie można zmienić na raz tapety na wszystkich pulpitach mission control. kupujesz komputer w cenie samochodu i musisz zmieniać 6 razy tapetę żeby była wszędzie.
cytując petera zimmermanna "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA"
#gorzkiezale #macbook #osx
cytując petera zimmermanna "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA"
#gorzkiezale #macbook #osx
- 1
Mireczki pomocy, chciałem zainstalować Diablo II na OS X i przez przypadek kliknąłem złą ścieżkę do pobrania instalatora, kiedy uruchamiam jeszcze raz instalator ten automatycznie wraca do starej ścieżki i nie mogę tego zmienić. Czy jest jakiś sposób jak pod windowsem, żeby "wyczyścić rejestr" i móc jeszcze raz wybrać ścieżkę? przez folder, który niechcący wybrałem instalator wysypuje błąd (przynajmniej tak mi się wydaje, bo LOD pobrał się normalnie)
#macbook #
#macbook #
@Liuxus: https://apple.stackexchange.com/questions/14409/how-to-monitor-file-access-for-an-os-x-application
Możesz zobaczyć czy odwołuje się do jakiegoś pliku konfiguracyjnego
Możesz zobaczyć czy odwołuje się do jakiegoś pliku konfiguracyjnego
- 2
Szukam ciekawej myszki do Macbooka Pro. Koniecznie musi być bluetooth z tego względu że nie chce używać adaptera z usb c. Bardzo podoba mi sie Logitech MX Master 2S, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji czy konfigurowanie gestów działa na macOS. Czy orientuje się ktoś jak to wygląda? Rozważam także Magic Mouse 2, tylko że chyba ona średnio nadaje się do pracy z tego względu że jest mała. A może jest jeszcze
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@onionhero: Sam miałem Iphone i Macbooka, nie wiem skąd ten ból dupska u ciebie skoro dałem ci rade
- 1
kupilem #macbook Air i mam dwie watpliwosci: grzeje sie od spodu podczas korzystania z safari - to normalne? druga sprawa to cykle ladowania baterii - wprost po wyjeciu z pudelka wyswietla 2, tak moze byc?
- 1
@Lewic: jest ok
@Lewic: Nope tak ma być. Maki generalnie pracują w wyższych temperaturach więc nie zdziw się jeśli temperatura będzie ci oscylowała w granicach 70-80 a wiatraki nawet nie ruszą. Takie było zboczenie Jobsa, uwielbiał maszyny idealnie ciche więc jak już gdzieś musieli włożyć aktywne chłodzenie to jest ono włączane na samym końcu. Stąd też stosowanie aluminium do wykonania obudowy. Aspekt estetyczny to jedno a drugie to fakt że dzięki aluminium cała
- 2
- 0
@blinxdxb: Ok, dziękuje za informacje.
@w__b: @blinxdxb: ten zegarek po ostatnich uaktualnieniach chodzi jak chce. Dzwonie z zegarka przez siri i rozmawiam przez zegarek, za chwile dzwonie z zegarka przez siri i na zegarku mi konczy rozmowe , musze szukac telefonu i tam rozmawiac bo juz na nim mnie laczy - pol roku temu nie bylo takich problemow :(
Polecicie jakąś grę strategiczną na #macbook która będzie spoko działać na pro 2014 w podstawowej konfiguracji?
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@frontendowiec: starcraft 2
http://allegro.pl/macbook-air-5-1-i5-2-6ghz-8gb-nowy-120gb-ssd-i6957605936.html
http://allegro.pl/thunderbolt-apple-macbook-air-i5-3gn-1-8ghz-ssd-fv-i7035333133.html
http://allegro.pl/macbook-air-2013-13-1-3ghz-4gb-128gb-f-vat-i7000217514.html#thumb/4
który z tych trzech jest najlepszy? budżet 2100zł, koniecznie fv 23%
#mac #apple #macbook #macbookair
http://allegro.pl/thunderbolt-apple-macbook-air-i5-3gn-1-8ghz-ssd-fv-i7035333133.html
http://allegro.pl/macbook-air-2013-13-1-3ghz-4gb-128gb-f-vat-i7000217514.html#thumb/4
który z tych trzech jest najlepszy? budżet 2100zł, koniecznie fv 23%
#mac #apple #macbook #macbookair
- 1
@kolczan_prawilnosci: no nwm, pierwszy ma 8gb ramu, ale ekran 11 cali, 1366x768, z kolei następne mają 4gb ramu, no to śmieszna ilość jest
dołóż 400-500 zł i kup se 13 cali igłę mid 2013, 8gb i 256 ssd
dołóż 400-500 zł i kup se 13 cali igłę mid 2013, 8gb i 256 ssd
@kolczan_prawilnosci: najważniejsze to min 2013. 4 gb starcza w zupełności jeśli nie działasz w grafice itp. Sporo na allegro ma np norweska klawiaturę albo nowy dysk owc (nie wiem w sumie czy to dobrze czy nie).
- 1
Komentarz usunięty przez autora
@kernelpan1c: w saturnie jest za 5399
@przemek1259: dużo rzeczy do sprawdzenia przed Tobą:
- Handoff (iPhone)
- przekazywanie połączeń i wiadomości (iPhone)
- Bluetooth (oba urządzenia)
- Wifi (oba urządzenia)
- to samo konto iCloud na
- Handoff (iPhone)
- przekazywanie połączeń i wiadomości (iPhone)
- Bluetooth (oba urządzenia)
- Wifi (oba urządzenia)
- to samo konto iCloud na
- 0
@przemek1259: tak, możesz odbierać telefony na macu, tylko musisz skonfigurować sobie FaceTime w podobny sosób jak iMessage.
konto usunięte via iOS
- 3
- 2
@Eoghan: orginalne SC masz za free (w starej grafice, ale możesz grać i w kampanię z orginału i BW + ladder), podobnie SC2- za free masz 1. część kampanii, a jak masz WoL to dostajesz drugą część, plus ladder jest za free (ale wcześniej musisz wygrać 10 gier z kompem albo nierankingowych)
- 0
@murgal: grałem długo w sc2 na mac mini z 2013 roku xD
- 1
@paczesik: Niska rozdzielczość 1440 x 900 oraz matryca TN. 59,8% przestrzeni sRGB i 38.4% przestrzeni AdobeRGB.
W Zenbooku (np. UX410UA) masz Full HD, matryca IPS i 100% przestrzeni sRGB i 74% przestrzeni AdobeRGB.
W Zenbooku (np. UX410UA) masz Full HD, matryca IPS i 100% przestrzeni sRGB i 74% przestrzeni AdobeRGB.
- 1
@lewe_konto: o widzisz, dzięki































wystarczy, że dodam profil?
Jak się łączyć L2TP?
tak z wiki skorzystałem i dalej mam problem z połączeniem
źródło: comment_iedL1zYB7g2YuQNkHuEbCwZyUSx0LNPq.jpg
PobierzUżyłeś Tunnelblick?
Jeżeli tak, to co pojawia się w oknie statusu?
Pod iOS użyłeś konfiguracji dla OpenVPN